Skocz do zawartości

Boston Celtics 2016/17


Regis

Rekomendowane odpowiedzi

Były rozważania co z IT. Marketingowo to jest bomba. Kibicom łatwiej utożsamiać się z normalnym kolesiem niż z mutantem 220cm. Na dodatek cała otoczka,60 w drafcie, nikt go nie chciał a tu średnia punktów prawie 30 i to wszystko dzięki ciężkiej pracy. Trudno nie lubić takiego kolesia.

Dla mnie priorytetem jest Bradley, jakiś center na już (solidny, żadna gwiazda) Hayward (takie małe rodzinne zwycięstwo) i 1 w drafcie. Lepiej niż obecnie nie będzie, ale w teorii mamy niezłe perspektywy. Więc ogrywać młodych dochodząc do ECF i systematycznie wzmacniać się FA (mnie ten skrót kojarzy się z Federacją Anarchistyczną)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ECF i 1 pick... Czy mogło być lepiej? :D Ciekawe co teraz Danny zrobi. Pick ma wartość zdecydowanie większą niż podczas trade deadline, więc jeśli chce go wymienić, to warto było czekać. Tylko czy wymiana picku wchodzi w grę? Ja nie śledzę tych zawodników, którzy przystępują do draftu i nie wiem jakie są szanse, że Fultz będzie superstarem...

 

Trzeba zaufać DA. To chyba najważniejszy offseason od czasu wymiany po KG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ECF i 1 pick... Czy mogło być lepiej? :grin: Ciekawe co teraz Danny zrobi. Pick ma wartość zdecydowanie większą niż podczas trade deadline, więc jeśli chce go wymienić, to warto było czekać. Tylko czy wymiana picku wchodzi w grę? Ja nie śledzę tych zawodników, którzy przystępują do draftu i nie wiem jakie są szanse, że Fultz będzie superstarem...

 

Trzeba zaufać DA. To chyba najważniejszy offseason od czasu wymiany po KG.

Już się pojawiają informacje, że Celtics prawdopodobnie nie będą handlować tym pickiem i wybiorą Fultza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że nie będą handlować skoro nie muszą. Nie  sądzę, by problemem było znalezienie miejsca dla potencjalnej przyszłej gwiazdy. Skoro z Jaylenem Brownem się udało to i z nr 1 draftu się uda.

 

Zazdroszczę fanom Celtics.

 

W najgorszym wypadku Thomas będzie wchodził tylko na 4 kwarty, swoje i tak rzuci ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem tradeowania Thomasa, co sugerują liczni fani Bostonu, bo to wcale nie jest oczywiste, że jest aż tak przehajpowany  (i sportowo i marketingowo) ale jeśli Fultz ma być naprawdę dobry, a już teraz powinien być mocno dodatni, to narzuca się podpisanie Thomasa (na poziomie Beala? 25 milionów sezon???) i trade po sf/wysokiego.

 

Dwa minusy widzę w tym, że taka forma transferu przestała być popularna (pamiętacie czasy, gdy reaktywowano weteranów, prawa do Europejczyków byle kolanem dopchnąć deal?). Drugim jest to, że liga stała się bardzo trudna dla rookasów, zwłaszcza 19 latków. A imho Boston nie ma co czekać, wbrew pozorom, powinni wskoczyć już w przyszłym sezonie poziom wyżej, absolutnie nie czekać aż się skończy era Bronka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładając wybór Fultza, w Bostonie zbierze się całkiem spora grupa krasnali do grania na pozycjach 1 i 2. Thomas, Smart, Rozier, Bradley i Fultz... ktoś poleci. Nawet, jeśli jest to jakiś ich pomysł na granie, to jest zbyt tłoczno. Osobiście widziałbym dwie opcje:

1. Trade Thomasa

2. Trade Rozier+Smart

 

Bradleya raczej nie warto ruszać. Pierwsza opcja to teoretycznie większy zwrot, ale spora strata wizerunkowa. Drugi pomysł jest bezpieczniejsza, ale nie mam pojęcia, co mogliby dostać w zamian. Jestem ciekawy, czy była jakaś dyskusja nt. oddania Roziera za takiego Noela, czy nic w tym kierunku nie było wykonywane. 

 

Najgorsze będzie, jeśli nic nie zrobią z obecnymi graczami i wezmą jeszcze Fultza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O'Quinn za Smarta. Pisałem to już w czasie batalii z Bulls :smile: Uwielbiam Zbója, ale w Knicks to sobie nie pogra, a w Bostonie mógłby dać wiele dobrego pod koszem. 

 

Chyba że spakują Roziera i Smarta i wyślą do 76ers za Okafora. 

 

No bez przesady z tym Okaforem, sorry ale jesli nikt go podczas trade deadline nie chcial za worek ziemniakow to nikt nie bedzie wysylal Roziera i Smarta za niego.

 

gosc ma fatalny attitude i wiele glosow jest takich, ze on po prostu nie lubi koszykowki jakkolwiek to brzmi

jest w scislej czolowce, tylko ze najgorszych obroncow w lidze

no i Cs jakby szukali wysokiego to zbierajacego, twardego, a nie takiego ktory jest soft i nic nie zbiera

 

takze jak mowie, bez przesady, za darmo go wiele druzyn by nie wzielo, szczerze w to wierze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez przesady z tym Okaforem, sorry ale jesli nikt go podczas trade deadline nie chcial za worek ziemniakow to nikt nie bedzie wysylal Roziera i Smarta za niego.

 

gosc ma fatalny attitude i wiele glosow jest takich, ze on po prostu nie lubi koszykowki jakkolwiek to brzmi

jest w scislej czolowce, tylko ze najgorszych obroncow w lidze

no i Cs jakby szukali wysokiego to zbierajacego, twardego, a nie takiego ktory jest soft i nic nie zbiera

 

takze jak mowie, bez przesady, za darmo go wiele druzyn by nie wzielo, szczerze w to wierze

 

Wyświechtany banał: ale to dalej jest wybór w top3 i draftu + jest młody. Może zmiana otoczenia, zmiana kultury organizacji, zmiana sztabu trenerskiego może mu pomóc w pozbyciu się blokady/lenistwa/focha/c*** wie czego. Nurkic pozdrawia z wakacji. 

 

To jest tylko luźna propozycja, bo wiadomo, że Celtics potrzebują kogoś pod kosz. 

Edytowane przez Przemek_Orliński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Okafora ciągle wierzę, tylko musi znaleźć się w odpowiednim otoczeniu. Wtedy można go będzie zweryfikować. Wiadomo, że im dłużej pozostanie w Philly, tym większa szansa, że zmarnuje karierę. 

 

Ktoś musi na niego mocno postawić, a obok Horforda mógłby spoko wyglądać i nabrać wiary w siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu wszyscy tak zdecydowanie twierdzą, że ten Danny jest taki bezwzględny?

Przecież KG i PP trade'ował za ich zgodą. 

To raz, a dwa, czy jeśli z marketingowego punktu widzenia IT to żyła złota, to czy z punktu widzenia GM'a nie warto poświęcić lekko kwestie sportowe dla zysków pieniężnych klubu, tym bardziej, że IT pokazuje, że potrafi doprowadzić Boston do ECF?

 

Ogólnie Markelle, jeśli nie oddamy picku, będzie grał na rookie contract, więc kwestie pieniężne chyba nie są tu problemem. Kwestia tylko jak pogodzić ego i posiadanie piłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.