Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

a tutaj czytam już, że KP to c***owy fit, no trudno, trzeba jakoś żyć ;]

 

To tylko Jasiek szykuje narracje pod waszą potencjalną rywalizacje. W głębi serca on wie, że to dobry fit. KP pokryje niedostatki Jokica w defensywie i po tej stronie mogą się parować podobnie jak z Plumlee, a w ofensywie cud, miód i orzeszki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko Jasiek szykuje narracje pod waszą potencjalną rywalizacje. W głębi serca on wie, że to dobry fit. KP pokryje niedostatki Jokica w defensywie i po tej stronie mogą się parować podobnie jak z Plumlee, a w ofensywie cud, miód i orzeszki ;)

 

Świetnie pokryje. 

Ciekawe co będzie w tym czasie krył swoim bebzonem Jokić. Chyba ławkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim jak się ma okazje pozyskać potencjalnego FP, to się nie zastanawiasz czy to 100% dobry fit tylko robisz deal, zdrowy KP będzie nadrabiać niedoskonałości Joka, nie załata wszystkich dziur, ale za to w ataku powinni sporo nadrabiać, a i może Jokić się poprawi w D, widać było, że sporo zrzucił, oby nie po to by zaraz przybrać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złoty deal dla Kings, era tankowania powoli się kończy

Wszystko przez Silvera i jego reforme draftu. Do tego jeszcze rok chyba by mnie wypalił na 100% z funu tej gry. W sumie nadal bede szorował dno tabeli ale chce juz zmienic postrzeganie Kings w grze. W 2019 Kings beda aktywni na rynku FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba dawno Denver nie oglądałeś :tongue: Jokić jest dużo bardziej fit niż dawniej, a z tego co widziałem z fot z tych wakacji to brzuch nadal spada ;)

 

No tak od początku kwietnia nie dali mi tej możliwości, nie moja wina :P

Oczywiście, że to był żart częśćiowy żarcik z tym brzuchem, ale co przejdzie w RS przeciwko uśrednionej drużynie nie będzie działać w momencie gdy jego pseudo 4 do krycia zostanie Durant, Lebron czy nawet Harris. To już kaplica, ale oczywiście, sytuacja na przyszłość LBSa wygląda coraz lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętam jak wyciekło zdjęcie Embiida z klatą jak u Arnolda to Jendras pisał, że to śmierdzi fotoshopem :D

 

utarło się gdzieś tam w głowach, że Jokić to c***owy obrońca, ale jednak wedle większości adv stays jego wpływ na obronę jest dodatni, zwłaszcza w Team D jest dobry, Nuggets z Porzim to nie będzie elitarna defensywa, ale piątka EB Harris Joe Jok KP z miejsca klasuje się w górnej połówce w tym względzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sam parę razy broniłem Jokicia i jego obrony. Po prostu na razie nie mogę sobie wyobrazić takiego ustawienia przeciwko jakiemuś small-ballowi w końcówkach i biegania za LeBronami na C. Może odpalenie czegoś takiego w 2k pomoże zrozumieć taką koncepcją w D ;) 

 

No i fakt, że obwód to naprawdę dobra obrona, zwłaszcza Joe i Harris. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyszcza sie w cholere ze zlych umow. Deng tez leci, ale oficjalne info dopiero za jakis czas ;-)

 

Plus nie jestem przekonany czy posiadanie praw birda przy Rozierze i Harcie dawaloby jakis handicap za rok na FA. Nie wiem, jakie umowy by dostali, ale pewnie w cos granicach 5-10 mln, ktore sam bede w stanie rzucic dla nich, o ile ich pozycja w Bostonie czy Lakers bedzie lepsza niz przyspawanie do lawy. Leuer tak naprawde oddany z pickiem, ktory bralem za niego.

 

Jezeli wszystko dobrze pojdzie, to za rok Kings pod umowami beda mieli: Smitha Jr, Bambe, Williamsa R., Browna, Mikala Bridgesa, Skala, Fraziera, Spaldinga, 1st pick 2019, 2 x gracze z drugiej rundy, cap hold Love'a i gotówkę, którą będą chcieli spożytkować na FA.

 

Dla jednych będzie to i tak mega gówno, ale może agresywna polityka na FA wypali. Zobaczymy. Zabawa jest przednia, ale kolejne 2 lata szorowania dna, gdzie na Wschodzie tankmode odpaliło sporo ekip może nie być skuteczną opcją. Klasa draftu 2019 poza top3 dupy mi nie urywa także to też była przyczyna takiego a nie innego wejścia. Docelowo Kings od sezonu 2020/21 chcą podjąć próbę powrotu do PO. Żeby tak się stało to trzeba lekko zmienić powszechne zdanie o organizacji.

 

PS. Bez capholdu Love'a już za rok Kings mogą mieć około 75 mln wolnej gotówki w czasie FA.

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Camby na serio wielkie ego Walla plus zdrowie Blake'a...?? Oby Davis to spiął swoją grą, bo może być różnie... Jestem ciekaw co z tego wyjdzie ;-)

 

Przez kontuzje zapomniano jak dobry jest John Wall, a przecież on ma dopiero 27 lat. Jeszcze rok temu pukał do TOP10, chociażby w rankingu szósty gracz zdobył 11 miejsce -> https://szostygracz.pl/2017/10/08/11-john-wall/  Jako pierwszy komentarz macie naszego flubera, który wspomina że słusznie, że przed Irvingiem. Na forum realgm Wall zdystansował Kyrie wtedy mocno. Ich sytuacja jest podobna, Wall jeszcze ten sezon gra na obniżce podobnie jak lider Boston Celtcs, a potem to godziwe siano. Walla mam wyżej od Irvinga.

 

Jeszcze rok temu tej umowy Walla nikt nie uważał za przepłaconą i nawet świetne PO w jego wykonaniu nie poprawiło notowań. Czekam spokojnie na sezon, jestem dziwnie spokojny, że spłaci moje zaufanie.

 

 

Czekam na szczegóły, ale duzo bardziej wolałbym mieć Jrue w zespole niż Walla. Zwłaszcza przy Griffinie i kontraktach obu panów.

 

Ja jednak biorę zawsze superstara nad elite rolesem. Zresztą ten sezon niejako potwierdza, że to co jest sufitem dla Jrue jest podłogą dla Walla. No i niestety Jrue kompletnie się nie sprawdza jako kreator i główny ball handler, eksperymenty z Tim Frazierem, Jameerem Nelsonem, w końcu Rondo. Sam się dziwiłem Gentry, miałem lepsze zdanie o kreowaniu Holidaya, ale jak teraz zacząłem oglądać nałogowo Pelicans to byłem w szoku jak słabo wygląda w tym elemencie. Pewnie co bardziej wnikliwi wyłapali z moich opisów, że za rozgrywanie u mnie odpowiadał Tyus Jones i Mason Plumlee ;)

 

A sprawa kontraktów? Jestem spokojny ;)


Jrue > Wall

 

Słabiutkie prowo ;)

 

Wall jest lepszy w każdym elemencie, oprócz defensywy, gdzie też Ściana też jest dobrym obrońcą. Jak był młodszy to zasuwał z obu stron parkietu, był w all-def team i był zawsze w czołówce na swojej pozycji. Teraz się trochę opuszcza jak każdy kto ciągnie wózek ofensywny.

 

Zresztą co ja się będę teraz produkował. Jeszcze rok temu Jrue Holidaya to żaden z Was nie miał nawet w TOP50 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.