Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Zapomniałem sobie o tym Zizicu, a miałem zapytać o niego Eld'a. Dałbym więcej...

Najlepszy ruch Lakers tego lata☺

 

Trza było trejding block czytać.

 

Wisiało trzy tygodnie a ja z Bradleyem, Zizicem, Gasolem, RFA Nukricem i Hernangomezem miałem 5 centrów :D.

 

Cena nie była za wysoka ;)

 

Pick druga runda zawsze się przyda, a za drugiego pozyskałem back up PG. 

 

Dla mnie bomba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki sobie deal w sumie dla obu zespołów- 76ers trochę się osłabili, ale Nets mogli zdecydowanie więcej wynegocjować bo Phi była pod ścianą. Z drugiej strony Ibaka to nie pierwszy lepszy kasztan i jak na 47latka wciąż miewa dobre trymestry, więc może jeszcze Nets coś za niego wyciągną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne. Lepiej przyjmować 2 albo 3 letnie duże kontrakty i najlepiej z dopłatą pickiem z 2 rundy, a już w ogóle super żebym tego picku nie chciał bo to już za dużo trzeba dopłacić. Faktycznie cienki deal dla mnie, przyjąłem 1st rd pick, który dostanę za 3/4 lata albo 2 x 2nd za roczną umowę. 4 lata to kupa czasu, przez 4 lata może tyle się wydarzyć że na prawdę wyrokowanie już teraz jak wygląda ten deal jest kiepskie. Ale co ja wiem, ja się nie znam. 

 

 

taki sobie deal w sumie dla obu zespołów- 76ers trochę się osłabili, ale Nets mogli zdecydowanie więcej wynegocjować bo Phi była pod ścianą. Z drugiej strony Ibaka to nie pierwszy lepszy kasztan i jak na 47latka wciąż miewa dobre trymestry, więc może jeszcze Nets coś za niego wyciągną :smile:

 

Jeżeli Tecu wyrazi zgodę to dowiesz się jak długo trwały negocjacje, zdziwisz się :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domyślam się ile trwały negocjacje z Teu :D ale to nic nie znaczy, imo taki sobie deal dla Ciebie bo spokojnie za te 20 mln mogłeś dorwać niechroniony pick, z drugiej strony tak jak pisałem wcześniej, Ibaka może w pewnym momencie sezonu mieć pozytywną wartość na rynku jak spadający kontrakt więc może jeszcze coś ugrasz na Ibace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne. Lepiej przyjmować 2 albo 3 letnie duże kontrakty i najlepiej z dopłatą pickiem z 2 rundy, a już w ogóle super żebym tego picku nie chciał bo to już za dużo trzeba dopłacić. Faktycznie cienki deal dla mnie, przyjąłem 1st rd pick, który dostanę za 3/4 lata albo 2 x 2nd za roczną umowę. 4 lata to kupa czasu, przez 4 lata może tyle się wydarzyć że na prawdę wyrokowanie już teraz jak wygląda ten deal jest kiepskie. Ale co ja wiem, ja się nie znam.

 

 

 

Jeżeli Tecu wyrazi zgodę to dowiesz się jak długo trwały negocjacje, zdziwisz się :)

Po pierwsze przed 3 tura, po tym jak bucks podpisali lopeza, byles gm-em z najwieksza iloscia wolnej kasy. Mogles byc najwiekszym graczem w 3 turze i zaatakowac kilku zastrzezonych wolnych agentow z duzym talentem.

 

Po drugie na 95 procent pozyskales jedynie picki z 2 rundy za 4 lata.

 

Po trzecie Tecu mial pobramkowa sytuacje, jako ze miales najwiecej wolnej gotowki, praktycznie nie miales konkurencji.

 

Po czwarte, wzmocniles sie sportowo przez co pogorszyles swoj pick w drafcie 2019.

 

Nie rozumiem czemu wolales 2 picki w 2 rundzie zamiast istotnej roli w 3 turze fa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domyślam się ile trwały negocjacje z Teu :grin: ale to nic nie znaczy, imo taki sobie deal dla Ciebie bo spokojnie za te 20 mln mogłeś dorwać niechroniony pick, z drugiej strony tak jak pisałem wcześniej, Ibaka może w pewnym momencie sezonu mieć pozytywną wartość na rynku jak spadający kontrakt więc może jeszcze coś ugrasz na Ibace

 

Deal jest ok dla mnie i dla Tecu. Źle napisałem że długo trwały. Rozpoczęły się dawno temu.

 

 

Po pierwsze przed 3 tura, po tym jak bucks podpisali lopeza, byles gm-em z najwieksza iloscia wolnej kasy. Mogles byc najwiekszym graczem w 3 turze i zaatakowac kilku zastrzezonych wolnych agentow z duzym talentem.

 

Po drugie na 95 procent pozyskales jedynie picki z 2 rundy za 4 lata.

 

Po trzecie Tecu mial pobramkowa sytuacje, jako ze miales najwiecej wolnej gotowki, praktycznie nie miales konkurencji.

 

Po czwarte, wzmocniles sie sportowo przez co pogorszyles swoj pick w drafcie 2019.

 

Nie rozumiem czemu wolales 2 picki w 2 rundzie zamiast istotnej roli w 3 turze fa.

 

1. Byłem gm-em z największą ilością wolnej kasy tylko w teorii. W praktyce nie. 

 

2. Zobaczymy za 4 lata co się wydarzy. To jest kupa czasu a ty jesteś niemal pewny tego że dostanę 2x2nd picki. Widziałem już na tym forum tyle pomyj na temat tradów, że przestałem już przejmować się waszymi opiniami na ich temat. Pacers mieli płakac po PG13 a skończyli zupełnie inaczej. Moje zeszłoroczne ruchy w PTB skutkowały opiniami że nie mam ławki (xD). I wiele wiecęj takich sytuacji było.

 

3. Jestem człowiekiem słownym i jeżeli dogadałem się na coś to nagle nie łamię wypowiedzianego słowa bo 2 strona jest w c***owszej sytuacji i akurat przycisnę go i może ulegnie. Masz pewność, że ulegnie? Nie. W tej zabawie brakuje kultury organizacji, ale niestety większość i tak wyciera nią podłogę.

 

4. 3mam cię za słowo, jak Ibaka pójdzie w dealu gdzieś dalej to mam nadzieję że wtedy tez ocenisz że tamta drużyna wzmocni się a nie pojawią się teksty o c***owym Ibace. 

 

5. Bo dotrzymuje słowa.

 

 

Dokładnie, patrząc na inne wymiany to żeby zrzucić 3mln trzeba oddać 2nd rd z tego roku, tutaj 18mln poszło za 2x2nd rd z dalekich lat. Nets jako jedyny zespół z dołu tabeli mieli kase na Ibake więc alternatyw Tecu nie miał za dużo

 

Kolejna osoba przewidująca przyszłość, super! Wiem do kogo pisać jak będzie wielka kumulacja w totku. 

 

 

No fatalny deal Nets, trza tu było Teca o jakieś 3x1st cisnąć ;-)

No, ogólnie zbierać grube assety od Sixers, akurat mają ich naprawdę sporo.

A jak o kiepskich dealach...

 

Co Longer, a wcześniej karpiu wcisnął Kingsom to też nie wiem.

O matko, Nets jeszcze muszą za free teraz puścić Setha i Joe Harrisa.

 

Od razu wszystkie 1st jakie ma przez najbliższe 5 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fatalny deal Nets, trza tu było Teca o jakieś 3x1st cisnąć ;-)

No, ogólnie zbierać grube assety od Sixers, akurat mają ich naprawdę sporo.

 

A jak o kiepskich dealach...

 

Co Longer, a wcześniej karpiu wcisnął Kingsom to też nie wiem.

 

O matko, Nets jeszcze muszą za free teraz puścić Setha i Joe Harrisa.

Spokojna Twoja głowa o FA 2k19 Kings ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Byłem gm-em z największą ilością wolnej kasy tylko w teorii. W praktyce nie.

 

2. Zobaczymy za 4 lata co się wydarzy. To jest kupa czasu a ty jesteś niemal pewny tego że dostanę 2x2nd picki. Widziałem już na tym forum tyle pomyj na temat tradów, że przestałem już przejmować się waszymi opiniami na ich temat. Pacers mieli płakac po PG13 a skończyli zupełnie inaczej. Moje zeszłoroczne ruchy w PTB skutkowały opiniami że nie mam ławki (xD). I wiele wiecęj takich sytuacji było.

 

3. Jestem człowiekiem słownym i jeżeli dogadałem się na coś to nagle nie łamię wypowiedzianego słowa bo 2 strona jest w c***owszej sytuacji i akurat przycisnę go i może ulegnie. Masz pewność, że ulegnie? Nie. W tej zabawie brakuje kultury organizacji, ale niestety większość i tak wyciera nią podłogę.

 

4. 3mam cię za słowo, jak Ibaka pójdzie w dealu gdzieś dalej to mam nadzieję że wtedy tez ocenisz że tamta drużyna wzmocni się a nie pojawią się teksty o c***owym Ibace.

 

5. Bo dotrzymuje słowa.

 

1. Nie za bardzo rozumuem. Wlasnie w praktyce miales najwiecej kasy do wydania.

2. Jestem niemal pewny bo thunder oddali westbrooka i oladipo i zaczeli od tego sezonu przebudowe wiec raczej trudno oczekiwac ze wypadna poza top 20 draftu.

3. To wiele wyjasnia

4. To zalezy za kogo ibaka pojdzie. Wymiana mclemora na ibake to oczywiste wzmocnienie.

5. Czyli sam dostrzegasz ze wymiana w zaistnialych okolicznosciach jest dla Ciebie niekorzystna ale zachowales sie honorowo. co mnie bardzo cieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez jaj, przecież Ibaka to nie jest jakiś kelner i minusowy kontakt. Kolader dostał za Niego więcej niż Lakers oddali za Randoplha, a przecież Ibaka jest dużo lepszym graczem.

 

Tecu nie ma aż tak podbramkowej sytuacji, by oddawać wariacko picki.

 

Sam deal niezły, chociaż z drugiej strony ten cap space miał ogromną wartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było co zbierać.

 

 

PHI/IND - better , WIZ (prot 1-14) better(MIL/SAC (better) and CHA), PHI/POR/HOU/CLE/ORL* PHI, OKC* NYK, BKN PHI NYK, CHI, DET, TOR, GSW/PHI (better) PHI(prot 1-14)* IND, MIN, TOR, HOU/PHI (better) PHI PHI* PHI PHI PHI PHI

 

 

 

Patrick Beverley $ 5 027 027 Willie Cauley-Stein $ 4 696 875 Frank Ntilikina $ 4 155 720 Khyri Thomas $ 2 357 160 Mitchell Robinson $ 2 160 720 Wesley Iwundu $ 1 378 242

 

 

Sterling Brown (drafted'17) DECYZJA

 

Justin Jackson (drafted'18)

Sindarius Thornwell (drafted'17) DECYZJA

 

Gary Clark (drafted '18)

 

 

Isaiah Hartenstein (drafted'17)

Omari Spellman (drafted '18) Jalen Brunson (drafted '18)

Mnie nie boli ;>

Ciebie powinna patrząc na czoło zachodu + to jak rozlokowali się czołowi FA, bo zmierza to ku pięknemu pickowi dla TOR w '20 ;-)

Zapominasz o tym ze u nas jest ciezej z kasa niz w realNBA. No ale jeszcze eok takze izzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie dealu 76ers - Nets, to myślę, że 76ers zrobili dobry interes, a Nets mogli spróbować wyciągnąć coś więcej z takim capspace, a od 76ers przynajmniej tego Thornwella/Browna ze stashed, ale doceniam dotrzymanie słowa :)

 

O ile początkowe ruchy Kings mi się nawet podobały - choć to trochę ryzykowny atak na play-offy, to wymiany po Milesa Bridgesa nie za bardzo rozumiem... może i Bridges > Brown, ale oni jeszcze ani minuty nie zagrali w lidze i oddawanie picka (jeśli w tym roku, to pewnie 10-14, jeśli nie, to unprotected przyszły rok) według mnie nie jest najlepszym rozwiązaniem.

 

Brawa dla Longera, bo mimo słabej reputacji graczy Raptors, wysłał ich wszystkich za assety i spadające kontrakty... za rok Toronto wejdzie ostro w FA i wszyscy musicie się bać o swoich RFA oraz nawet o duo Irving-Butler, bo jest tyle capspace na 2maxy ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FA za rok, wygląda fajnie jeśli chodzi o nazwiska, ale tak na dobrą sprawę to:

- Klay, jeśli Tecu da mu maxa, zostaje w PHI

- Leonard jak wyżej, bo nawet jeśli w realu pójdzie do LAC to u Nas nie będzie miało większego wpływu. Jedyna opcja to LAL gdyby tam poszedł w real, jeśli january będzie miał hajs.

- Kyrie i Butler jeśli w realu się połączą to Nas ktoś z kasą na dwa maksy będzie miał szansę, jeśli nie to przy maks ofertach nie widzę większych szans na zmianę obecnych ekip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FA za rok, wygląda fajnie jeśli chodzi o nazwiska, ale tak na dobrą sprawę to:

- Klay, jeśli Tecu da mu maxa, zostaje w PHI

- Leonard jak wyżej, bo nawet jeśli w realu pójdzie do LAC to u Nas nie będzie miało większego wpływu. Jedyna opcja to LAL gdyby tam poszedł w real, jeśli january będzie miał hajs.

- Kyrie i Butler jeśli w realu się połączą to Nas ktoś z kasą na dwa maksy będzie miał szansę, jeśli nie to przy maks ofertach nie widzę większych szans na zmianę obecnych ekip.

A co w sytuacji gdy za rok Klay i Kawhi polacza sily w LAC? Czy wtedy ekipy z dwoma maxami nie maja wiekszych szans? Wtedy january lub Ty nie bedziecie uznawac ze realNBA ma przelozenie na nas. Poczekalbym z wyrokami co i jak bo sezon jeszcze sie nie zaczal a widze drugi geacz ma rozpisane FA na przyszly sezon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.