Skocz do zawartości

Boston Celtics 2016/17


Regis

Rekomendowane odpowiedzi

Pomyślałem trochę o tym i wymiana tego picku to byłby bez sens, chyba, że ktoś zaoferuje naprawdę bardzo, bardzo dużo. Możemy mieć Fultza na 9 lat. Warto zaryzykować i zobaczyć czy młody będzie taki dobry jak go malują. 

A co zrobić z Thomasem? Póki co zostawić oczywiście. Fultz może na początku pełnić rolę 6th mana, tak bym to widział. Bradley/Smart/Rozier ktoś z nich musi odejść. Rozier to na ten moment najbardziej oczywisty wybór, ale zobaczymy co tam DA wykombinuje. 

 

Jest zajebiscie, każdy by chciał mieć takie problemy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uważam, że wszystko zależy od tego, czy pozyskamy Haywarda. wtedy można sklecić zestaw Rozier, Smart/Crowder i jakieś dodatkowe wybory z tego i przyszłego roku i uderzyć po kogoś naprawdę konkretnego. na ławkę będziemy mieć zawodników a nie ma lepszego sposobu na ogrywanie zawodników i pozyskiwanie FA jak walka o finały. bo takie PO jak w tym roku buduje pewność siebie i pozwala zawodnikom na zdobywanie doświadczenia.

nie wiem czy to na boisku ma sens, ale Thomas, Horford, Bradley, Hayward, Butler/George. ławka Smart, Brrown, Fultz, Zizic i jakieś wypełniacze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam,że Danny jak i Wyc(jak tu ktoś już wspomniał) chcą na spokojnie zbudować ponownie dynastię a nie rzucać się na Butlerów i Georgów.Inaczej już byśmy mieli chociaż jednego z nich na pokładzie.Generalnie mam takie przeczucie,że jeśli nikt nie zaproponuje wymiany z pickiem 2018 nets,która nam się będzie opłacać,a Brooklyn dalej będą ssać i będzie szansa na top 5 pick 2018,to core Fultz,Brown,Bamba/Ayton zostanie tutaj na dłużej i to do nich będą dobierani inni zawodnicy(w sensie że będą raczej nietykalni).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment różnica talentu pomiędzy Fultz'em a całą resztą jest tak duża, że wszelkie rozważania na temat jego odpuszczenia i wyboru kogoś innego nie mają większego sensu.

Więc zostaje kwestia pogodzenia Fultza i IT.

Dla mnie Fultz to bardzo solidny materiał na przyszłego HOF i jego wymiana wymiana miałaby sens za kogoś takiego właśnie, co dla zespołów mających takich grajków jest bez sensu. Więc tutaj musiałaby iść naprawdę gruba oferta, na którą dużych szans nie widzę - zatem Fultz zostaje.

IT jest świetny, ale chyba najgorsze co można zrobić to odpuścić go za rok za darmo. Zostają więc dwie opcje - trade (teraz, a najpóźniej w deadline ale już za niższą wartość) albo rzucenie mu maksa za rok (bo ktoś mu tego maksa na pewno rzuci). Zgadzam się, że IT i Fultz to taki sobie fit, więc jeśli Fultz wypali to płacenie 30 plus baniek IT mija się wtedy z celem. Oczywiście fajnie byłoby go zostawić i zobaczyć jak rozwija się Fultz i ew. wtedy wymienić, ale wartość IT może być dużo niższa niż teraz.

Ja jestem zwolennikiem wymiany IT jeśli trafi się dobra oferta. IT awansował do grona top20 ligi i na lepiej fitującego dla Celtics gościa na tę pozycję taka wymiana ma sens. Realne opcje?

Cousins - gdyby odszedł Holiday. IT plus Davis, nieźle obudowani dają pewne PO na lata, a jak już zgubią te debilne kontrakty to mogą powalczyć o coś więcej.

Butler - jeśli Bulls będą nim handlować to oznaczać będzie rebouild, więc IT im niepotrzebny.

George - mało realna opcja, bo to też raczej oznaczałoby dłuższą przebudowę Pacers. Ze strony Celtics też spore ryzyko że ucieknie do Lakers.

Porzi plus Melo za IT plus 2018 Nets plus Rozier plus picki/młodzież- dla Porzingisa warto byłoby kontrakt Melo łyknąć,a na coś takiego Melo mógłby się zgodzić. IT mógłby robić show w MSG, kada by się zgadzała. Mimo wszystko raczej w sferze marzeń.

 

Inna opcja to wymiana IT na prospect typu M.Turner (próba przekonania PG do pozostania).

 

Bo jak ma iść za jakiś szrot to faktycznie lepiej go zostawić i jak się Fultz sprawdzi to wtedy pomyśleć o wymianie, a na razie zrobić miejsce dla Fulza poprzez oddanie Roziera i Smarta.

 

Ps. Dla wszystkuch wyznawców religii łotewskiego bóstwa - propozycja wymiany z jego udziałem pozostaje w sferze marzeń do których każdy ma prawo i zakłada demencję starczą niejakiego Phila J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze będzie, jeśli nic nie zrobią z obecnymi graczami i wezmą jeszcze Fultza. 

 

Znajać pasywnośc Ainge to stawiam na tą opcję ale kto bogatemu zabroni

 

Pewnie bedzie wchodził z ławki. O ROTY może zapomnieć bo będzie miał za mało minut by się pokazać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Zdzich pięknie napisał, czego nie powinien zrobić Stevens - rozwalić atmosfery w szatni i oddac nalepszego gracza!

 

Co powinien? Ja bym przehandlował pick nr 1 za pick nr 3, 76ers nie potrzebują F, oni potrzebują PG, za to mogą oddać Celtom bonus w postaci C i wezmą sobie Jacksona czy Tatuma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ainge:

 

“At the trade deadline we were trading away the possibility of the No. 1 pick, a 25 percent chance of the No. 1 pick,” Ainge said on a conference call Tuesday night, according to PBT’s Kurt Helin. “But that’s a 75 percent chance of not having that pick, and that’s how teams look at it, which is probably why we didn’t get a deal done. Now we have the No. 1 pick and we will explore the value of it.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby chodziło o opcje tu i teraz to moim zdaniem dobrym pomysłem byłoby cos w styli #1 plus Smart, Rozier, Amir za Butlera plus Rolo.

Patrząc jednak na to jak Boston jest budowany uważam, ża dużo bardziej prawdopodobna opcje pozostawienie picku i handlowanie innymi assetami z IT włącznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby chodziło o opcje tu i teraz to moim zdaniem dobrym pomysłem byłoby cos w styli #1 plus Smart, Rozier, Amir za Butlera plus Rolo.

Patrząc jednak na to jak Boston jest budowany uważam, ża dużo bardziej prawdopodobna opcje pozostawienie picku i handlowanie innymi assetami z IT włącznie.

 

Butler + Rolo zarabiają razem ze 30mln. Nie upchniesz ich nawet jak zejdzie 12mln Amira.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby chodziło o opcje tu i teraz to moim zdaniem dobrym pomysłem byłoby cos w styli #1 plus Smart, Rozier, Amir za Butlera plus Rolo.

Patrząc jednak na to jak Boston jest budowany uważam, ża dużo bardziej prawdopodobna opcje pozostawienie picku i handlowanie innymi assetami z IT włącznie.

czyli #1(PG) plus PG plus PG plus miecho pod kosz. Masz Bulls za idiotów? Chcesz sie pozbyć nadmiaru rozgrywających oddając 3 rozgrywających do jednego teamu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie z prawdziwych rozgrywających to oni dla mnie maja jedynie Rondo, z którym nie wiadomo co zrobią. Z obecnych PG kto tam niby ma miec szanse na bycie ważną opcja Payne????

Ewentualnie zamiast Smarta moglby byc Crowder choc niechetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jedyny pozytyw po dzisiejszym meczu, świetne jest to w tych PO, że Stevens nie boi sie grać Brownem, a ten naprawde odpłaca sie fajną grą, szybko może sie chłopak rozwinąć i licze, że bedzie przynajmniej takim Butlerem za kilka lat, bo potencjał spory. Dopiero rookie sezon a koleś dostaje już takie spore  ważne minuty w rotacji, tym bardziej własnie w PO.

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynajmniej Butlerem? 

o nieźle, niedługo "fani Bostonu" przegonią przysłowiowych "fanów LAL" w projekcjach i trejdach życzeniowych

 

Polecam prześledzić karierę Butlera, bo jest dość specyficzna i ja osobiście nie widzę nic dziwnego w tym, że kibic Celtics LICZY na podobny rozwój Jaylena, która ma o wiele lepsze wejście w ligę, niż Jimmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam prześledzić karierę Butlera, bo jest dość specyficzna i ja osobiście nie widzę nic dziwnego w tym, że kibic Celtics LICZY na podobny rozwój Jaylena, która ma o wiele lepsze wejście w ligę, niż Jimmy.

Nie bój się znam karierę Butlera.

Bardziej nie chodzi o to kim był na początku tylko kim będzie na końcu swojego prime. Gdzie jest sufit Browna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.