Skocz do zawartości

Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Takie ploty są od dawna, pytanie, czy Durant chce do Nix ;)

 

Ciekawe jak będzie z Derrickiem pod kątem marketingu. Pomimo takiej sobie gry i ciągłych kontuzji jego jersey w barwach Bulls był wśród najlepiej sprzedających się. Teraz pytanie, czy to z sympatii dla Rose'a z Bulls czy po prostu Rose'a? Dla mnie facet i tak będzie kojarzony z Chicago, no chyba, że zapisze się jakoś niesamowicie na kartach historii Knicks.

 

Już nie mogę się doczekać współpracy Melo z DR :D Gryźli się o lidera z Butlerem, ciekawe jak Rose odnajdzie się na czyimś gruncie, bez szans na liderowanie. Może spokornieje w NY i pamiętając o rychłym końcu umowy się dopasuje, ale coś czuję dym. DR to nie jest jakiś plaster miodu.

 

W ogóle dostał numer 25? Dlaczemu? Jedynka jest zastrzeżona w Nix czy jest jakiś inny powód?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się wasza wiara w łotysza

Nie ma większych powodów, żeby tak jednoznacznie tweirdzic że on może być kimś wielkim w lidze (w sensie wyżej tego beznadziejnego horforda), no ale kibice Knicks są w stanie tankowac nawet do 2019 żeby tylko chłopak się ogrywal

 

http://www.nba.com/interactive/2016/kristaps-porzingis-first-50-games/

 

Ot takie szkiełko i oko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czegoś nie rozumiem we wpisach fanów Knicks. Horford lub ktoś podobny be, bo w takim podejściu skazują się na drugą rundę, max jakiś finał konfy z raz, a później znowu trzeba kombinować... coś mi nie pasuje. 

 

Chcecie czekać, rozwijać Porzygusia bez blokowania salay, ok. Ale przy takim podejściu zakładacie przeskok z 35W teamu do miana contendera, z miejsca. Ja tak to rozumiem, bo jak inaczej zrozumieć narzekanie na drugorundowy zespół? Do średniaka nikt nie przyjdzie, a robiąc przez 2-3 lata drugą rundę, łatwiej skusić kogoś, kto zastąpi dotychczasowych graczy. 

 

Tank z tym zespołem nie wchodzi w grę, walczyć też nie ma o co. Pochrzaniłbym taką sytuację. Martwicie się o KP, a chyba nie będzie gorszej sytuacji, niż granie o nic w tym okresie. 


A Rose zachowywał się w Bulls tak, a nie inaczej, bo czuł się nietykalny. Spokornieje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Durant - czytałem wywiad - powiedział że jeżeli nie podpisze z OKC to priorytetem jest GSW. W SA posmutnialo

to chyba nie jest zaskoczenie, SAS, na zakrecie z emerytami, pozycja podobna do tej w Heat.

Na sucho to OKC>SAS 2016/17. Magia Popa ? moze znowu zaskoczy wszystkich.

Poki co to "rozbite" GSW jest chyba jedyna alternatywa poza OKC dla Duranta. Fala hejtu po porazce w Finals, tez bedzie mniejsza. Dla fanow grzmotow to bedzie Kevin's "the decision" w stylu Lebrona, bez szans na powrot "do domu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie ten biały koleś rzucający trójki jak szalony?

 

Na to by wyglądało. 

 

Po pierwsze: wygląda jak Luke Skywalker - więc jak to mówił Janusz Gajos "Moc jest z nami!"

Po drugie: poświęciłem kilka minut mojego życia na obejrzenie dwóch filmów poniżej i wnioskuję z nich, że gość napierdala za 3 z różnych sytuacji na parkiecie, coś tam wybroni i jest nawet nie głupi. Z drugiej strony powinien dostać zakaz wbijania pod kosz i kreowania. 

 

Na te +/- 10 min z ławki z tego co obejrzałem by się nadawał, ale SL w Orlando zweryfikuje ten pogląd. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=_fDgiYepWUM

 

https://www.youtube.com/watch?v=j0QVtfASx2c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie plotek.,Noah jest bardzo blisko ,prawdopodobnie w najbliższy piątek będzie podpisany.,Rose na piątkowej prezentacji w MSG wspominał o nim,.Noah spędził ostatni weekend w NYC a w nocy z czwartku na piątek Rose i Noah bawili się do 3 AM w Gold Bar na NOLITA ,a od 3 do świtu w 1 OAK na Chelsea.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.