Skocz do zawartości

Boston Celtics 2016/17


Regis

Rekomendowane odpowiedzi

tak tylko ze no oddajac IT to chcialbys juz porzadnego centra w zamian, nie koniecznie all-star level ale no wiadomo ponad przecietnego i tutaj pytanie czy jest jakas druzyna ktora ma nadmiar wysokich i potrzebuja scorera?

bo w teorii, to jasne, to by nawet moglo miec sens, ale w praktyce to taki trade ciezko skleic

NOP, sas mogloby za LMA.

 

Ogolnie o wiele latwiej pozyskac przyzwoitego wysokiego niz rozgrywajacego (co pokazal ostatni trade deadline - noel, cousins, nurk - wszyscy poszli tanio).

 

Nets za Brooka moze tez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy Stevens bądź Ainge nie mówili, że duży nierzucający center nie pasuje im do filozofii? Koło TD

Nie chce mi się teraz szukać, ale Ainge raczej tak mówił.

 

Co do meczu, to szkoda, że był aż taki wpierdziel, ale przeciez nic nowego sie nie dowiedzieliśmy. Celtics są słabsi od Cavs i nie mają z nimi szans w serii, to było wiadome i nic się nie zmieniło. Lebron jest ciągle za dobry. Szkoda, że kiedyś tam nie spierdolił na zachód dupek jeden. :/

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wschodnie batalie w PO to moze Boston nie ma odpowiedzi na Jamesa. nie wydaje mi sie, ze az tak slabsi Cs sa w porownaniu do innych PO ekip na wschodzie, jakby to wczorajszy mecz sugerowal. poprostu taki jest matchup Cs z Lebronem. Cavs nie grali wcale tak swietnie wczoraj, jak sie wszystkim wydaje, albo moze wydawac. Lebron mial swoj dzien. Kyrie, nadal bez blysku, Love zbieral ale 5/15 to chyba nie jest jakas udana gra ? JR z pol dystansu ok, ale 3ki, JR nadal bardziej wyglada jak ten z 2014/15.

Do GSW, na dziej dzisiejszy, to nie ma teraz podjazdu, wszystko by bylo na plecach Jamesa. maja blisko 2 miesiace zeby sie podciagnac, potencjal jest, chyba wiekszy niz rok temu. czy GSW sa lepsi vs Cavs ? na papierze znowu tak. ale to jest James chyba w swoim "prawdziwym" prime.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś bilans playoffowych drużyn ze wschodu przeciw tym z zachodu? :smile:

To jest dość ładna próbka sił konferencji wg mnie, która pomija tankujących, którzy mocno wypaczają tabele.

No IT ma przeciw PO drużynom z zachodu 8-8. RW 11-18. Jednak tragedii. 

I jeszcze 7-9 przeciw drużynom ze wschodu w PO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogo wywalilem napisałem Ci w poprzednim poście. Polecam czytać wcześniejsze posty w temacie przed napisaniem własnego, by ograniczyć spamowanie.

 

Widzę, że ciśnienie skoczyło. Cóż, prywatny ranking możesz sobie robić, jak tam chcesz. IT w top20 graczy ligi nie ma i pokazałem Ci to nie tylko ja :) Miłego dnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsadziłeś McColluma i mam mrugać oczami? Serio? Beala? Derozana? DMC też wiadomo  :panda:

Poza tym Millsap, Middleton, Lillard, Lowry, Conley, Hayward, Wall, DAJ, Gobert, LMA.

IT z bandą rolesów zrobił 50 winów z 4 meczami to go, dowiaduję się, że do zrobienia 5 bilansu ligi wystarczy woźny, komentator i dwie sprzątaczki. 

Czyli wstawiasz Thomasa w miejsca Walla albo Lowry'ego i Raptors wygrywają o ile więcej spotkań mając w końcu TOP 20 gracza ligi, bo jak dobrze rozumiem teraz nie mają?

 

Sam nie wiem, czy miałbym Thomasa w TOP 20 , czy nie. W ataku to nawet TOP 10, ale przy tak fatalnej obronie trudno go tam umieścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wstawiasz Thomasa w miejsca Walla albo Lowry'ego i Raptors wygrywają o ile więcej spotkań mając w końcu TOP 20 gracza ligi, bo jak dobrze rozumiem teraz nie mają?

 

Sam nie wiem, czy miałbym Thomasa w TOP 20 , czy nie. W ataku to nawet TOP 10, ale przy tak fatalnej obronie trudno go tam umieścić.

ja wiem ze plus minus to slaby stat, ale wczoraj jak sie zobaczy na cala druzyne BOS w meczu z ATL, to masakra.

 

* dla IT

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wstawiasz Thomasa w miejsca Walla albo Lowry'ego i Raptors wygrywają o ile więcej spotkań mając w końcu TOP 20 gracza ligi, bo jak dobrze rozumiem teraz nie mają?

 

Sam nie wiem, czy miałbym Thomasa w TOP 20 , czy nie. W ataku to nawet TOP 10, ale przy tak fatalnej obronie trudno go tam umieścić.

Z 3-5? Nie mówię, że IT to superstar pełną gebą, ale nie jest poza top34 ligi. Uważam go za trochę lepszego od Walla i Lowry'ego. Tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 3-5? Nie mówię, że IT to superstar pełną gebą, ale nie jest poza top34 ligi. Uważam go za trochę lepszego od Walla i Lowry'ego. Tyle. 

 

Czyli zamiana Walla na Thomasa lub Lowry'ego na Thomasa automatycznie sprawia, że Wizards i Raptors przeskakują Celtics, bo to tylko dwie wygrane różnicy. 

 

Dlaczego uważasz, że Wall, Lowry i Lillard są od Thomasa gorsi? Załóżmy redraft, masz pick 20, zeszło TOP 19 najlepszych zawodników i masz swój wybór i do wyboru są Wall, Lillard i Thomas ( Lowry'ego odrzucam, bo nie jest w podobnym wieku) i z tej trójki wybierasz Thomasa, jako gościa na którym budujesz swój zespół?

 

Poza TOP 34 to Thomas na pewno nie jest, ale nie uważam, żeby 50 winów z bandą rolesów nie było trochę przesadzone, bo czy Beal - Porter - Morris - Gortat są tak dobrzy w porównaniu do Bradleya, Crowdera, Johnsona i Horforda, a Scott Brooks jest tak dobry w porównaniu do Brada Stevensa, żeby z Wallem, a nie Thomasem też robić wynik około 50 wins? 

 

Biorąc pod uwagę RPM, to Thomas nie jest nawet blisko Lowry'ego, Lillarda, czy Walla, a nawet Conleya, podobnie jak do kilku graczy z innych pozycji, których bez wahania skreśliłeś. 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 może i nie jest ale to on sprawił, że zespół bez centra, z bandą ogórków na obwodzie (Horford i Bradley od biedy nadają się do czegoś) z Zellerem, Greenem i Jerebko  ławki ma 50 zwycięstw i będzie drugi na Wschodzie, ze sporymi szansami na ECF. w tym sezonie Lowry jest lepszy ale Wall?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 może i nie jest ale to on sprawił, że zespół bez centra, z bandą ogórków na obwodzie (Horford i Bradley od biedy nadają się do czegoś) z Zellerem, Greenem i Jerebko  ławki ma 50 zwycięstw i będzie drugi na Wschodzie, ze sporymi szansami na ECF. w tym sezonie Lowry jest lepszy ale Wall?

 

Jerebko, Green i Zeller to 10, 11 i 12 zawodnik w Celtics pod względem minut w tym sezonie. Green i Zeller nie zagrali nawet w 50 meczach w tym sezonie. Z ławki w Celtics to wchodzą Olynyk, Smart, Rozier i Brown.

 

Gościu, który w 2 ostaniach sezonach był w ASG i dostał maksymalny kontrakt od Celtics zaczynający się od 26 milionów to nie jest zawodnik, który się od biedy do czegoś nadaje.

 

Przypomnę, że przez większość sezonu Wizards mieli jako 3 najlepszych rezerwowych Thorntona, Oubre i Jasona Smitha, a po 10 minut w meczu, jak Green i Zeller to grają w Wizards Satoransky, czy McClellan.

 

I kto jest tą bandą ogórków na obwodzie obok Thomasa? Bradley i Crowder? 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą Beal został wrzucony ponad IT, teraz ma być gorszy od Bradleya, to zaraz IT wyskoczy poza top100.

To małe różnice, nie przeczę. Ale jednak IT to jeden z najlepszych scorerów w historii, zobaczy się jak to przełoży się w PO, ale często trzeba mieć kogoś kto jest w stanie rzucić do kosza. To będzie ostateczny test, ale wierzę w karzełka mniejszego ode mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bradleya wymieniłem jako znaczącego zawodnika.

nie będę zagłębiać się w statystyki bo to nie moja bajka, ale Crowder i Smart to są zawodnicy na ławkę a nie na pierwszą piątkę albo do ewentualnej wymiany. fajnie, że jesteśmy 2 ale w serii z Raptors będzie  4-1 w plecy/ żeby wejść na wyższy poziom to musimy się wzmocnić na skrzydle i pod koszem. aczkolwiek miło byłoby gdybyśmy zagrali w ECF, bo wtedy łatwiej przekonać do siebie FA i zawodników z wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą Beal został wrzucony ponad IT, teraz ma być gorszy od Bradleya, to zaraz IT wyskoczy poza top100.

To małe różnice, nie przeczę. Ale jednak IT to jeden z najlepszych scorerów w historii, zobaczy się jak to przełoży się w PO, ale często trzeba mieć kogoś kto jest w stanie rzucić do kosza. To będzie ostateczny test, ale wierzę w karzełka mniejszego ode mnie. 

Ale kto twierdzi, że Avery Bradley jest lepszy od Bradleya Beala? 

 

Rozumiem, że trudno porównywać graczy z różnych pozycji,ale na tej samej pozycji chyba powinno być dość łatwo, dlatego chcę wiedzieć, czemu, gdybyś budował skład od zera wolałbyś go oprzeć na Thomasie mając do wyboru Walla, czy Lillarda?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.