Skocz do zawartości

Wakacje w Orlando 2007


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba jednak Smitha poroniło :cry: :

 

Lewis' agent, Tony Dutt, was at the camp Monday, finalizing the negotiations with the Magic. Lewis is expected in town Wednesday, the first day that free agents can sign contracts, to ink a six-year megadeal with the Magic.

 

Orlando has agreed to a sign-and-trade deal with the Seattle SuperSonics that will allow Lewis to make $126.4 million over the next six seasons, according to NBA sources who requested anonymity. The Magic will send back a second-round pick to the Sonics.

 

With the 2007-08 salary cap set Tuesday night at $56.63 million, Lewis' first-year salary with the Magic will be $16.68 million -- the maximum allowable for a player with nine years of NBA experience. From there, he'll get 10.5 percent annual raises. That will take the deal to a mind-boggling $25.2 million for the 2012-13 season.

 

O ile dobrze, że drugorundowy pick, to 126,4 baniek za Lewisa, to jakiś koszmar po prostu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno będzie sign&trade z udziałem Lewisa i podobno będzie to kontrakt na 6 lat za bagatela... 127 mln :!: 21 milionów rocznie dla gościa który jest fajnym strzelcem, ale słabo broni i na pewno nie jest gwiazdą pierwszej wielkości? To jakiś koszmar. Zdecydowanie zła decyzja, która może doprowadzić do tego, że za 2-3 lata będziemy płacić ogromny podatek, a do tego wcale nie wyglądamy lepiej niż przed tym offseason.

 

Trudno mi sie pogodzić z tym, że mój ulubiony klub podejmuje taką beznadziejną decyzję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak slow 21mln... Do tego jeszcze ten 6 sezon za 2 rundowy pick... Wow To juz bym wolal przeplacic Milicica

 

To jakis koszmar Przeciez mialo byc 85mln Nie wierze w to Na Sentinelu nic o tym nie ma (jest natomiast ze Darko idzie w cholere a bedziemy gadac o extension dla Nelsona wow...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakis koszmar Przeciez mialo byc 85mln Nie wierze w to Na Sentinelu nic o tym nie ma (jest natomiast ze Darko idzie w cholere a bedziemy gadac o extension dla Nelsona wow...)

Denton rozmawiał ze Smithem, najpierw miał informacje z drugiej ręki, a wszystko teraz znajduje potwierdzenie. Sentinel nie aktualizuje swoich stron tak szybko jak robi to Denton na swoim blogu na Florida Today.

 

Co do kontraktu Nelsona, to aż boję się pomyśleć co to będzie. Smith poskąpił kasy Stevensonowi, który wbrew pozorom był ważnym elementem w układance Hilla, ale za to przepłacił Battiego dając mu więcej niż MLE. Teraz zrobił coś takiego z Lewisem na co po prostu brakuje słów. Nelson więc dostanie pewnie tyle co Hinrich chociaż może Kirkowi buty czyścić i jeśli będzie grał tak jak w ubiegłym sezonie, to nadaje się co najwyżej żeby wchodzić z ławy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakaś kpina jest, aż mi się wierzyc nie chce, że Lewis w ostatnim roku dostanie 25 baniek :? Jeśli to prawda to hmmm, nie no, nikt nie byłby na tyle nierozsądny dając mu ponad 120 baniek za 6 lat. Strasznie kłuje w oczy liczba 25, uważam, że Shaq dostaje zdecydowanie za dużo ale chyba wszystko jest w porządku, skoro weteran-dziadek Lewis będzie w swoim ostatnim roku inkasował taką kase... Nie wiem jak ma się sprawa z extension dla Dwighta ale zapewne tak jak dla Wade'a i LeBron'a nie pozostanie nic innego jak danie mu maxa. A już myślałem, że Magic wzmocnili się 'tanim' kosztem. Oby tylko Lewis nie okazał się K. Van Hornem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i postawmy przy tym teraz kontrakt Billupsa (60mln na 5 lat) oraz Cartera (60mln na 4 lata) Dalej nie moge w to uwierzyc Za takie cos powinni pozamykac caly ten zarzad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sentinel też już o tym pisze. Będzie to max i pozostaje czekać czy na 5 czy 6 lat.

 

"Lewis, 27, is expected to sign a five-year contract worth nearly $100 million, roughly $97 million based on the new salary-cap ceiling projected by the league to be an estimated $56 million per team.

 

Lewis' salary likely will start at $16.8 million, with the obligatory 8 percent raise each season."

 

 

Jedyna nadzieja w tym, że jednak Seattle się nie zgodzi na sign&trade dzięki czemu zostawimy sobie pick (pewnie pierwszorundowy, bo wierzyć mi się nie chce, że wzięli by nasze kontrakty wyłącznie za pick z drugiej rundy) i zaoszczędzimy 30 mln na kontrakcie Lewisa. 19 mln razy 5 lat wygląda trochę lepiej niż 21 razy 6. Chociaż nadal wygląda beznadziejnie :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie sie to wszystko kupy nie trzyma Po co my wogole negocjowalismy z Seattle? Zeby w 6 sezonie placic 25mln Lewisowi Po jaka cholere nam to? Ja myslalem ze to beda znacznie mniejsze pieniadze to wtedy rzeczywiscie mozna by probowac pozbycia sie naszych wygasajacych kontraktow zeby podpisac Darka W obecnej sytuacji uwazam to za jakies totalne nieporozumienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzez s'n't mialo byc robione miejsce na Milicica a tu sie ma okazac ze Lewis dostanie tyle kasy... Mam nadzieje ze to jakies prima aprilis albo nieporozumienie... I ze na yahoo maja dobre informacje, choc logicznie rzecz biorac maja pewnie informacje dawniejsze gdzie faktycznie mialo byc 75 mln za 5 lat.

Jesli zas chodzi o Milicica i fakt ze jest juz praktycznie poza Magic to nalezy zwrocic uwage na dobra ge w PSL Gortata i Augustina. Ten drugi szczegolnie dzisiaj dobry meczyk zagral, double-double i swietna skutecznosc rzutow. Summer League to oczywiscie tylko taki trening ale dobrze ze nie ma zadnych wtop tylko solidnie chlopaki graja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bank to jakiś żart, Lewis za 120 baniek musiałby w każdym sezonie rzucać po 30 punktów i prowadzić Orlando przynajmniej do Finału Konfy. Jakoś nie widzę go w takiej roli ale kto wie :) Może SVG ustawi całą gre pod niego i przy dobrej dyspozycji Ryśka Magic będą sieli postrach na Wschodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buhehehehehe. Ja sie ogólnie zgadzam z przedmówca. To na pewno jest jakis zart, jutro pójdzie sprostowanie. To jest kurde niemożliwe. Przeciez jak on by dostał 15 to sie ludzie juz smiali ze przepłącony, ale generalniet o Spabloo ma rajce ze musza kogos wziac w to lato. Ale ludize 21 mln za sezon? :lol: Smiech na sali ;]

 

Jak sie dobrze orientuje to bedize drugi kontrakt w NBA tuż po KG i przed Shaqiem. Kto dostapi tego zaszczytu? Lewis Rashard :lol:

 

 

Zobaczymy jaki duet stworzy z Howardem, ale raczej byłbym pesymista ze obaj cos osiagna, a Lewis bedzie grał tka by spłacic kontrakt i po prostu wwalacie sie na 6 lat jak świnia w pomidory. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm jak tak się bliżej przyjrzeć wyliczeniom Dentona to chyba wkradł mu się mały błąd w pierwszy rok kontraktu, bowiem to nie jest bezpośrednio liczone jako 30% salary cap tylko jako 30% z 48% BRI. Salary cap to 51% BRI więc kontrakt będzie się zaczynał od około 15,6 - 15,8 mln, a co za tym idzie 5 lat opiewało by na 93 mln. A więc jest szansa, że wczoraj i dzisiaj rano widziałem średnio 21 mln, a może będzie "tylko" 18,5.

 

Jak sie dobrze orientuje to bedize drugi kontrakt w NBA tuż po KG i przed Shaqiem.

Nie przesadzajmy. Lewis będzie dopiero w drugiej dziesiątce :lol: . Za takiego gracza to jak pół darmo :lol: .

 

Edytka: Powinno być bliżej 92 mln niż 93 za 5 lat. ESPN podaje 90,7 i pozostaje mieć nadzieję, że mają lepsze dane do obliczeń niż ja :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak słów po prostu idioci.:/:/:/ Mając doświadczenie z Hillem teraz ładują się w Lewisa. Tragedia:/. To już wolałbym dać 60mln za G-Force mieć tego Arize na SF i Reddicka w rotacji. Przecież Lewisowi nikt nie dałby tych 80 -90 mln a my mu pakujemy gratis 30mln. Może odczujemy poprawę gry ale za taką kasę to powinniśmy spodziewać się wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KarSp komu kibicujesz? bo chetnie podsumuje twoja druzyne

Heh, moze podsumuj od razu wszystkie druzyny? bo nie tylko ja mam taka opinie ale gdzie nie spojrze to tego typu komentarze. Trzeba spojrzec prawdzie w oczy ze wasz zarzad postapil teraz beznadziejnie i nic dziwnego ze plyna z kazdej strony takie reakcje i opinie.

Zresta juz to pisalem w dziale NBA. To ze ja mowie ze twoja druzyna zle postapila nie znacz ze ty masz od razu wyskakiwac ze u mnie tez nie jest ciekawie bo to nie ma nic do rzeczy.

Nie rozuimem tez tego ze sie czepiasz do akurat mojej wypowiediz(wszysyc maja to samo zdanie) to raz. A dwa ty tez je masz ale mimo to cos Ci nie pasuje i sam najchetniej bys zamknał swój zarząd o czym piszesz kilka postów wczesniej.

A jak tak bardoz chcesz ponajezdzac to moze nie w tym temacie,ok?

A wiec: Carter,Iverson, LeBron i Raptors. Generalnie ta 4.

:)

 

Nie przesadzajmy. Lewis będzie dopiero w drugiej dziesiątce Laughing . Za takiego gracza to jak pół darmo Laughing .

Jeżeli bierzemy ta opcje zaczynajaca sie z 16,8 mln za sezon i 8% wzrost to tak(ale to chyba dalej nie jest pewne, w kazdym razie już wyglada ot lepiej dla Magic bo rok mniej i suma obniżona, ale dalej nie jest to opcja zbyt ciekawa). Ale tutaj pisałem o opcji 126.4 mln za 6 lat czyli srednio jakies 21mln. A to byłby drugi lub trzeci kontrakt. Bo kwestia jest w Finleyu ktory zarabia 18 w Dallas i 3 w SAS i razem wychodzi mu kilkaset tysięcy wiecej niz średnia Lewisa. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli bierzemy ta opcje zaczynajaca sie z 16,8 mln za sezon i 8% wzrost to tak(ale to chyba dalej nie jest pewne, w kazdym razie już wyglada ot lepiej dla Magic bo rok mniej i suma obniżona, ale dalej nie jest to opcja zbyt ciekawa). Ale tutaj pisałem o opcji 126.4 mln za 6 lat czyli srednio jakies 21mln. A to byłby drugi lub trzeci kontrakt. Bo kwestia jest w Finleyu ktory zarabia 18 w Dallas i 3 w SAS i razem wychodzi mu kilkaset tysięcy wiecej niz średnia Lewisa.

Ale jak mówię to na 99% nie będzie się zaczynać od 16,8 bo Denton sobie wziął 30% z salary cap, a w przepisach jest 30% z cap, które jest liczone inaczej:). Będzie więc to ponad 1 mln mniej. Tak więc nawet kontrakt 6 letni będzie wart poniżej 20 mln za sezon. No i ty patrzysz chyba na całą sumę kontraktu która rzeczywiście byłaby największa, bowiem Lewis jest jedynym zawodnikiem z takim stażem, który w tym offseasonie podpisuje za maxa.

 

 

Śmiesznie to jednak wygląda jeśli staram się doszukać pozytywów w tym że jest to 18 mln a nie 21. To jest przecież wciąż chore :(. bogans nie powinieneś się obrażać na fanów innych drużyn, bo tak jak ty masz prawo krytykować poczynania ich GMów tak oni mają prawo roześmiać nam się w twarz i wytknąć palcem naszego. Niestety ale ten głupi ruch Otisa naraził nas na śmieszność w oczach całego świata. Najpierw Vazquez nas wyrolował, potem Donovanowi się odmieniło, a teraz ten monstrualny kontrakt. I jak tu nie zapytać kto zarządza tym burdelem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KarSp Nie chodzi mi o kwestie kontraktu Lewisa bo tu nie ma zadnych wątpliwości ale o poglad ze Howard i Lewis do niczego nie dojda Nie wiem skad wziąłeś taki insider?

Fenomen Toronto jak na razie opiera się na pozyskiwaniu doświadczonych zawodnikow z Europy Stad wasz dobry wynik z zeszlego sezonu (swoja droga bardzo inteligentne ruchy) Zawodnicy ci bez większych problemow wchodza do druzyny i prezentuja solidny poziom Na krotka mete to wystarczy ale pewnego poziomu nie przekrocza… Dobrym przykładem jest chociażby porazka z Nets w pierwszej rundzie którzy mimo ze mieli dosc waska ekipe pojachali was raczej bez problemow (wiem ze nie gral Garbajosa i Bargnani był świeżo po kontuzji) Przybycie Delfino i Kapono nic tu nie zmienia i watpie żeby mogli się jeszcze znacząco rozwinąć Co innego Redick czy Ariza :D

 

I jak tu nie zapytać kto zarządza tym burdelem?

Nie wiedzialem ze umiesz tak brzydko mowic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.