Skocz do zawartości

Boston Celtics 2016/17


Regis

Rekomendowane odpowiedzi

Bradleya wymieniłem jako znaczącego zawodnika.

nie będę zagłębiać się w statystyki bo to nie moja bajka, ale Crowder i Smart to są zawodnicy na ławkę a nie na pierwszą piątkę albo do ewentualnej wymiany. fajnie, że jesteśmy 2 ale w serii z Raptors będzie  4-1 w plecy/ żeby wejść na wyższy poziom to musimy się wzmocnić na skrzydle i pod koszem. aczkolwiek miło byłoby gdybyśmy zagrali w ECF, bo wtedy łatwiej przekonać do siebie FA i zawodników z wymiany

Smart przecież jest rezerwowym i to chyba lepszym od Satoransky'ego? 

 

Dlaczego Crowder to zawodnik na ławkę? Kogo byś widział na pozycji numer 3 jako lepszą 3 opcję? Jako lepszego gracza 3&D? Crowder rzuca 40% za 3, bardzo dobrze broni, jak dla mnie to idealny starter w play-offowym zespole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolałbym IT a nie rozkapryszonego "gwiazdora" zaglądającego innym do kieszeni i robiącego syf w szatni,

 

Takie rzeczy też trzeba brać pod uwagę, ale jednak nie ma to wpływu na to, jak dobrym koszykarzem w klasyfikacji indywidualnej jesteś. Możesz woleć Amira Johnsona od DeMarcusa Cousinsa, ale to nie oznacza, że Cousins jest gorszym koszykarzem, prawda?

Paula George albo Butlera.

Skoro Crowder to zawodnik, który nadaje się na ławkę to powinieneś wymienić w tym miejscu jeszcze 28 graczy, którzy lepiej się nadają do pierwszej piątki od niego :nevreness: To jeszcze Durant i James prawda? George i Butler to jednak nie są kandydaci na 3 opcję, więc nie za bardzo rozumiem, co masz do Crowdera. Na 1 opcję w ataku rzeczywiście się nie nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skąd mam wiedzieć kto jest lepszy, IT jest z Bostonu, to znaczy, że jest lepszy od innych.

 

to żeście merytorycznie pogadali nie ma co

 

fajny temat wyszedł, IT został all-starem i tak po prostu z marszu przyjąłem że jest w top 15 a jak teraz się zastanowić to tez mam problem by był w top 20 overall, za ten RS to może tak

ogólnie wyżej biorę Lowry'ego, Walla i Lilarda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo, że o koszykówce to z mną merytorycznie się nie pogada. IT nie jest all-starem, jest za niski na to. ale wymiata nieźle i jak mamy coś ugrać w PO to musi rzucać po 30 pkt

No już nawet nie o merytorykę chodzi, ale o to, że to co piszesz się kupy nie trzyma. IT jest fajny, bo jest z Bostonu, ale nie lubisz Amira Johnsona, który ma w Celtics najlepszy RPM i też jest z Bostonu, a Crowder nadaje się tylko na ławkę, chociaż koszykówka to sport zespołowy i z Crowderem na boisku Celtics są sporo lepsi niż z Thomasem. IT nie jest all starem, pytanie czy są nimi Wall, Lowry, czy Lillard. Czy oni są, IT nie jest, ale IT jest lepszy? A jeżeli nie oni są all starami to kto jest? Czy tego też nie wiesz? 

 

Ogólnie wydaje mi się, że w ocenie tego, jak dobry jest koszykarz atak jest strasznie overrated. Tony Allen nigdy nie był w TOP 20, chociaż przez lata był jednym z najlepszych w obronie. Thomas jest jednym z najlepszych w ataku, w obronie jest jak drzwi obrotowe, ale mimo wszystko kontrowersyjne jest nieumieszczenie go w TOP 20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie dać rzucić sobie kolejnych 30

Tego raczej się nie da zrobić. W DRPM Thomas jest na 91 sklasyfikowanych PG na 91 pozycji. Na 467 sklasyfikowanych w tym sezonie zawodników jest oczywiście 467. To najgorszy obrońca w lidze i nikt nie jest nawet blisko. Thomas ma wskaźnik -4,21, następny w kolejce Clarkson -3,38, czyli o 0,83 lepiej. W 0,83 punktu różnicy w tym rankingu to się mieści czasem 150 zawodników.

 

Trzeba też oddać, że w ORPM Thomas wypada gorzej tylko od Westbrooka, Curry'ego i Hardena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego raczej się nie da zrobić. W DRPM Thomas jest na 91 sklasyfikowanych PG na 91 pozycji. Na 467 sklasyfikowanych w tym sezonie zawodników jest oczywiście 467. To najgorszy obrońca w lidze i nikt nie jest nawet blisko. Thomas ma wskaźnik -4,21, następny w kolejce Clarkson -3,38, czyli o 0,83 lepiej. W 0,83 punktu różnicy w tym rankingu to się mieści czasem 150 zawodników.

 

Trzeba też oddać, że w ORPM Thomas wypada gorzej tylko od Westbrooka, Curry'ego i Hardena.

 

I właśnie dlatego Boston to dla niego idealne otoczenie, z Crowderem, Smartem, Bradleyem, którzy trochę go ukryją w obronie. IT z kolei dostarcza szczypty magii w ataku, której powyższa trójka nie ma. Wydaje mi się, że w żadnym innym zespole wartość IT nie będzie tak duża, jak w Bostonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie dlatego Boston to dla niego idealne otoczenie, z Crowderem, Smartem, Bradleyem, którzy trochę go ukryją w obronie. IT z kolei dostarcza szczypty magii w ataku, której powyższa trójka nie ma. Wydaje mi się, że w żadnym innym zespole wartość IT nie będzie tak duża, jak w Bostonie.

oczywiście że tak ale to dalej nie oznacza że IT jest/lub powinien być w top 15-20

 

a także to tez niestety lub stety oznacza że będzie miał Boston problem w PO

 

przynajmniej ja tak to widzę

 

gdyby IT nie grał w Bosotnie to w ogóle byśmy nie gadali o nim jako o ewnetualnym top 20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że trudno porównywać graczy z różnych pozycji,ale na tej samej pozycji chyba powinno być dość łatwo, dlatego chcę wiedzieć, czemu, gdybyś budował skład od zera wolałbyś go oprzeć na Thomasie mając do wyboru Walla, czy Lillarda?  

A kogo mam na 2 i 3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego raczej się nie da zrobić. W DRPM Thomas jest na 91 sklasyfikowanych PG na 91 pozycji. Na 467 sklasyfikowanych w tym sezonie zawodników jest oczywiście 467. To najgorszy obrońca w lidze i nikt nie jest nawet blisko. Thomas ma wskaźnik -4,21, następny w kolejce Clarkson -3,38, czyli o 0,83 lepiej. W 0,83 punktu różnicy w tym rankingu to się mieści czasem 150 zawodników.

 

Trzeba też oddać, że w ORPM Thomas wypada gorzej tylko od Westbrooka, Curry'ego i Hardena.

nom czyli srednio jest sredni, "top45" w PG i "top 234" wsrod sklasyfikowanych zawodnikow : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom czyli srednio jest sredni, "top45" w PG i "top 234" wsrod sklasyfikowanych zawodnikow : )

Na szczęście jest trochę lepiej i w RPM Thomas wśród rozgrywających jest 14, natomiast wśród wszystkich zawodników jest 57. Z zawodników Bostonu jest czwarty.

 

Swoją drogą to też ciekawe,że Thomas jest pod tym względem w Celtics dopiero czwarty, bo jak się popatrzy na kluby w NBA, to według RPM najlepsi w swoich zespołach są:

Cavaliers - James

Raptors - Lowry

Wizards - Porter ( choć jest prawie na równi z Wallem 33 i 35 miejsce ogólnie)

Hawks - Millsap

Bucks - Gianis

Bulls - Butler

Pacers - George

 

Warriors - Curry

Spurs - Leonard

Rockets - Harden

Jazz - Gobert

Clippers - Paul ( numer 1 w rankingu)

Thunder - Westbrook

Grizzlies - Conley ( przed Gasolem)

Blazers - Lillard

Nuggets - Jokić

 

W TOP 20 jest tylko 2 zawodników z zespołów spoza play-offs: Davis i Cousins.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.