Skocz do zawartości

Boston Celtics 2016/17


Regis

Rekomendowane odpowiedzi

No oczywiście, że wierzymy. Wiara nie ma w sobie nic z logiki. Davis i CP3 na rozegraniu. W drafcie 2X1 i Fultz grający jak Jordan a w 2018 drugi Stockton. Zizic jako nowy Hakeem. I poprawiany wynik Reda. A co mi tam, na Zachodzie Jazz w WCF klepią GSW 4-0

 

System rozje***y :D.

 

giphy.gif

 

Dodaj jeszcze, że LBJ przegrywa w I rundzie i przenosi talenty do zielonych fasolek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, bo go nie znoszę. Jak napisałem, zero logiki, teorie na poziomie Antka i brzozy. Stawiam na to że pójdziemy drogą Knicks z Ewingiem. Moze zagramy w finale ale nic ponadto.

Nie będziemy wieszać banerów z wygranym ECF.

Eld tekst o Jazz Cię rozje..ł?

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kozacka reklama/zapowiedz ale to "lets goooo" tak bardzo niepasowalo do reszty, ze nie wiem po co wstawili, ale no fajne uwiebiam takie rzeczy

Dokładnie, też to zauważyłem/ usłyszałem :grin: Chcieli coś pod wzór KG, który kiedyś tak krzyczał ale jak widać głos Smarta w tym przypadku tak se wypadł haha :grin: 

 

A tutaj kolejna zapowiedź myśle, że nawet lepsza, nuta w tle robi robote !! :grin: 

 

https://www.youtube.com/watch?v=EytDMPb9iqM&feature=youtu.be

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie o naszym "występie" w PO, jest krytyka DA że kisi mityczny pick Nets. To jest akurat dobre podejście DA. Jednak w TD dał ciała jako GM, bo sądzę, że za Roziera, Yabusele i spadający kontrakt Johnsona wyciągnąłby z Bulls Lopeza. To żadna gwiazda, zwykły wyrobnik, a skacze nam po głowach jak chce. Ta asekuracja DA powoduje, że odpadniemy w 1 rundzie. A na kiego grzyba nam tylu młodych? Jest Brown, dojdzie koleś z tego draftu, jest Smart, Zizic. O ten strach przed podjęciem drobnego ryzyka i poniesienia drobnych strat taktycznych (oddanie za średniego centra lepszych zawodników) i poświęcenie żołnierzy których możemy poświęcić bez bólu zyskujemy realne wzmocnienie.

Wiem, że się nie znam za specjalnie, ale tak to widzę oczami laika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie o naszym "występie" w PO, jest krytyka DA że kisi mityczny pick Nets. To jest akurat dobre podejście DA. Jednak w TD dał ciała jako GM, bo sądzę, że za Roziera, Yabusele i spadający kontrakt Johnsona wyciągnąłby z Bulls Lopeza. To żadna gwiazda, zwykły wyrobnik, a skacze nam po głowach jak chce. Ta asekuracja DA powoduje, że odpadniemy w 1 rundzie. A na kiego grzyba nam tylu młodych? Jest Brown, dojdzie koleś z tego draftu, jest Smart, Zizic. O ten strach przed podjęciem drobnego ryzyka i poniesienia drobnych strat taktycznych (oddanie za średniego centra lepszych zawodników) i poświęcenie żołnierzy których możemy poświęcić bez bólu zyskujemy realne wzmocnienie.

Wiem, że się nie znam za specjalnie, ale tak to widzę oczami laika

O ile Bulls chyba by Lopeza nie puścili(no chyba, że w innej wymianie by Butlera oddawali), o tyle co do zasady się zgadzam. Teraz skacze wam po głowie Lopez, nawet jeśli Bulls przejdziecie to czekać będzie Gortat/Howard a potem Tristan Thompson i jakby nie patrzeć dupa z tyłu. Ainge poważnie zdupił, bo pole manewru miał jak nikt w lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest gdy po telefonie z Bostonu padała odpowiedź"pick Nets 2017" wtedy rozumiem że DA odkładał słuchawkę. Za Smarta plus jakieś drobne powinniśmy dostać NN z 76ers. Zamiast Smarta grałby Brown (wiem że jest słabszy) który zdobywałby doświadczenie, Green jako zmiana. Ale jak DA nie chciał oddać Roziera za Ibakę to co tu pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Pacers czy Bulls chcieli piki Nets 17,18 Smarta i Bradley'a to dobrze że się nie zgodził. Ale Ibaka za Roziera to jak promocja w Biedronce. Nawet tylko na 1 sezon, i tak by się opłacało. Rozier w tą czy w tamtą, nam bez różnicy. A byłaby szansa na ogrywanie schematów z centrem, a nie tylko z obwodowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie mam zielonego pojęcia, jak możesz mieć Lowry'ego poniżej Thomasa. TS% po 62%, VORP, BPM RPM, praktycznie wszystkie zaawansowane statystyki Lowry lepszy. Ja nie mam żadnych wątpliwości, że Lowry jest lepszy od Thomasa.

Jak napisałem, nie mam żadnych wątpliwości, że wolę IT od Lowry'ego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczcie mi, jakie racjonalne uzasadnienie mają te wszystkie ploty o Blejku Griffinie do C's. 

Przeciez Al+Blake to tragiczny fit i w zasadzie pozyskanie Blake'a oznacza pozbycie się Horforda, a o czymś takim przecież nie ma mowy. Rim protector z BG żaden, zbiórka też wcale nie jakaś elitarna. Półdycha taka sobie. Tego, czego potrzebujemy, Blake nam nie zapewni, a jego atuty raczej średnio byłyby wykorzystywane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blake jest FA, Celtics zdaje się, że mają na niego miejsce więc są i spekulacje. Ja też tego nie widzę i nawet nie chce. BG łapie za dużo kontuzji i jest duże ryzyko, że będzie z nim gorzej i gorzej. Lepiej się trzymać z daleka.

 

To co ja bym chciał to spróbować zaatakować Porzingisa. Wiem, że to wydaje się mało realne, ale jeśli jakimś cudem C's będą mieli 1 pick w drafcie, to może Jackson się skusi na coś w stylu: jedynka draftu plus coś tam za KP (można nawet rozważyć dorzucenie picku z 2018)? Jakbym był DA to bym spróbował. To byłby wymarzony trade. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.