Skocz do zawartości

Boston Celtics 2016/17


Regis

Rekomendowane odpowiedzi

Future is bright.

 

...

i tak w drugiej rundzie przejedzie po nas jakies tam toronto czy atlanta ;p

nie mam co do tego wątpliwości. no chyba, że Lowry będzie kontuzjowany na PO.

żeby nie było za miło, Smart do wymiany

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam co do tego wątpliwości. no chyba, że Lowry będzie kontuzjowany na PO.

 

Mirwir co za różnica? I tak w plecy.

Chyba ta definicja gry w PO względem gry w RS jest trochę przewartościowana.Dlaczego mielibyśmy niby od razu odpaść?Naglę okaże się,że Bradley jednak nie umie bronić,Thomas robi nie 30 a 10ppg a naszym podstawowym centrem jest Zeller?A taka Atlanta czy inne Miami naciska sobie guzik pod nazwą PO i nagle Ci wszyscy,których jechaliśmy w RS,w PO dostaną boosta +50% do każdej umiejętności?Na razie to mamy 1 seed na wschodzie,Horforda,który wyszedł z kryzysu i zaczyna grać jak za najlepszych lat swojej kariery,co najmniej 2-3 plastry w obronie będące w stanie pokryć g2g przeciwników na pozycjach 1-3,Thomasa na którym przeciwnik będzie skupiać całą swoją uwagę,co zapewne przy odpowiedniej taktyce stworzy szanse innym zawodnikom.Na razie to wszystko wygląda obiecująco i nie widzę powodu,żebyśmy musieli koniecznie od razu umoczyć.ECF jest jak najbardziej w naszym zasięgu,o ile wszyscy będą zdrowi,odpowiednio dysponowani i co najważniejsze,zmotywowani.IMO uważam też,że jest tylko dwóch graczy,którzy w pojedynkę mogą wyrzucić nas z PO:LBJ i DeRozan.Jeśli będziemy w stanie ich zatrzymać,będzie dobrze :)

 

żeby nie było za miło, Smart do wymiany

Jakaś argumentacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem po tych playoffs Ainge dopiero zdecyduje co dalej ze składem. To będą takie "statement playoffs" dla tej drużyny po których albo zdecydują się pozostanie w tym (mniej więcej) składzie na dłużej (lub nawet go wzmocnią z Fa) albo kogoś ważnego oddadzą (nie wiem czy Bradleya czy Thomasa czy jeszcze kogoś innego) aby zrobić miejsce dla nowej gwiazdy z draftu '17.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boston wybierze Josha Jacksona, więc raczej nie będzie powodu by żegnać się ze wspomnianą dwójką. 

Wierzysz w to,że odpuścimy Fultza,o ile będzie pierwszy pick?To jest nobrainer nie ważne w jakiej sytuacji kadrowej drużyna by się nie znajdowała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzysz w to,że odpuścimy Fultza,o ile będzie pierwszy pick?To jest nobrainer nie ważne w jakiej sytuacji kadrowej drużyna by się nie znajdowała

 Tak uważam, że DA wybierze JJ zamiast Fultza, który podobnie jak Ball mnie nie przekonuje. 

Edytowane przez BullsFaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie ale jak LeBron James i spółka włączą 6 bieg to inne zespoły mogą się przyglądać jak bolid Cleveland Cavaliers odjeżdża . Ani Boston czy Toronto nie są w stanie złapać kontakt z rozpędzonymi Cavsami. Co najwyżej Washington Wizards mogą powalczyć z nimi na poważnie tylko ,że wtedy Irving pokryje Wall'a i będzie po zabawie.

Pomijając formę "pokryje" to Irving jako lockdown defense samo w sobie jest grubym tekstem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed sezonem chciałem 50w i 2 rundę PO - jedno życzenie już spełnione. Mam nadzieję, że drugie też się spełni, bo inaczej to będzie trochę lipa. 2 runda to powoli się robi dla Celtics mus, bo aż za dobrze im ostatnio idzie i jak odpadną w 1 to będzie trochę wstyd.

 

Horford ostatnio nieźle pogrywa, oby w PO udowodnił swoją przydatność (trochę się boję, że jednak będzie grał znacznie gorzej :/).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Cavs się dzisiaj spięli, Cs usztywnili od początku i wyłapaliśmy tęgi wpie#%ol. Jak nie będzie lepszego zbierania w obronie i Brad nie wymyśli jakiejś sensownej pomocy, gdy LBJ gra na low post z Bradleyem lub Smartem, to w playoffs będziemy mieć powtórkę z rozrywki.

 

Źle to dzisiaj wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.