Skocz do zawartości

Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie miałem pisać o średnim wpływie HW na team defence. Dla mnie to typowy hilight man. Owszem, skończy, poblokuje, zbierze. Natomiast zabiera w ataku to, co przed chwilą dał w obronie. Nie ustawisz zagrywki pod niego...bo jej nie potrafi. Al jest  allrounderem. niby nic na wybitnym poziomie, ale wpływ na grę o wiele większy niż HW. Ten człek ma 27 lat, opinie o wątpliwej etyce pracy, naprawdę sądzisz żmijo, że w tym wieku jest w stanie dodać rzut( nieważne midrange, osobiste)??. Ja jestem człek małej wiary w takie rzeczy.

Dodatkowo powiem tak, by HW był efektywy potrzebuje kreatorów i shoterów. Al jest w stanie zagrać posta, midrange sam, czy można zagrywkę jakąś ustawić pod niego. Overall AL ma większy wpływ na całość zespołu niż HW na obecnym poziomie rozwoju. O wpływie $$ na niektórych grajków napisano powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem pisać o średnim wpływie HW na team defence. Dla mnie to typowy hilight man. Owszem, skończy, poblokuje, zbierze. Natomiast zabiera w ataku to, co przed chwilą dał w obronie. Nie ustawisz zagrywki pod niego...bo jej nie potrafi. Al jest  allrounderem. niby nic na wybitnym poziomie, ale wpływ na grę o wiele większy niż HW. Ten człek ma 27 lat, opinie o wątpliwej etyce pracy, naprawdę sądzisz żmijo, że w tym wieku jest w stanie dodać rzut( nieważne midrange, osobiste)??. Ja jestem człek małej wiary w takie rzeczy.

Dodatkowo powiem tak, by HW był efektywy potrzebuje kreatorów i shoterów. Al jest w stanie zagrać posta, midrange sam, czy można zagrywkę jakąś ustawić pod niego. Overall AL ma większy wpływ na całość zespołu niż HW na obecnym poziomie rozwoju. O wpływie $$ na niektórych grajków napisano powyżej.

Ale to jest center, 4 może rzucać a center ma zbierać, dobijać i wsadzać, rzut to jest tylko dodatek dla tej pozycji a i Hassan nie jest jakimś klockiem w tej kategorii, skoro laduje na poziomie 42.4 % u Ala jump shooty to 40.4%, nie widzę żadnej kosmicznej przewagi tutaj a Hassan jest w stanie ładować z mid-range spokojnie. A co do osobistych - to wygląda mi na to że kolega wyżej przestał sezon oglądać jakoś przed ASG, skoro od czasu gdzie pracował nad rzutem z linii ładuje na poziomie 75% co jest na centra rezultatem bardzo dobrym.

Wiadomo, że Hassan żadnym Cousinsem w post nie będzie, ale to jakim jest drewnem w ofensywie to też przesada, bo bardzo często umie bardzo dobrze pod koszem pograc (TS% najlepszy z centrów, gdzie inni praktycznie nie oddają innych rzutów niż wsadzanie piłki do kosza, a Hassan jednak 89 FG ma z samych jump shootów (lepszy % od Ala, ale wiadomo że Hassan nie rzuca trójek co ten procent też zawyża) a zagrywek pod Hassana nikt nie będzie musiał ustawiać jakoś szczególnie, skoro masz w zespole Rose'a Porzingisa i Melo Anthony, więc zawsze będzie opcja w ofensywie jakaś lepsza tak czy siak i na tym drużyna by nie ucierpiała.

Co do zbiera, to tutaj nie ma nawet Horford podjazdu.

Horford ma większy wpływ na zespół ? no wątpie.

Już nie wspominając o tym że Hassan miał najlepszy DEF rating w tym sezonie (przypadek?)

WIN shares - Hassan 10.3 co jest 11 wynikiem w lidze, Al 9.4 co jest 17 wynikiem w lidze

DEF plus/minus Hassan 3.4 (7) AL 2.6 (15)

Nigdzie tej super róznicy we wpływie na różnice w zespole nie widzę w tym pojedynku, nawet u Whiteside'a to lepiej wygląda

Oglądałem akurat Miami całkiem sporo i Hassan to nie są tylko cyferki, nabijanie bloków na leszczach czy zbieranie łatwych piłek, gość jest naprawdę bestią pod koszem a Horford jest po prostu zwykłym, solidnym centrem, którego też wartość w Knicks przy KP - Melo i Róży nie byłaby tak znacząca, bo defensorem jest gorszym a do ofensywy przed nim jest trzech innych, w Atlancie był praktycznie drugą opcją.  Co do tego który jest w tym momencie lepszym centrem nie ma wątpliwości ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gardzić Hassanem to jak ujebać sobie siura przed wejściem do haremu. Gadanie o highlight boyu było kilkukrotnie wałkowane w ostatnim sezonie i kilkukrotnie obalane. Statystyki zaawansowane w których McBob jest wartościowym graczem trzeba wyjebać do kosza.

Hassan na większe górki/dołki w formie

Al na większą równinę

ergo

z Hassanem wygram ligę albo będę lottery team

z Alem mam finał konfy till the end

 

chytry plan, sparować ich i wrzucić do 76ers - zbierają wysokich jak pokeballe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, siura od razu...

 

Tu się podobno kręci sprawa 18 mln za sezon dla Noah, a Wy mi tu gorzkie żale wylewacie...

Mamy na ten moment 5 bolków w składzie, trzeba więc będzie wydać trochę piniendzy. Phil raczej wie co robi, więc Noah nie dostanie tu dłuższej umowy na 2 lata, więc luz, te 18 baniek mnie nie przerażają, zwłaszcza, że mówi się, że Knicks chcą powalczyć o Erica Gordona. W takim układzie Noah się przyda, bo backcourt Rose-Gordon-Melo może być dobrą kandydaturą do bycia najgorszym w defensywie backcourtem wszechczasów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy na ten moment 5 bolków w składzie, trzeba więc będzie wydać trochę piniendzy. Phil raczej wie co robi, więc Noah nie dostanie tu dłuższej umowy na 2 lata, więc luz, te 18 baniek mnie nie przerażają, zwłaszcza, że mówi się, że Knicks chcą powalczyć o Erica Gordona. W takim układzie Noah się przyda, bo backcourt Rose-Gordon-Melo może być dobrą kandydaturą do bycia najgorszym w defensywie backcourtem wszechczasów.

Ponoć 18 ale niestety nie na dwa lata tylko na cztery

Mogą się strasznie udupic jak tak to będzie wyglądać. A ktoś pewnie tyle mu da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy na ten moment 5 bolków w składzie, trzeba więc będzie wydać trochę piniendzy. Phil raczej wie co robi, więc Noah nie dostanie tu dłuższej umowy na 2 lata, więc luz, te 18 baniek mnie nie przerażają, zwłaszcza, że mówi się, że Knicks chcą powalczyć o Erica Gordona. W takim układzie Noah się przyda, bo backcourt Rose-Gordon-Melo może być dobrą kandydaturą do bycia najgorszym w defensywie backcourtem wszechczasów.

Dostał 4 letnia umowę 74 banki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostał 4 letnia umowę 74 banki

 

A więc Phil na serio wierzy w Rose i to, że on poprowadzi Knicks do playoffs. Jednak dopóki nic nie jest podpisane, ja nie tracę nadziei. Noah może jeszcze wpaść pod samochód albo się poślizgnąć i wylecieć z 73 piętra Empire State.

 

Update: Woj pisze, że Gordon to teraz główny cel Knicks. Proponuję zabawę w to ile dostanie: ja stawiam na 70/4.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc Phil na serio wierzy w Rose i to, że on poprowadzi Knicks do playoffs. Jednak dopóki nic nie jest podpisane, ja nie tracę nadziei. Noah może jeszcze wpaść pod samochód albo się poślizgnąć i wylecieć z 73 piętra Empire State.

 

Update: Woj pisze, że Gordon to teraz główny cel Knicks. Proponuję zabawę w to ile dostanie: ja stawiam na 70/4.

 

Karpik ale czy Wy ściągacie też sztab medyczny z Phoenix? Bo powiem szczerze częściej będziecie czytać kronikę szpitalną niż ekscytować się wygranymi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phil dba o Jeffa. Jeff chciał grać jak w Suns. Phil go opacznie zrozumiał. Jeff chciał grać szybko i radośnie jak w Suns. Phil myślał, że Jeff chce sytuacji podobnej jak w Suns - z czołowymi graczami z kontuzjami. Jeff chciał inaczej. Phil chciał tego, czego chciał Jeff.

Dobry człowiek, ten Phil

To jeszcze niech ściągnie ze 2 rozgrywających do tego zestawu, by się Rose i Rondo powkurwiali na siebie i zostali wytransferowani z rodzinami w połowie sezonu i będzie git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.