Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Słaby deal ignazza.

Już lepiej było brać Porzingisa.

 

Nie mówiąc o tym, że nie zrzucił w tym dealu za dużo kasy, nie wiem jak dał się przekonać do odpuszczenia wrzucenia np Hensona do tego dealu.

PS : Czekam na tego K.Love'a w Kings, ten deal mnie interesuje bardzo :grin:

 

Słaby?

 

3 picki i Jamal Murray?

 

Moim zdaniem Ignazz jest tu najbardziej wygrany.

 

Człowieku ty mu Russella z jakimś gównem proponowałeś. Nawet mój Jrue z pickiem nie ma takiej wartości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem deal dobry dla wszystkich w sumie, choć NYK dużo ryzykują i jeśli Leonard za rok wybierze IRL Los Angeles to patrząc po LeBronie tu też będzie ciężko go zatrzymać.

 

Porzigod-Jokić powinno wyglądać ciekawie, gdy Łotysz wróci. Choć nie wiem czy oddałbym 3 1st + Jamala za mającego problemy ze zdrowiem (przed tą kontuzją sporo mikrourazów z tego co kojarzę) Łotysza. No ale szanuję za ciekawe europejskie połączenie podkoszowych, obaj z tróją, a Porzigod zapewni też blokowanie. Choć nie wiem jak to komponowałoby się w erze small-ballu.

 

Ignazz chyba największym wygranym wymiany, zwłaszcza po porównaniu z IRL tradem. 3 picki i naprawdę świetny prospekt, który idealnie pasuje do dzisiejszej koszykówki, szacunek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu jest znów brak trenerów. W IRL z takim rosterem Pop byłby szczęśliwy, bo Dragić - Murray - Carroll - Millsap - Aldridge to jest walka o drugą rundę. Do tego stopniowe uzupełnianie składu młodymi (picki Denver, swoje, pick LAC choć BMF idzie w tank to pewnie będzie 2 runda tylko) i późniejsza budowa składu wokół Murraya, który jest elitarnym strzelcem i z każdym rokiem powinien być lepszy. Przy lidze trójek to świetny zawodnik. 


O kurde pozbycie się Parsonsa kosztem tylko Roziera i jednego picku + jednoczesne pozyskanie Love'a, szacunek dla Kings. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

O kurde pozbycie się Parsonsa kosztem tylko Roziera i jednego picku + jednoczesne pozyskanie Love'a, szacunek dla Kings. 

To jeszcze nie koniec, więc nie do końca tak to wygląda:)

 

Ale przyznaję, że wartość Love'a jest straszna, bo pół ligi chyba o niego męczyłem:) Wszyscy chcą wygrać z Warriors, więc żaden kontender nie był specjalnie zainteresowany Love'm z małymi wyjątkami, ale te oferty nie miały sensu w obliczu odejścia LeBrona:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie była to łatwa decyzja, pierwszą ofertę odrzuciłem, ale obok powyższej nie mogłem przejść obojętnie, myślałem, że nie da się pozyskać KP bez oddawania Harrisa, ale się udało i teraz trzeba się modlić o zdrowie, a wtedy te picki nie powinny być wysokie, ale to się okaże

 

Murraya bardzo lubię, ale raczej cieszę się, że to on a nie Harrisek musiał polecieć, powodzenia dla Spurs, sam jestem ciekaw co z niego będzie

 

a tutaj czytam już, że KP to c***owy fit, no trudno, trzeba jakoś żyć ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ataku to dobry fit, ale nie wiem jak w obronie, gdzie Jokić jest za wolny na bronienie czwórek, a mający 2,20 Porzigins z czwórkami, zwłaszcza niższymi, a takich coraz więcej w lidze będzie też może nie wyrabiać. No i obawiałbym się wysokiego z tak wątpliwym zdrowiem, lecz tercet Harris-Porzigins-Jokić to samym talentem na pewno większy potencjał niż to samo z Murrayem, więc deal jakoś zrozumiały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.