Skocz do zawartości

Boston Celtics 2016/17


Regis

Rekomendowane odpowiedzi

Porzingis jest jedynym zawodnikiem nie do ruszenia w Knicks, także trzeba zapomnieć. 

 

Center, center, center. W serii z Wiz widać jak na dłoni, kogo brakuje. Dość powiedzieć, że robimy z naszego jedynaka w NBA legit all-stara w tej serii. Na FA niestety posucha (Monroe - słaby fit, Noel zostanie w Dallas, Dedmon to jednak nie ta półka), więc może się uda jakąś wymianę sklecić. Chociaż znając Dannego to cała nadzieja zostanie w Zizić'u, który może być kimś fajnym, a może być drugim Tylerem Zellerem.

Edytowane przez microlab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porzingis jest jedynym zawodnikiem nie do ruszenia w Knicks, także trzeba zapomnieć. 

Fultz i przyszły wybór w drafcie na pewno by przeszło - Porzingisowi się średnio podoba w NY, więc by skorzystano z okazji na kupienie sobie czasu na stworzenie jakiś warunków dla następnego superstara miast ryzykować, że weźmie QO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olynyk leci (mam taka nadzieję) chyba, że zostanie za te niecałe 5000000. Leci Johnson, Zeller i Jerebko.  Niby Jest wtedy kasa na Haywarda i jakiegoś przyzwoitego centra.

Piszesz Crowder, Smart. za Noela dalibyśmy Yabusele, Roziera i pick 2018 (top 8 zastrzeżony) sądzę, że 76 by się zgodzili. a tak musimy szukać kogoś za spore pieniądze i sporo zapłacic. chyba, że 76 puści Okafora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fultz i przyszły wybór w drafcie na pewno by przeszło - Porzingisowi się średnio podoba w NY, więc by skorzystano z okazji na kupienie sobie czasu na stworzenie jakiś warunków dla następnego superstara miast ryzykować, że weźmie QO. 

Średnio mu się podoba, bo sytuacja w Nowym Jorku jest jaka jest. Wcześniej mówił o swoim przywiązaniu do tego miasta. Knicks, jeśli poprawią sytuację personalną, zrobią kilka dobrych ruchów i przestaną być toksycznym środowiskiem, spełnią wymagania Porzingisa. A Kristaps jest sprawdzony i już wiemy, że będzie all-starem, a może nawet superstarem w wygrywającym środowisku. Picki Nets tego nie zapewnią. 

Druga sprawa to hype i sprawy pozaboiskowe. Koszulki Kristapsa sprzedają się świetnie, ludzie płacą za bilety, żeby go oglądać, a w NY jest lokalnym ulubieńcem. Nie do ruszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olynyk leci (mam taka nadzieję) chyba, że zostanie za te niecałe 5000000. Leci Johnson, Zeller i Jerebko.  Niby Jest wtedy kasa na Haywarda i jakiegoś przyzwoitego centra.

Piszesz Crowder, Smart. za Noela dalibyśmy Yabusele, Roziera i pick 2018 (top 8 zastrzeżony) sądzę, że 76 by się zgodzili. a tak musimy szukać kogoś za spore pieniądze i sporo zapłacic. chyba, że 76 puści Okafora

Obawiam się,że Danny i Brad oczekują czegoś więcej niż tylko rim protection i zbiórki.Dlatego nie wzięli Noela/Okafora za frytki.Pewnie będą polować na kogoś typu Gasol,Jokic czy...Horford ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnio mu się podoba, bo sytuacja w Nowym Jorku jest jaka jest. Wcześniej mówił o swoim przywiązaniu do tego miasta. Knicks, jeśli poprawią sytuację personalną, zrobią kilka dobrych ruchów i przestaną być toksycznym środowiskiem, spełnią wymagania Porzingisa. A Kristaps jest sprawdzony i już wiemy, że będzie all-starem, a może nawet superstarem w wygrywającym środowisku. Picki Nets tego nie zapewnią. 

Druga sprawa to hype i sprawy pozaboiskowe. Koszulki Kristapsa sprzedają się świetnie, ludzie płacą za bilety, żeby go oglądać, a w NY jest lokalnym ulubieńcem. Nie do ruszenia.

Z drugiej strony czy Knicks nie są zainteresowani Fultzem? Wiem, że on coś o nich gadał, ale nie wiem czy w drugą stronę też były plotki. Ja mimo wszystko myślę, że szansa jakaś by była, na pewno nie taka jak to przedstawił Rappar, ale warto spróbować.  

 

 

Jokicia to sobie mogą na YT pooglądać.

Może w finałach za kilka lat sobie pooglądamy z bliska, co? Nie byłoby lepiej? ;)

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnio mu się podoba, bo sytuacja w Nowym Jorku jest jaka jest. Wcześniej mówił o swoim przywiązaniu do tego miasta. Knicks, jeśli poprawią sytuację personalną, zrobią kilka dobrych ruchów i przestaną być toksycznym środowiskiem, spełnią wymagania Porzingisa. A Kristaps jest sprawdzony i już wiemy, że będzie all-starem, a może nawet superstarem w wygrywającym środowisku. Picki Nets tego nie zapewnią. 

Druga sprawa to hype i sprawy pozaboiskowe. Koszulki Kristapsa sprzedają się świetnie, ludzie płacą za bilety, żeby go oglądać, a w NY jest lokalnym ulubieńcem. Nie do ruszenia.

 

Czytałem kilka tygodni temu, że Zingis jest do ruszenia z Knicks za topowy pick w drafcie i dobrego młodego zawodnika. To jest pakiet na który C's stać.

 

Niestety nie pamiętam źródła :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ciekawe, jak ta interpretacja(bo to nawet plotka nie była, tylko raczej mało umiejętne czytanie pomiędzy wierszami ) zaczęła żyć własnym życiem i jest powtarzana co chwila przez jakiegoś usera na forum.

 

A dla kolegi wyżej źródłem pewnie jest post jakiegoś Patryka2703 na forum realgm :P

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ciekawe, jak ta interpretacja(bo to nawet plotka nie była, tylko raczej mało umiejętne czytanie pomiędzy wierszami ) zaczęła żyć własnym życiem i jest powtarzana co chwila przez jakiegoś usera na forum.

 

A dla kolegi wyżej źródłem pewnie jest post jakiegoś Patryka2703 na forum realgm :tongue:

Tłumaczenie dla kolegi wyżej - To był żart.

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera. Szkoda, że nikt tu nie roztrząsa plotek na temat Melo ------> Boston. Tylko Porzingis i Porzingis. 

 

Mam taką prośbę: jak przeczytacie plotkę dotyczącą Knicks, wpiszcie ją w Google i dopiszcie nazwisko: Marc Berman. Jeżeli pierwszy wynik jest odnośnikiem do jego artykułu/konta na Twitterze, śmiało możecie wrócić do tego co robiliście do tej pory i nie zawracać sobie nią głowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtics spotkają się dziś wieczorem i przeprowadzą rozmowę z Markelle Fultzem. 

Source: The Boston Celtics front office will be interviewing projected #1 pick Markelle Fultz this evening at the NBA Combine.

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtics spotkają się dziś wieczorem i przeprowadzą rozmowę z Markelle Fultzem. 

 

Source: The Boston Celtics front office will be interviewing projected #1 pick Markelle Fultz this evening at the NBA Combine.

I jeśli będzie 1st seed to już z nikim innym nie powinni rozmawiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiać powinni - to nic nie kosztuje a lepiej mieć szerszy ogląd sytuacji. Tak ze 3 zawodników jak przepytają, to tylko na lepsze im wyjdzie. Ale oczywiście na ten moment Fultz to raczej numer 1.

Mówiłem to w takim kontekście,że Fultz to conajmniej klasa wyżej niż reszta draftu i jeśli mamy rozmawiać z kimś innym to tylko tak jak piszesz,żeby mieć ogląd sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c***a tam jedynkę, zła karma Ainge'a dorwie jak zawsze i wylecą na nr 3 sobie Tatuma albo Lonzo draftować :D

 

ale zgadzam się, że Fultz jako jedyny ma wypisane HoF na czole, mało redflagów, a na pewno mniej niż reszta bluechipów z top10

 

mi się za to bardzo podobają DSJ i Ntilikina i uważam, że mocki ich trochę niedoszacowują, zwłaszcza porównanie Franka N. do Exuma wydaje się przestrzelone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.