Skocz do zawartości

Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

PG: Rose - Jennings

SG: Lee - Galloway? - Baker (pewnie odpadnie po SL)

SF: Anthony - Thomas - Holliday

PF: Porzingis - O'Quinn - Plumlee (pewnie odpadnie po SL)

 C: Noah - Hernangomez? 

 

Jest kasa na obydwa znaki zapytania bez dodatkowych kosztów. Thomas za śmieszne pieniądze na 4 lata ROZBÓJ W BIAŁY DZIEŃ, Jennings na śmieciowej umowie tylko na rok w czasie którego musi coś udowodnić, Rose w ostatnim roku kontraktu będzie musiał walczyć o $$$ dla siebie. Do tego Lee za rozsądne pieniądze i Hiszpański młody talent. Jedyny znak zapytania to Noah i jego zdrowie i tylko to mnie boli (i brak potwierdzonego jeszcze Gallo)

 

Nie wiem co inni fani Knicks powiedzą, ale ja się cieszę z tego co Phil zrobił.

 

A co nam powie Jose o tym off-season w wykonaniu Knicks? 

 

jose_calderon_spanish_teacher.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie uważasz, że podpisanie Jenningsa, który ma zostać zmiennikiem Rose'a to mimo wszystko duże ryzyko? Mam na myśli tu tylko kontuzje. O Derricku już tu było dużo wspominane - o jego niezdrowym odżywianiu i naprawdę dużych problemach z nogami. Za Jenningsem poważna kontuzja, Phil ma jaja ze stali, że obsadził tę pozycję w taki sposób.

 

No ale tak ogólnie to zajebista paczka się wykreowała, przez off-seasonem nie spodziewałem się aż tak radykalnych zmian. Ja biję brawo i czekam na wyniki, tak jak mówię, jeśli nie będzie kontuzji, to PO chyba wreszcie do Nowego Jorku zawitają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie uważasz, że podpisanie Jenningsa, który ma zostać zmiennikiem Rose'a to mimo wszystko duże ryzyko? Mam na myśli tu tylko kontuzje. O Derricku już tu było dużo wspominane - o jego niezdrowym odżywianiu i naprawdę dużych problemach z nogami. Za Jenningsem poważna kontuzja, Phil ma jaja ze stali, że obsadził tę pozycję w taki sposób.

 

No ale tak ogólnie to zajebista paczka się wykreowała, przez off-seasonem nie spodziewałem się aż tak radykalnych zmian. Ja biję brawo i czekam na wyniki, tak jak mówię, jeśli nie będzie kontuzji, to PO chyba wreszcie do Nowego Jorku zawitają.

 

Jeśli podpiszą (muszą!) Gallowaya to on będzie również jak backup backupu PG ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostają dwie niewiadome: zdrowie i myśl trenerska.............

Generalnie powinno być ciekawie. Nie, co tam, jaram się ........

Edyta tu była: na probaskecie piszą o kontrakcie dla Lance na poziomie 6/3, braku q-offer dla Gallowaya. Ktoś coś?

Edytowane przez Knickerbocker....once
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edyta tu była: na probaskecie piszą o kontrakcie dla Lance na poziomie 6/3, braku q-offer dla Gallowaya. Ktoś coś?

 

Nie czytaj tego portalu. Podpisał kontrakt na 4 lata za 27 mln dolarów. W pierwszym roku zarobi 6.1 mln i później będzie to wzrastać o 7,5% ,

 

By mieć kasę na Jenningsa oraz Thomasa - Phil zrobił z Gallowaya niezastrzeżonego wolnego agenta. Zwolniło mu to trochę kasy i mógł podpisać tych dwóch wymienionych. Dalej ma do niego wczesne prawa Birda co pozwala mu zaoferować kontrakt zaczynający się od 6 mln. Jednak jeżeli inna drużyna zaoferuje mu więcej - Knicks nie będą mogli już jej wyrównać gdyż Gallo nie jest RFA i tylko jego dobra wola przesądzi czy zechce zostać w Knicks.

 

Mam nadzieję, że zostanie chociaż ostatnio wziął ślub i może żonka potrzebuje trochę więcej $$$. Oby został... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Przemek

 

Ogólnie też mi siępodoba. Byłem poczatkowo trochę zszokowany Rosem ale jeśli walczy w CY to może źle nie bedzie.

 

Dużo roznosi się o zdrowie Noah, bo bez niego widzę tylko opcję z grą KP na C i Melo na 4. Co moze byc ciekawe.

 

Jako że Lopeza Noah zastąpi ale szkoda mi że puścicli Granta

 

 

A nie uważasz, że podpisanie Jenningsa, który ma zostać zmiennikiem Rose'a to mimo wszystko duże ryzyko? Mam na myśli tu tylko kontuzje. O Derricku już tu było dużo wspominane - o jego niezdrowym odżywianiu i naprawdę dużych problemach z nogami. Za Jenningsem poważna kontuzja, Phil ma jaja ze stali, że obsadził tę pozycję w taki sposób.

 

No ale tak ogólnie to zajebista paczka się wykreowała, przez off-seasonem nie spodziewałem się aż tak radykalnych zmian. Ja biję brawo i czekam na wyniki, tak jak mówię, jeśli nie będzie kontuzji, to PO chyba wreszcie do Nowego Jorku zawitają.

 

 

No nie wiem czy beda PO. Na wchodzie bedzie bardzo cieżko o awans.

Oprócz:

Cle, Indy, Tor, Bos czyli pewniaków reszta NYK, Hawks, Heat, Bucks, CHA, Wizz, DET - wyglądają strasznioe równo. Wiadomo ze ktoś z tej grupy pewnie coś skiepści albo kontuzje go rozłożą ale mimo to fight bedzie do końca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.