Skocz do zawartości

Boston Celtics 2016/17


Regis

Rekomendowane odpowiedzi

No i co, wg Ciebie Jaylen nie ma szans na bycie graczem pokroju Butlera? 

Czyli byciem all-starem po dwóch stronach parkietu?

 

edit:

poza tym tu nie chodzi o to czy ma szanse ale o to że on "przynajmniej" ma nim być,

Edytowane przez Dnc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli byciem all-starem po dwóch stronach parkietu?

 

That's not even a thing :P

 

 

edit:

poza tym tu nie chodzi o to czy ma szanse ale o to że on "przynajmniej" ma nim być,

 

Jak patrzę na porównanie 20 letniego rookie sezonu Browna do 23 letniego drugiego sezonu Butlera, to nie mam problemów z takimi oczekiwaniami ze strony fana Celtics.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę za mało żeby wnioskować, że będzie lepszy bo to przecież nie działa w taki prosty sposób, ale mieć nadzieję można, jak najbardziej.

 

Zresztą Jaylen nie musi być aż tak dobry, aby fani Celtics mogli być zadowoleni z gościa.

 

W przyszłości Crowder pewnie pójdzie na handel ze swoją złotą umową, Brown powinien być już wtedy lepszym graczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poza tym, kibic Celtics ma napisać"fajnie jakby grał na poziomie gwiazdy PLK" to 3 draftu (nawet jeśli był nienajlepszy) więc oczekiwania są spore. Gra nie najgorzej, ma dobrego trenera który fajnie wprowadza go do składu. Superstarem raczej nie będzie?taki ma być Fultz) ale Allstarem to już może być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę za mało żeby wnioskować, że będzie lepszy bo to przecież nie działa w taki prosty sposób, ale mieć nadzieję można, jak najbardziej.

 

Zresztą Jaylen nie musi być aż tak dobry, aby fani Celtics mogli być zadowoleni z gościa.

 

W przyszłości Crowder pewnie pójdzie na handel ze swoją złotą umową, Brown powinien być już wtedy lepszym graczem.

no dokładnie

dlatego być przynajmniej Crowderem to on bedzie i można mieć nadzieję że będzie drugim Butlerem

 tak to spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaryzykowałbym stwierdzenie, że Brown już teraz prezentuje dużo większą agresję w swojej grze niż Jeff "pojawiam-się-raz-na-20-meczów" Green.

 

Problem w tym, że w obecnej konfiguracji zespołu  - Thomas, Fultz(?), Bradley, Smart, Crowder, Rozier, może mu braknąć minut na parkiecie, więc wraz z jego rozwojem Danny będzie musiał zrezygnować z co najmniej dwójki graczy z powyższej grupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem trzymanie jednocześnie w składzie Thomasa, Smarta, Bradleya, Browna i Fultza będzie generowało full problemów i w końcu może się to wylać na szatnię. 


Jasne, granie Brownem full SF te problemy ograniczy, ale trio IT-Smart-Bradley będzie w CY i będą chcieli nabijać minuty. Sadzanie #1 też średnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem trzymanie jednocześnie w składzie Thomasa, Smarta, Bradleya, Browna i Fultza będzie generowało full problemów i w końcu może się to wylać na szatnię. 

Jasne, granie Brownem full SF te problemy ograniczy, ale trio IT-Smart-Bradley będzie w CY i będą chcieli nabijać minuty. Sadzanie #1 też średnie. 

 

Co za problem wymienić Smarta lub Bradleya? Chętnych będzie aż za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była trochę odpowiedź na post ptaka, który do odstrzału wyznaczył tylko Roziera i Crowdera. Więc resztę chyba by zostawiał... 


Wymiana Smarta naturalnie nie powinna być problemem, myślę tak samo. Jeszcze kwestia oczekiwań co miałoby przyjść w zamian, ale rozsądek powinien brać górę nad jakimiś wyolbrzymionymi oczekiwaniami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Bradley+Rozier+Crowder daje wg mnie dość solidne możliwości zamiany trzech 50 centówek na jakiegoś dollara, co powinno pasować obu wymieniającym się drużynom.

 

Tutaj nawet można spokojnie jakiś ładny 3 team deal zrobić, w którym Ci gracze Celtics zostaliby rozdzieleni.

 

Dość ciekawe pole na dyskusje. Jakie wymiany byście proponowali na miejscu innych drużyn, wiedząc, że Ci gracze są do ruszenia za rozsądną cenę?


Ja cały czas się zastanawiam, czy Boston nie powinien próbować reanimacji Okafora, bo cena jest chyba genialna w porównaniu do ewentualnego upside'u. Warunki do gry też miałby Jahlil idealne lub prawie idealne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napiszę "oddać Smarta" bo fani Celtics zarzucą mi uprzedzenie i nie obiektywność.

Rozier + jakiś wypełniacz do 76 za Okafora. Smart, Crowder jakiś szrot i ew Nets 18 za gwiazdę (PG13 bez Nets) Butlera też wolałbym bez oddawania picku.

Wiem że to pobożne życzenia, ale do ogarnięcia.

 

Wysłane z mojego LENNY3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.