Skocz do zawartości

Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

0kliqv.jpg

 

Konsulem w Krakowie jest Walter Braunohler ze stanu Michigan.

 

Jak coś to kibicujemy Pistons i lecimy na ich mecz  :onthego: 

Ale lepiej im wszystkiego nie mówić. ...Ja np we wniosku nie przyznaęłm się że potrafię produkowac amfe czy skonstruować materiał wybuchowy choć pewnie patrzać co studiowałem to mogli się domyślić.... Ale generalnie rozmowa wizowa to najprostsza rzecz na świecie 30 sekund i masz wizę na 10 lat no może 45 sekund

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry offsezon.

 

Do chlopakow ktorzy chca nie wiadomo czego:

 

- Superstar z FA nie jest opcja w obecnej chwili dla organizacji pod tytulem NYK.

 

- Budowanie przez draft? Phila? LAL? GTFO.

 

- Mamy druzyne ktora napewno nie gra o mistrza ale bedzie sie ja dalo ogladac.

 

- Nie ma Jose

 

- Porzingis ma 20 lat w momencie jak Noahy czy inne zlamance sie koncza uplywa jego rookie deal, mamy wszelkie mozliwe wyjatki na jego podpis wiec bedzie luxury jak cholera.

 

- Cap flex + picki a noz co sie uda z tym zrobic.

 

What not to like?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może dlatego, że kontuzja Róży lub Noah z miejsca robi z Was drużynę loteryjną?

 

tak jak już pisałem gdzieś indziej - to nie jest 2k, ten roster wygląda fajnie, ale czy jest w stanie wytrzymać 82meczowy maraton?

 

ja mam wątpliwości

 

Jak sie polamia to i tak jestesmy tam gdzie bylismy, mamy picki i cap flex. Jak sie nie polamia - playoff push.

 

Jackson przynajmniej cos robi a nie czeka na losowanie pileczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi mecz SL za nami i kolejna ogromna porażka. Meczu nie oglądałem, ale spojrzałem w statystyki idąc przykładem redaktorów z probasketu napiszę, że mecz był jednostronny, za zbieranina Knicks nie potrafi bronić (26 strat) a ten nasz Luk Skajłoker miał 12 punktów ale 3-9 z gry, 1-5 za 3 i 5-6 FT. 

 

Żyć nie umierać i dopychać kichę bolkami z SL.

 

Na szczęście Lance Thomas wyraził chęć pozostania w Nowym Jorku i jest gotowy dać zniżkę na swoje umiejętności. Kocham go jak syna którego nigdy nie miałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.