Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Zdrowy Wall jest doskonałym graczem.

 

Szkoda mi tylko ze nie jesteś lojalny. Tak chwaliłeś w realu jrue aby podbić jego wartość a teraz takie coś?

 

kocham Jrue, ale biznes jest biznes niestety. Nikt mnie tu za lojalność nie poklepie po plecach. Co najwyżej moi rywale będą chcieli grać na emocjach, bym się nie wzmacniał ;)

 

Jrue rozegrał doskonały sezon, wcale nie uważam by miał spaść z tego poziomu i nie przejmował się jego kartoteką, bo w tym sezonie grał mnóstwo minut, a w poprzednim to tylko opiekował się żoną, ale podtrzymuje narracje. To co jest sufitem Jrue Holidaya jest podłogą Johna Walla, a ja mam właśnie Anthony Davisa w prime...

 

To jest ta różnica między Nami. Ty oddałeś Kawhiego i szanse na mistrzostwo, ja otwieram sobie niewielką furtkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na skład Pelicans to mam wrażenie, że najlepszym ruchem byłoby teraz ściągnięcie wehikułu czasu i cofnięcie się o 3-4 lata wstecz. Jeśli mówimy o 2018 roku to wątpię żeby to zatrybiło na tyle, by te ogromne kontrakty się po prostu opłaciły. W 2014 roku może bym się jarał, teraz widzę tutaj potencjał na Clippers 2.0. Gdyby nie AD to bym się bał po prostu o ten skład, bo jest tam za dużo wątpliwości, w tym zdrowotnych.

 

Pozbycie się tego kolosalnego extension uważam za bardzo dobry ruch Sylvinho. Zobaczymy jak to będzie wyglądało w sezonie. Jeśli Jrue utrzyma poziom, a WAS coś do tego jeszcze dostał, to będzie bardzo dobra dla nich wymiana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kocham Jrue, ale biznes jest biznes niestety. Nikt mnie tu za lojalność nie poklepie po plecach. Co najwyżej moi rywale będą chcieli grać na emocjach, bym się nie wzmacniał ;)

 

Jrue rozegrał doskonały sezon, wcale nie uważam by miał spaść z tego poziomu i nie przejmował się jego kartoteką, bo w tym sezonie grał mnóstwo minut, a w poprzednim to tylko opiekował się żoną, ale podtrzymuje narracje. To co jest sufitem Jrue Holidaya jest podłogą Johna Walla, a ja mam właśnie Anthony Davisa w prime...

 

To jest ta różnica między Nami. Ty oddałeś Kawhiego i szanse na mistrzostwo, ja otwieram sobie niewielką furtkę ;)

Mi nie chodziło o wszechobecne tu głupie stwierdzenie oddałeś gracza jesteś nielojalny.

 

Miałem na myśli ze cały rok go chwaliłeś a teraz jak go oddałeś to od razu napisałeś czego on nie potrafi ... kreować.

 

Chodziło mi o zmianę narracji wobec niego a nie sam faktu handlu

Curry-Durant-Draymond

Butler-Ingram-LJ (albo Capela?)

Harden-Capela(?)-30mln gotówki

CP3-Hay-T.Harris

Wall-Griffin-Davis

Harris-KP-Jokić

Lillard-Horford-Drummond

Dragić-Sap-LMA

 

Fajnie się zachód niedostępny pod walkę o PO robi :D

Protestuje.

 

Jak piszesz Ingram to musisz pisać Murray

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Curry-Durant-Draymond

Butler-Ingram-LJ (albo Capela?)

Harden-Capela(?)-30mln gotówki

CP3-Hay-T.Harris

Wall-Griffin-Davis

Harris-KP-Jokić

Lillard-Horford-Drummond

Dragić-Sap-LMA

 

Fajnie się zachód niedostępny pod walkę o PO robi :D

Satoransky-Tatum-Hart

 

jak juz wymieniasz kasztanow jak Ingram to i Minnesota bedzie sie liczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.