Skocz do zawartości

Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

bald-eagle-534x641.jpg

 

Ale ja się nie martwię. Jego 18 mln za sezon w nowym salary będzie wyglądać jak jego obecna umowa w Bulls więc noga mi nie lata. Jedyne o co proszę koszykarskich bogów to o jego zdrowie by dał obronę i rozdawał podania jak kiedyś. 

 

Bardziej mnie martwi ten Gordon...

Albo Jasiu weź mnie mocno pogłaszcz, albo lepiej polej czegoś mocnego bo właśnie wjechała informacja o Autyzmie Riversie jako kandydacie na backup PG. 

 

Plotki plotkami, ale to nie jest śmieszne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja się nie martwię. Jego 18 mln za sezon w nowym salary będzie wyglądać jak jego obecna umowa w Bulls więc noga mi nie lata. Jedyne o co proszę koszykarskich bogów to o jego zdrowie by dał obronę i rozdawał podania jak kiedyś. 

 

Jeśli by to robił, to steal, bo gość wtedy zasługuje na maxa i jest najlepszym centrem w lidze by far.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli by to robił, to steal, bo gość wtedy zasługuje na maxa i jest najlepszym centrem w lidze by far.

 

Z jednej strony każdy teraz może się śmiać z Rose'a, Noaha i szumnie komentowanego Gordona, ale oni zdrowi to są fajne nabytki więc to wszystko jest jednym wielkim hazardem ze strony Phila, który musi mieć dostęp do jakiś akt medycznych tych panów skoro jest gotów zaryzykować. 

 

Niech klepną tego Noah oraz Gallowaya i Thomasa. Reszta mi już lotto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze widzę? Wy narzekacie na Noaha?

 

Czy kolega zadał se trochę trudu i postarał się przeczytać chociaż ze dwa tutejsze posty? Bo ja widzę, że zobaczyłeś słowo klucz "Noah", a resztę se dopisałeś sam. Noah jest ok, ale nie na 4 lata. Wolałbym mu dać 50/2 niż 70/4.

 

Z jednej strony każdy teraz może się śmiać z Rose'a, Noaha i szumnie komentowanego Gordona, ale oni zdrowi to są fajne nabytki więc to wszystko jest jednym wielkim hazardem ze strony Phila, który musi mieć dostęp do jakiś akt medycznych tych panów skoro jest gotów zaryzykować. 

 

Niech klepną tego Noah oraz Gallowaya i Thomasa. Reszta mi już lotto...

 

Noah, Rose i Gordon rozegrali w ostatnich 5 sezonach 693 mecze na 1230 możliwych. Nie mam zamiaru odbierać Ci nadziei, że będą zdrowi, chciałbym jednak Cię uświadomić, że szanse na to są nie za wielkie.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noah, Rose i Gordon rozegrali w ostatnich 5 sezonach 693 mecze na 1230 możliwych. Nie mam zamiaru odbierać Ci nadziei, że będą zdrowi, chciałbym jednak Cię uświadomić, że szanse na to są nie za wielkie.

 

Z drugiej strony Wade jak dostał 5 mln więcej to zagrał w 74 spotkania (najwięcej od 2010/11) Kto wie, może dolary mają zbawienny wpływ na zdrowie.

5 lat temu był krótszy sezon 66 spotkań.

 

Czyli  693 na 1182

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Noah, Rose i Gordon rozegrali w ostatnich 5 sezonach 693 mecze na 1230 możliwych. Nie mam zamiaru odbierać Ci nadziei, że będą zdrowi, chciałbym jednak Cię uświadomić, że szanse na to są nie za wielkie.

 

Doceniam troskę, ale nie jestem jednym z tych ludzi którzy wierzą w powrót Rose'a do formy MVP, a Gordona jako wymiatacza z Clippers.

 

Teraz podobno jest ciśnienie żeby podpisać Lee oraz Evana Turnera. Noah dalej nie jest klepnięty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rose na jeden rok to jeszcze rozumiem, wart grzechu. Noah, jako przydupas Rose'a, ktorego za rok tu moze nie byc, na CZTERY lata za ponad 80kk$. po co wam ten Kristaps, jak wy salary zapchacie takim gosciem i jeszcze moze Rose'm za rok lol.

 

#newyorkNIC:)

widze koleżko, że nieźle się poczuwasz po tym majstrze dla Clevelend

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze koleżko, że nieźle się poczuwasz po tym majstrze dla Clevelend

Noah na 4 lata, 31 letni ktory nie powrocil z kontuzji w slabych w tamtym sezonie Bulls. Kazdy wie, ze on laduje tutaj dzieki Rose, i chyba nikt nie jest przesadnie zadowolony.

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.