Skocz do zawartości

Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Rose na jeden rok to jeszcze rozumiem, wart grzechu. Noah, jako przydupas Rose'a, ktorego za rok tu moze nie byc, na CZTERY lata za ponad 80kk$. po co wam ten Kristaps, jak wy salary zapchacie takim gosciem i jeszcze moze Rose'm za rok lol.

 

#newyorkNIC:)

A nie przypadkiem za 100 baniek?

 

Pamiętam jak rok temu chodziły słuchy, że podpisujemy Afflalo za coś w okolicach 36/4, finalnie wyszło 16/2 z opt out po roku. Także spokojnie, nic nie jest klepnięte, ale już wszyscy się śmiejemy. Lipiec, jak co roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kolega zadał se trochę trudu i postarał się przeczytać chociaż ze dwa tutejsze posty? Bo ja widzę, że zobaczyłeś słowo klucz "Noah", a resztę se dopisałeś sam. Noah jest ok, ale nie na 4 lata. Wolałbym mu dać 50/2 niż 70/4.

Ale frytki jeszcze do tego czy Mozgova?

 

To chyba jasne że trzeba w pewnych miejscach kontraktu ustąpic, coś za coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale frytki jeszcze do tego czy Mozgova?

 

To chyba jasne że trzeba w pewnych miejscach kontraktu ustąpic, coś za coś

Nie chcę Mozgova, za frytki też podziękuję.

 

Uważasz zatem, że Knicks dając hipotetyczne 50/2 zamiast 70/4, nie ustępują w "pewnych miejscach"? 25 mln rocznie po sezonie, w którym zagrałeś 600 minut? Noah w takim układzie byłby top10 w zarobkach w całej lidze, no ale jeśli to nie są ustępstwa, to ok.

 

PS Solomon Hill 52/4 z Pelicans. Liczyłem, że Phil się nim zainteresuje, ale widocznie jest zajęty.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce się czepiać rozumiem co masz na myśli ale zgarniacie jednego z najlepszych wysokich w lidze wg mnie nie ma co wybrzydzac

Jednym z najlepszych, to on był 2 lata temu. Ostatnio to Noah gorzej rzuca do kosza niż Perk w soich "najlepszych latach". Mnie ten gwałtowny zjazd w dół i problemy z kontuzjami martwią na tyle, że w życiu bym nie wpadł na to, by dawać mu dłuższy kontrakt. Ryzyko większe niż z Ruskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze koleżko, że nieźle się poczuwasz po tym majstrze dla Clevelend

To jeszcze w miarę spoko, nie widziałeś co było jak Gsw wygrali rok temu. Wysyp sezonowcow co się ciągle napinali więc jednego momento co mieszka w Ohio jakoś zniose

Edytowane przez Dnc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno dzieki sporej pomocy w rekrutacji Noaha C.Lee trafia do NYK, 4 lata, 48 mln.

Podpisza Gallowaya i Thomasa czy beda grali w 7?

A przy mozliwych (odpukac) kontuzjach starting pg i c mozliwe ze w 5...

Edytowane przez danp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę, że kasa nie poszła na Szpitala Gordona oraz Autystycznego Riversa. 

 

Kucio już mi wczoraj gratulował Lee w Knicks - przed Wojem i innymi z USA. Ma chłopak swoje sources :) Noah maczał paluchy w jego sprowadzeniu, gdyż tamten miał inne propozycje. Za taką kasę wydaje mi się bardzo dobrym zawodnikiem mającym coś wybronić i trafić za 3.

 

Zatem prezentuje się to tak:

 

PG: Róża/c*** wi

SG: Lee/Galloway (tylko trzeba go jeszcze podpisać)/Ron Baker (ale po wczorajszym meczu w SL chyba nie, ale o tym za chwilę)

SF: Cudowny Melo/Thomas (pacz: Galloway)/ten co przyszedł z Bulls ale nie pamiętam nazwiska (Holliday?)

PF: GODZingis/O'Quinn/ ostatni plemnik seniora rodu Plumlee

 C: Noah/Hernangomez

 

Zatem trzeba te 12 mln jakie zostały (dobrze liczę???) wydać na Gallowaya,Thomasa i jakiegoś backup PG

 

Tera konkrety: wczoraj odbył się pierwszy mecz Knicks w Summer League w Orlando. Tak, jestem tym pojebem, który ogląda tych no-nameów na streamie ziającym pikselami i w przypadku Orlando c***owych kamer. Wolę to niż piłkę nożną. 

 

Trenerem na lidze letniej jest Mile Miller który trenuje zespół D-League Knicks. Horny był zajęty jedzeniem steku z Noah, a później śmieszkowaniem z Porzingisem podczas meczu. Łotysz udzielił wywiadu w przerwie, gdzie zdradził iż pracuje na siłowi do utraty tchu. Phil też był obecny i wyglądał promiennie.

 

Starcie przeciwko Pistons było horrorem. Knicks nic nie bronili i co najgorsze nic nie rzucali. Wynik: 49-81. Pistons to cwaniaki i zabrali ze sobą Stanleya Johnsona. 

 

Oczy me zwrócone były w kierunku Rona Bakera. "Strzelec" zaliczył 1-9 z gry i 0-3 za 3. Mizeria, ale chociaż trochę pobiegał w obronie i przyzwoicie porusza się po zasłonach. 

 

Marshall Plumlee starał się bardzo, ale skoro nie może przepchnąć jakiś ogórków na SL to jak ma sobie poradzić w NBA? 6 punktów i 4 zbiórki jak na centra w S5 to taki śmiech na sali...

 

Jak sraczka po czereśniach i wodzie wraca wybrany przez Pacers, a kupiony przez Knicks dwa lata temu Francuz: Louis Labeyrie. Stara się jak może, ale jedną wczoraj jego akcją byłby flagrant na zawodniku Pistons gdyby coś takiego gwizdali w SL. Później faulował gościa podczas wjazdu pod kosz też na granicy dobrego smaku. Atak i obrona u niego nie istnieje. 

 

Nędza ogólnie i jestem strasznie zawiedziony Bakerem. Dziś mecz z Miami i może rzuty zaczną mu wpadać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde no. Podoba mnie się to.

 

Jak Rose zagra choć by tyle meczów co w zeszłym RS i minimum na takim poziomie.

Jak Noah zobaczy sens gry, że zmierza to w jakimś ( dobrym ) kierunku i będzie przynajmniej 60% starego brzydala.

Jak Melo zrobi swoje.

Jak Porzing się rozwinie jeszcze bardziej.

I jak Lee dorzuci to co zwykle.

 

To ja tu czuję spokojnie PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lee w tym całym szaleństwie wydaje się być ok. Najlepsze jest to, że Gordon dostał od niego więcej kasy. Wydawało mi się, że jestem mentalnie przygotowany na początek lipca i nic mnie nie zaskoczy, a tu taki psikus i okazuje się, że tam za oceanem odpierdalają się takie cuda, a kolejka chętnych do wypłaty jest dalej całkiem długa.

 

Wróćmy do Knicks. Jeśli zatrzymamy Gallo i Thomasa, to jako tako to będzie już wyglądać, ale nie obraźcie się, ja nie jestem wielkim optymistą co do przyszłego sezonu.

Rose to minusowy gracz po obu stronach i nic nie wskazuje na to, że ten sezon będzie dla niego przełomowy (no, może poza tym, że będzie w CY).

Noah od dwóch lat ma problemy z kończeniem akcji pod koszem, te dobre podania przestają go ratować w momencie kiedy nie jest żadnym zagrożeniem jako scorer (półdystans i FT też mu drastycznie spadły, a teraz po operacji ramienia jakoś trudno wierzyć, że wszystko wróci do normy. No, ale w obronie powinien pomóc, a Porzingis myślę, że też skorzysta na wspólnych treningach i grze.

Melo też po cichu zalicza od pewnego czasu regres. Może to wina trójkątów i dłuższej gry na SF i pod Hornackiem te dwie rzeczy się zmienią, ale Carmelo od dwóch lat balansuje na granicy inefficient/average scorer.

Lee to na pewno lepszy fit od Afflalo. Lepszy obrońca, który w ataku nie woła o piłkę, także tutaj mamy apgrejd.

Jednak tak na prawdę wszystko zależy od tego, jaki postęp zrobi #ŁotyszMVP i jeśli Kristaps będzie w stanie dawać 18-20 pkt/mecz, to rzeczywiście mogą być z tego PO, jak nie, to znowu skończymy w trzeciej dziesiątce jeśli chodzi o ofensywę, obronę z Noah powinniśmy poprawić.

Znowu jednak wymieniamy 2/3 składu, a rezerwowi pewnie będą z łapanki, także musi się naprawdę wiele rzeczy naraz udać, żeby można było myśleć o PO, także sorry, ale ja się zbytnio nie napalam.

 

PS Podziwiam Cię Przemek z tym Summer League. Ja nawet nie oglądam skrótów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet nie wiedziałem że się zaczęła.

Ale dziękuję chłopaki za rzetelne opisy sytuacji NixZaslugujecie na lata grube i bardzo bym chciał żebyście dostali nagrodę w postaci kompetentnego składu. W tym sezonie planuje wyjazd do NY na mecz ze spurs. Jak będą przebitki kalendarza dajcie znać jakby co. Może ktoś chętny na taki wyjazd?Chętnie pokaże NYC. 3 dniowy program hard z newyorker pass za 159-269 dolarów z wjazdem wszędzie i opcja metro plus promy. 3-4 noclegi 2 mecze i dziesiątki meczy w knajpach o ludzkiej porze 18-23 robi swoje ;-)Anyone?

A jakby jeszcze zahaczyc przy farcie Nets ;-)Aby rozbudzić wyobraźnię to program minimum to:- Empire State B- Wall Street- WTC- MSG zza kulisami- TimeSq- Queens- Harlem- statua Wolnosci- Central Park- miejsca z filmow

Brooklyn + BridgeONZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet nie wiedziałem że się zaczęła.

Ale dziękuję chłopaki za rzetelne opisy sytuacji Nix Zaslugujecie na lata grube i bardzo bym chciał żebyście dostali nagrodę w postaci kompetentnego składu. W tym sezonie planuje wyjazd do NY na mecz ze spurs. Jak będą przebitki kalendarza dajcie znać jakby co. Może ktoś chętny na taki wyjazd? Chętnie pokaże NYC. 3 dniowy program hard z newyorker pass za 159-269 dolarów z wjazdem wszędzie i opcja metro plus promy. 3-4 noclegi 2 mecze i dziesiątki meczy w knajpach o ludzkiej porze 18-23 robi swoje ;-) Anyone?

A jakby jeszcze zahaczyc przy farcie Nets ;-) Aby rozbudzić wyobraźnię to program minimum to: - Empire State B - Wall Street - WTC - MSG zza kulisami - TimeSq - Queens - Harlem - statua Wolnosci - Central Park - miejsca z filmow

Brooklyn + Bridge ONZ

 

Daj info na priv ile poprzednio Cię to kosztowało? Full komplet: lot, wiza, dziwki, prochy i wóda + fundusz reprezentacyjny na lekkie wydatki w postaci nowojorskich hot-dogów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zagląda tu Konsul z USA to z wiza możesz mieć problem ;-)

 

0kliqv.jpg

 

Konsulem w Krakowie jest Walter Braunohler ze stanu Michigan.

 

Jak coś to kibicujemy Pistons i lecimy na ich mecz  :onthego: 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.