Skocz do zawartości

Boston Celtics 2016/17


Regis

Rekomendowane odpowiedzi

Wierzysz w to, że taka pazera ja DA pojdzie na to? Crowder i jakieś picki drugorundowe za połamanego Griffina to jeszcze może przejdzie.

Nie przeginaj, bo powoli gonisz LAFa w swoich propozycjach transferowych.

Najpierw Rozier+Crowder za PG13, a teraz jeszcze to. Dobrze odlatujesz ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej sytuacji IMO Rozier, Crowder i do tego oczywiście pick/dwa (ten od Nets 18' i Clippers/Memphis 19') za George'a wygląda na spoko ofertę z obu stron. Dzięki temu Pacers mogą spokojnie się przebudowywać, nie przedłużają Teague'a i sprawdzają kim będzie ten Rozier w większych minutach (startera w nim nie widzę, ale kto wie, lepsze to niż Teague na dużym kontrakcie bez PG13), mają super umowę Crowdera i szansę na wyłowienie talentu w przyszłych draftach. Za rok PG13 (nie wiadomo co zrobi latem) to bardzo dużo, a Boston dzięki temu i jest groźniejszy dla Cavs mając George'a, na FA nie muszą polować na Gordona, a poszukać kogoś pod kosz / trade'ować jeszcze po kogoś pod kosz dając Smarta i Clippers/Memphis 19'. 

 

Thomas - Bradley - George - ? - Horford, a na ławce Fultz, Brown, Olynyk i jeszcze mają cap na jakieś uzupełnienie ławki.

 

Dodam tylko, że nie jestem kibicem Bostonu :P

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można wiedzieć jak Ty to policzyłeś, bo ja tam nie widzę miejsca nawet na muchę w kiblu?

Już mają 8 zawodników rotacji (ten ? to właśie ktoś za Smarta + pick, niie przyszło mi konkretne nazwisko do głowy, ale jakiegoś przyzwoitego zadaniowca powinno dać się za to wyciągnąć) i choćby MLE do wydania. Do tego 2 debiutantów, Olynyk jakiejś wielkiej mowy nie dostane, a Thomas z Bradleyem dopiero przed dużymi wypłatami, więc no kogoś na ławkę powinno dać się ściągnąć.

 

No ale to tak na szybko, dość spontanicznie między meczami Euroligi, przyznam się, że raczej na oko niż wyliczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mają 8 zawodników rotacji (ten ? to właśie ktoś za Smarta + pick, niie przyszło mi konkretne nazwisko do głowy, ale jakiegoś przyzwoitego zadaniowca powinno dać się za to wyciągnąć) i choćby MLE do wydania. Do tego 2 debiutantów, Olynyk jakiejś wielkiej mowy nie dostane, a Thomas z Bradleyem dopiero przed dużymi wypłatami, więc no kogoś na ławkę powinno dać się ściągnąć.

 

No ale to tak na szybko, dość spontanicznie między meczami Euroligi, przyznam się, że raczej na oko niż wyliczenia.

 

a nie no spoko, tzn z Twojego wpisu nie wyczytałem do końca, że piszesz tylko o nadchodzącym sezonie i na końcu dałeś jeszcze ten lineup co mnie kompletnie już zbiło z tropu

 

Olynyk chyba sobie załatwił te 10 baniek minimum, a jak na 8 grajka w rotacji to sporo, nie widzę też absolutnie Fultza grającego z ławki, to się nie uda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przeginaj, bo powoli gonisz LAFa w swoich propozycjach transferowych.

Najpierw Rozier+Crowder za PG13, a teraz jeszcze to. Dobrze odlatujesz ostatnio.

Rozier + Crowder za tylko jeden rok gry George'a, który podobno i tak w 2018 roku ma podpisać kontrakt z Lakers to akurat adekwatna cena :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Boston przyjmie, że George i tak z nimi nie przedłuży to bez sensu w ogóle po niego trejdowac.

Za Roziera i Crowdera? Bez jaj. Warto byłoby w coś takiego iść, jak najbardziej. Mocny run w PO + dodatkowy rok kontraktu mógłby go skutecznie przekonać do pozostania w Bostonie po wygaśnięciu umowy. Jak najbardziej warto podjąć takie ryzyko, gdyby była okazja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Roziera i Crowdera? Bez jaj. Warto byłoby w coś takiego iść, jak najbardziej. Mocny run w PO + dodatkowy rok kontraktu mógłby go skutecznie przekonać do pozostania w Bostonie po wygaśnięciu umowy. Jak najbardziej warto podjąć takie ryzyko, gdyby była okazja.

No to oczywiste, ale ja piszę w przypadku gdy są w 200% pewni że z nimi nie zostanie. Bo nawet jeśli jest cień szansy, że z nimi przedłuży to oczywiste, że za taki pakiet się opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IT - Bradley - George - Horford - jakiś solidny defensywny i ZBIERAJĄCY center, a dodając kilka niezłych assetów, z których się nie wypłuczą do końca oraz upolowanie solidnego veta lub dwóch i contender jak się patrzy. Czy na LeBrona wystarczy? Myślę, że mogłoby. Pisałem niedawno i powtórzę - PG13 jest chyba jedynym graczem tej ligi obok Leonarda, który nie sra przed LeBronem, a wręcz rzuca mu wyzwanie. I idzie mu to nieźle. A mając ofensywną bestię IT, Bradleya, który po obu stronach parkietu wiele może i Horforda, którego uwolniliby z konieczności samodzielnych przepychanek z podkoszowymi rywali to serio ta drużyna ma idealny balans. Dlatego Boston wchodzi w najtrudniejszą fazę przebudowy. Są o 2 czy 3 ruchy od bycia contenderem. Jakakolwiek pomyłka załatwi ich na kilka lat. Dopiero teraz przekonamy się jak dobry Ainge jest naprawdę, bo póki co to wycisnął Ruska z Nets na lata i nie robił nerwowych ruchów. Odważnych też nie. A co do następnych ruchów - odważne decyzje mogą być równie bolesne jak i brak takowych. Właśnie teraz zaczyna się stąpanie po lodzie, gdzie nie ma na pierwszy rzut oka decyzji dobrych i złych. Wszystko zależy od kontekstu i koncepcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co cierpliwość i nieoddawanie picków Nets się opłaciło i ja myślę, że nadal trzeba być cierpliwym. Dlatego nie handlowałbym tą jedynką ani też pickiem Nets w 2018. Lebrona i tak nie pokonamy, lepiej sobie budować na później. Już kiedyś to pisałem i nadal myślę, że to jest najlepsza opcja. Możemy zbudować drużynę na lata, albo można to wydac wszystko w pizdu, przegrywać przez 2 lata w ECF i znowu wchodzić w przebudowę. Nie ma sensu.

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co cierpliwość i nieoddawanie picków Nets się opłaciło i ja myślę, że nadal trzeba być cierpliwym. Dlatego nie handlowałbym tą jedynką ani też pickiem Nets w 2018. Lebrona i tak nie pokonamy, lepiej sobie budować na później. Już kiedyś to pisałem i nadal myślę, że to jest najlepsza opcja. Możemy zbudować drużynę na lata, albo można to wydac wszystko w pizdu, przegrywać przez 2 lata w ECF i znowu wchodzić w przebudowę. Nie ma sensu.

Ja się nawet zgodzę. Tylko mam wątpliwosci czy da rade budować drużynę wokół wybranego ewentualnie z 1 Fultza mając jednocześnie IT. Pierwszy sezon to jeszcze (jeśli smarty i roziery by poszli) da rade ogarnąć - dostałby te 20 min z ławy, czasem wiecej i styka. Ale im dalej w las tym będzie gorzej. Nie ma tu łatwego rozwiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woj uparcie twierdzi, że Cs zamierzają upolować w offseason Haywarda za maksa. Kompletnie nie jestem fanem tego ruchu, bo wydawanie 30 baniek rocznie na gościa, który nie przeniesie cię na wyższy poziom w sensie rywalizacji z Lebronem, dla mnie lekko idiotyczne. Pozostaje mieć zaufanie do Stevensa, chociaż mam wrażenie, że Brad ma jakiś sentyment do Gordona i nie wiem, czy jest kompletnie obiektywny w jego ocenie. Niezaprzeczalnie - pasuje do jego systemu gry, ale czy czyni Celtów legit contenderem? W życiu.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomas i Fultz się chyba znają, więc pogodzenie ich nie będzie problemem. A jeśli się okaże, że Fultz jest naprawdę mega talentem, to wtedy za rok można się pożegnać z IT. I proszę mi nie mówić, że to by było świństwo, wcale nie. IT i Celtics mogą być sobie nawzajem wdzięczni, bo C's na niego postawili i dali mu wszystko, zeby móg grać tak jak gra teraz, a on się odwdzięcza za te zaufanie i załatwia sobie tłusty kontrakt w Bostonie lub gdzieś indziej. Swoje zarobi i to również dzięki temu, że C's mu dali szansę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę pojąć tekstów dot. rywalizacji z LeBronem i przeczekania go. Po co czekać? Różne rzeczy się dzieją, a taki Hay podniesie poziom w Bostonie. Jeśli mają kasę i z obu stron jest chęć, to głupotą byłoby w to nie wchodzić. 

 

Teraz mieliby się cykać ze względu na Jamesa, a jak on odejdzie na drugi plan, to równie dobrze może się wszystko posypać u zielonych. Pozostałby niedosyt. To pytam - na co wydać tę kasę? 

 

Co czytamy? Na transfer po Butlera lub PG żal assetów (chociaż nie sprecyzowane nawet których), na Haya żal kasy... ekstra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę pojąć tekstów dot. rywalizacji z LeBronem i przeczekania go. Po co czekać? Różne rzeczy się dzieją, a taki Hay podniesie poziom w Bostonie. Jeśli mają kasę i z obu stron jest chęć, to głupotą byłoby w to nie wchodzić. 

 

Teraz mieliby się cykać ze względu na Jamesa, a jak on odejdzie na drugi plan, to równie dobrze może się wszystko posypać u zielonych. Pozostałby niedosyt. To pytam - na co wydać tę kasę? 

 

Co czytamy? Na transfer po Butlera lub PG żal assetów (chociaż nie sprecyzowane nawet których), na Haya żal kasy... ekstra.

żal kasy to totalna głupota, sądzę, że to akurat durny argument. jak będzie Hayward to łatwiej namówić PG, bo będzie miał opcję przejścia do zespołu walczącego o coś więcej ni top 5 draftu (bez obrazy dla kibiców Lakers). Smart, Crowder, Rozier, Yabusele i picki z tego następnych wyborów z 2 rundy. za to możemy mieć Okafora i George. tu i teraz skopać tyłek Cavs. a przy tym co mamy do wykorzystania, nie wszystko zejdzie i zostanie sporo na ławce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę pojąć tekstów dot. rywalizacji z LeBronem i przeczekania go. Po co czekać? Różne rzeczy się dzieją, a taki Hay podniesie poziom w Bostonie. Jeśli mają kasę i z obu stron jest chęć, to głupotą byłoby w to nie wchodzić. 

 

 

to samo pisalem gdzies wczoraj chyba, a propo pisania ze tam Lowry czy PG chca isc na Zachod zeby unikac LeBrona

 

no fajnie fajnie, ale przeciez na Zachodzie jest GSW, ktore nie dosc ze jest jeszcze wieksza bestia to chyba ma perspektywy nia byc przez dluzszy czas...

 

jestem wrecz zdania ze dlatego warto zostac na Wschodzie gdzie jedynym powaznym kandydatem i przeszkoda jest LeBron, jak mu sie noga powinie to ma sie realne szanse na granie w Finale, a nawet jak mu sie nie powinie, to nadal latwiej jest walczyc z LBJ+Kyrie+Love niz Curry+Thompson+Durant+Green 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę pojąć tekstów dot. rywalizacji z LeBronem i przeczekania go. Po co czekać? Różne rzeczy się dzieją, a taki Hay podniesie poziom w Bostonie. Jeśli mają kasę i z obu stron jest chęć, to głupotą byłoby w to nie wchodzić. 

 

Teraz mieliby się cykać ze względu na Jamesa, a jak on odejdzie na drugi plan, to równie dobrze może się wszystko posypać u zielonych. Pozostałby niedosyt. To pytam - na co wydać tę kasę? 

 

Co czytamy? Na transfer po Butlera lub PG żal assetów (chociaż nie sprecyzowane nawet których), na Haya żal kasy... ekstra.

Mi na Gordona nie jest szkoda kasy. Akurat jego bym łyknął jeśli się da, bo znacząco wzmocni nasz atak. Chociaż wiadomo, że i tak nie wygramy z LBJ, ale przynajmniej bydlak nas nie będzie gwałcił na naszym własnym parkiecie.

 

Natomiast na Butlera i PG żal mi assetów, a których? 1 picku w drafcie i picku Nets w 2018. Nie oddałbym tego, chyba, że w drugą stronę poleci Curry/LBJ/Davis/Durant - a czy jest na to szansa? Nie, nie ma. Zawodnicy, którzy zostaną wybrani z tymi pickami mogą stanowić o sile Bostonu przez najbliższe 7-8 lat i mamy to wywalić na 2 lata Butlera czy 1 rok PG i tak czy siak przegrać z LBJ, nie ma szans. To jest prosta droga do rozwalenia tego co tak pięknie Celtics podarowali Nets i myślę, że DA też to widzi.

 

Wiem, że fani innych drużyn chcą, żeby ktoś rzucił rękawice LBJ i żeby seria była ciekawa, a nie takie gówno jakie teraz oglądamy. Jednak jeśli mam wybrać zachowanie najważniejszych assetów (picki Nets, powtarzam) i dostawanie po 4:0, a oddawanie najważniejszych assetów i przegrywanie 4:2 to wybieram 4:0 i spokojne budowanie na przyszłość. 

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Picków nie ruszać, handlować tym co mamy. Rozier, Crowder, Smart.Dołożyć coś drugorundowego. Tu nie chodzi o pokonanie Cavs, GSW, tu chodzi o morale, żeby w następnym sezonie wychodząc na parkiet wychodzili walczyć a nie z obsrani po uszy

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.