Skocz do zawartości

Wakacje w Orlando 2007


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie ta sytuacja jest smieszna. Po raz kolejny (po Vasquezie) ukazuje sie nieporadnosc managamentu Magic. Ale z drugiej strony ciekawi mnie co wplynelo na taka, a nie inna decyzje Donovana? Przeciez z Floryda przez ostatnie dwa lata zdobyl dwa mistrzostwa ncaa, wiec motywacji duzej tam juz chyba nie ma, a nawet jesli by to motywacje mial to raczej bez czworki podstawowych graczy (Noah, Horford, Brewera i Greena) w nastepnym roku duzo w ncaa nie zdziała. Choc moze po prostu lubi trenowac studentów. Conamniej dziwna decyzja, magic nie powinni z nim piodpisywac umowy kiedy jeszcze nie wiedzieli czy on wogole chce swoja poprzednia prace opuszczać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta sytuacja jest smieszna. Po raz kolejny (po Vasquezie) ukazuje sie nieporadnosc managamentu Magic.

A czemu tym razem nieporadność? Albo się gość decyduje albo nie. Donovan przecież podpisał kontrakt!!! Na konferencji prasowej gadał jak nakręcony i nie wyglądał na kogoś komu stała się krzywda.

 

Nieporadność to będzie jeśli szybko tej sprawy nie załatwią. Mam nadzieję, że Stan Van pozostanie dostępny dopóki się wszystko ostatecznie nie wyjaśni. Chyba mu zależy na trenowaniu Magic i oby się to przez weekend nie odmieniło :x .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

antek napisał:

Dla mnie ta sytuacja jest smieszna. Po raz kolejny (po Vasquezie) ukazuje sie nieporadnosc managamentu Magic.

 

A czemu tym razem nieporadność? Albo się gość decyduje albo nie. Donovan przecież podpisał kontrakt!!! Na konferencji prasowej gadał jak nakręcony i nie wyglądał na kogoś komu stała się krzywda.

A moim zdaniem to raczej nieporadnosc Magic. Kilka dni temu (chyba z 3,4) udalo sie Smithowi "nakrecic" Donovana do przejscia do nba, proponujac mu przy tym bardzo duze pieniadze jak na rookiego wsrod trenerów (mowilo sie o 25 bankach za 5 letni kontrakt). Jednak ten trener stwierdzil iz nie chce zmieniac pracy, Magic mogli to przypuszczac, a nawet powinni to wiedzieć. Chyba ze Donovan nie pokazywal tego iz chce zostac, ale jesli tak, to czemu kilka dni temu podpisal kontrakt z Magic, dla mnie ta sytuacja jest conamniej tajemnicza.

 

EDIT:

 

A co do stana van Gundy'ego to niech sie Magic spiesza bo podchodzy pod niego robia miedzy innymi Kings:

http://realgm.com/src_wiretap_archives/ ... van_gundy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

antek napisał:

Dla mnie ta sytuacja jest smieszna. Po raz kolejny (po Vasquezie) ukazuje sie nieporadnosc managamentu Magic.

 

A czemu tym razem nieporadność? Albo się gość decyduje albo nie. Donovan przecież podpisał kontrakt!!! Na konferencji prasowej gadał jak nakręcony i nie wyglądał na kogoś komu stała się krzywda.

A moim zdaniem to raczej nieporadnosc Magic. Kilka dni temu (chyba z 3,4) udalo sie Smithowi "nakrecic" Donovana do przejscia do nba, proponujac mu przy tym bardzo duze pieniadze jak na rookiego wsrod trenerów (mowilo sie o 25 bankach za 5 letni kontrakt). Jednak ten trener stwierdzil iz nie chce zmieniac pracy, Magic mogli to przypuszczac, a nawet powinni to wiedzieć. Chyba ze Donovan nie pokazywal tego iz chce zostac, ale jesli tak, to czemu kilka dni temu podpisal kontrakt z Magic, dla mnie ta sytuacja jest conamniej tajemnicza.
Musiał mu właśnie zaproponować takie warunki. Zresztą wbrew pozorom nie są to jakieś niebotyczne pieniądze dla trenera NBA, choć jest to 3 razy więcej niż zarabiał w NCAA. Rozmowa w jego domu odbyła w środę. Donovan miał dać odpowiedź w czwartek rano, ale poprosił jeszcze o więcej czasu. Jeszcze w czwartek się zgodził, ale kontrakt został podpisany w piątek. Miał 2 noce, żeby się z tym przespać, tymczasem dopiero sobotę mu się odmieniło. Poza tym ile razy ktoś mówi jedno a robi drugie? Może to gadanie o tym, że nie interesuje go NBA miało właśnie podbić cenę? Już od jakiegoś czasu mówiło się o Donovanie jako potencjalnym trenerze w NBA (miał nawet rozmowę kwalifikacyjną w Memphis) więc nie spadło to na niego jak grom z jasnego nieba.

 

 

Podoba mi się to co napisał Denton: "Who does this guy think he is? Kobe Bryant?" ;).

 

 

Ciekawe jak to nas teraz stawia w negocjacjach z innymi trenerami. Czy zaczną się licytować o te 5,5 baniek za sezon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kings moga namieszac w pozyskaniu Stana Nie wiadomo na jakim etapie sa te rozmowy Moze juz sie dogadali? Jezeli w tym tygodniu go nie zgarna to mamy jeszcze szanse

 

Ciekawe jak to nas teraz stawia w negocjacjach z innymi trenerami. Czy zaczną się licytować o te 5,5 baniek za sezon?

Teraz juz chyba nie mamy wyjscia i musimy sypnac kasa Jak bedziemy wybrzydzac to bez kitu mozemy wyladowac jakiegos Carlesimo czy Boba Hilla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto trochę kontekstu:

http://www.floridatoday.com/apps/pbcs.d ... 002/SPORTS

Radzę przeczytać i ocenić czy faktycznie była w tym jakaś wina Magic.

Przeczytałem. Fakt miałes rację, ja nie byłem az do tego stopnia jak ty wtajemniczony w sprawe Donovana. Choc jak pisalem to troche dziwne ze jednak nie zdecydowal sie on przejsc do nba. Nawet jego dzieci sie cieszyly ze tata bedzie trenerem Magic. Jak widac Smith nie zaniedbal nic, a nawet jezdzil indywidualnie do Donovana. Sprawa z nim zamknieta.

 

Co do SVG to bedzie to ciekawy, korespondencyjny pojedynek z Brylantowym Patem, juz w tym roku Magic i Heat niejako "zrownali" sie pozomami (sweepy zarowno jednych jak i drucich w PO). na pewno mlodszy Gundy bedzie chcial pokazac ze jednak nie slusznie zostal zdjety z head coachowania Miami. A pamietajmy ze to Magic raczej ida do przodu (rozwoj Howarda, duze p[ieniadze na FA tego lata), a Heat ze starzejacym sie Shaqiem nie beda raczej co raz silniejszy, wiec moze w koncu Magic pokaza kto rzadzi na Florydzie.

 

PS, Dobrze ze chcoiaz "cos" sie dzieje w Magic bo juz rzygac mi sie chce tymi plotkami Lakersowymi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak trochę z innej mańki. Chodzi mi o Marcina Gortata, z którym macie kontrakt przecież. Pamiętam jak rok temu grał w waszej drużynie na jakimś campie, nie mogę sobie przypomnieć co to był za turniej (może Rocky Mountain Revue), ale wiem, że nieźle się tam spisywał. Lepiej od Jamesa Augustine'a, który sobie znalazł posadę na ten sezon. Wiem, wiem nic nie grał, gdyby nie ja już byście o nim zapomnieli, ale jednak.

 

No właśnie, nie wiadomo co będzie dalej z Miliciciem, więc jakieś (są takie?) szanse Polaka wzrastają. W końcu chyba dwa lata odsiedział w Europie szlifując swoją grę, ale wiecznie tam siedzieć nie można, tym bardziej, że w Europie dobrze sobie radzi jak do tej pory. A więc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to za Outlawa moglby wskoczyc do skladu Nowy trener zadecyduje

 

gdyby nie ja już byście o nim zapomnieli, ale jednak.

Nikt o nim nie zapomnial W tym roku tez ma grac w lidze letniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co z Gortatem ale chetnie zobaczylbym go w koszulce Magic :) Fajnie byloby kibicowac Magic i Polakowi w NBA naraz :D

A jeszcze odnosnie Donovana - nasz zarzad zrobil chyba wszystko co w ich mocy ale widac Billy wiedzial swoje... Wlasciwie to on wyszedl na glaba zarowno przed ludzmi zwiazanymi z koszykowka jak i przed swoja rodzina... No ale coz, jego wybor. SVG byl ponoc ostro zainteresowany trenowaniem Magic wiec... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na realGM i ESPN pisza ze Stan zaakceptowal nasza oferte

Z kolei na Sentinelu ze wybral Kings

 

2:1 Stan jest nasz :D

 

Ja na Sentinelu wyczytalem ze jest nasz Smile Zatem 3:0 Smile I podobno musielismy oddac Miami pick w zamian za "uwolnienie" SVG od kontraktu z Heat.

No teraz juz tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej jezeli zarzadaja pick z pierwszej rundy To bedzie zlodziejstwo do kwadratu ze strony Rileya Miejmy nadzieje ze bedzie to tylko druga runda i 54numer :twisted: A swoja droga ciekawe czy uda nam sie od kogos wysepic pierwsza runde w tym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im chyba chodzilo o wybor tegoroczny wiec sprawa ktora runda sie wyjasnia. Chociaz nie jestem tego pewien.

 

"South Florida Sun-Sentinel reported on Wednesday night that the Heat will receive a second-round pick from Orlando in the June 28 NBA draft plus other considerations"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesli Heat beda wyzej od nas to biora nasz wybor z drugiej rundy...

No coz, pierwszy raz od dlugiego czasu mamy naprawde dobrego trenera, miejmy nadzieje ze w nadchodzacym sezonie Magic osiagna cos wiecej bo grac u nas ma kto no i teraz pokierowac zawodnikami juz tez ma kto. No i ciekawe jakiego FA uda na sie podpisac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.