Skocz do zawartości

Wakacje w Orlando 2007


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Smith mowil, ze to jeszcze nie koniec podpisywania wiec moze jakies rozmowy trwaja ale sie o tym glosno nie mowi. Chociaz to chyba raczej watpliwe. Jesli chodzi o Alstona to Rockets podobno chcieliby za niego kogos wysokiego, a my raczej takiego kogos do zaoferowania nie mamy... Na forum o trade'ach ktos napisal cos o wymianie, w ktorej oddalibysmy Turka i pozyskali Kwame Browna. Brown by sie nam przydal, czy to PJ czy to Kwame ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bogans uważasz, że na FA są zawodnicy skłonni grać w Orlando za niewiele ponad 1 mln, którzy mogliby zastąpić Battie? Dopiero można by zwyzywać od kretynów Smitha, że oddał jedynego obok Howarda wysokiego zaprawionego w bojach za Skip 2 My Lou. A pozyskiwać Alstona po to, żeby utrzeć nosa Jameerowi to kiepski powód.

 

Jeśli chodzi o Smusha Parkera, to Orlando było chyba jedyną drużyną w lidze przeciwko której grał umotywowany :). Jak przejdzie do nas to już nigdy nie zagra życiówki ;).

 

PS. Będziesz na zlocie forumowiczów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie moge byc na zlocie bo zmagam sie od marca ze zlamana noga :) Jeszcze jakis czas rekonwalescencji przede mna

 

W przyblizeniu wygladalo to tak http://www.youtube.com/watch?v=P_GhxBZ271g

Z ta roznica ze ja gralem w kosza :) i koles spadl na mnie tylkiem ale efekt identyczny i praktycznie w tym samym miejscu

 

Dla mnie Battie jest marnym zabezpieczeniem bo to przecietny gracz a Alstona cenie troche wyzej Zreszta podalem go tylko jako alternatywe bo wiadomo ze lepszym rozwiazaniem byloby wyslanie Garritiego i Arroyo :) (ktorych mogli by se potem zwolnic bo maja za duzo zawodnikow) Head tez moglby przyjsc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jul 27, 2007 7:54am ET

Magic To Get New Arena

In the ORLANDO SENTINEL, David Damron and Mark Schlueb write “Orange County leaders late Thursday approved a plan for a new arena, performing-arts center and major Florida Citrus Bowl upgrades in downtown Orlando that supporters vowed would bring boundless new jobs and entertainment to the region. The deal brings a new home court and a 25-year lease for the Orlando Magic, an arts center with three state-of-the-art performance halls and an extensive renovation for the aging Citrus Bowl stadium.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bogans uważasz, że na FA są zawodnicy skłonni grać w Orlando za niewiele ponad 1 mln, którzy mogliby zastąpić Battie?

Webber, Brown 8)

Ze wskazaniem na tego pierwszego To byloby cos gdyby udalo sie nam go tu sciagnac Wtedy moglibysmy naprawde powaznie myslec ze Wschod bylby do ogrania (plus jakis trejdzik w lutym i gra muzyka)

Final z San Antonio to tylko na nasza korzysc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi przyszlo na mysl ze Nelson powinien wchodzic jako 6th man (taki super rezerwowy) Tak jak Korver w tym roku (Ginobili etc.) Zreszta na poczatku swojej kariery Jameer byl wlasnie zmiennikiem i chyba nie narzekalismy Byl takim zastrzykiem energii i punktow dla druzyny Ostatni sezon rozegral w wyjsciowej piatce i moim zdaniem duzo na tym stracil Ja bym sprobowal Arroyo w S5 Dla przykladu w sezonie 03-04 Arroyo grajac w pierwszej piatce dla Jazz rozegral calkiem przyzwoity sezon notujac 12,6 punktow i 5 asyst na mecz Za wiele sie te statystyki nie roznia od dokonan Jameera z tego sezonu :roll: Gdyby przeprogramowac Carlosa na bardziej zespolowa wersje to bylby jeszcze z niego pozytek bo podawac to on umie W ten oto sposob mielibysmy first pass PG i wchodzacego z lawki killera w osobie Jameera Poprzedni sezon pokazal ze odwrotna rotacja niekoniecznie jest efektywna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Być może coś ciekawego nam się szykuje:

 

http://floridatoday.com/apps/pbcs.dll/a ... pshOCGU%3D

 

Denton jest raczej dobrze poinformowany, więc coś musi w tym być. No ale jakoś w trejd Evans-Smith za Dooling-Garrity jakoś mi się wierzyć nie chce. Co prawda Denver zyskują wygasające kontrakty i robią sobie miejsce, tym bardziej, że zawodników podkoszowych to mają, ale jednak tracą tu dwóch naprawdę niezłych grajków, z których jeden jest naprawdę perspektywiczny, a drugi bardzo waleczny. Chyba że w grę wchodziłyby jakieś dodatkowe nasze picki. Ale powiem szczerze, że chyba dorzuciłbym nasz nawet pierwszorundowy przyszły pick (chociaż zwykle mam co do tego znaczne obiekcje, bo jednak dzięki draftowi kogoś można wyciągnąć ciekawego), ale tu możemy za jednym ruchem zapełnić nasze poważne luki. Bo jednak mamy je na czwórce i na dwójce. A Evans pod koszem dawałby nam walkę, zbiórki, nawet lepiej niż Milicic (chociaż oczywiście Darko ma możliwość jeszcze znacznie się rozwinąć, czego Evansowi nie wrózę), bo jednak od rzucania mielibyśmy innych zawodników, w tym również Smitha, którego uważam naprawdę za zawodnika, o którego warto powalczyć, tym bardziej, że chłopak po przyjściu AI do Nuggets może nie widzieć tam swojego miejsca. JJ na dwójce to również prospect i rywalizacja między nim a Smithem może dać nam chociaż jednego zawodnika na dwójkę na dłuższe lata. Tym bardziej, że chociaż Smith uczyć się musi jeszcze sporo, głównie w obronie, to jednak moim zdaniem potencjał ma niekiepski. No ale okiełznać go to będzie wyzwanie dla Stana. I tu mam wątpliwości, bo SVG na zamordystę mi nie wygląda, a z tego co czytałem o JR, to właśnie chyba taki trener by się mu przydał. Tym niemniej jak dla mnie gra warta świeczki i gdyby do takiego trejdu doszło, to byłbym zadowolony, tym bardziej, jeżeli nie musielibyśmy oddawać swoich pierwszorundowych picków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez bylbym zadowolony Tak jak powiedziales... Dostalibysmy dwoch zawodnikow na pozycje w ktorych mamy dziury Evans swego czasu sporo zbieral w Seattle Jezeli potrafilby wrocic do takiej gry to odciazylby troche Dwighta ktory moglby sie skupic na grze ofensywnej

JR to praktycznie odkrycie poprzedniego sezonu Mimo jego problemow wychowawczych i tak oplaca nam sie zaryzykowac Dwojka z Denver bez watpienia ma wiekszy potancjal niz to, co bysmy oddali

 

http://www.youtube.com/watch?v=QFcinlrgojk tylko bez takich... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe bogans nie widziałem tego nigdy :P ale się musiał zdziwić jak go złapał za kulki :P

 

Wymiana bardzo dla was korzystna, Evans dalej jest świetnym zbierającym bo w 17 minut w tym sezonie zbierał 7 piłek. Czyli bardzo dobrze, a nawet lepiej. Nic tylko dać mu trochę więcej czasu na parkiecie i 12 rpg macie zapewnione :P Nie no przy Howardzie raczej nie byłoby to możliwe jednak mielibyście jeden z najlepiej zbierających duetów pod koszem w lidze.

 

Co do J.R Smitha to na prawdę świetny gracz i na prawdę życzę wam tej wymieny, ale nie widzę żadnych korzyści dla Denver oprócz spadających kontraktów więc nie zdziwiłbym się gdyby to była zwykła plotka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foyle nie jest wybitnym zawodnikiem, ale jak widać nie udało się podpisać Browna albo Webbera za minimum, bo tak naprawdę nie mogliśmy im zaoferować walki o tytuł zamiast pieniędzy. Foyle ma dużo cielska i na pewno przyda się chociażby do walki z Howardem na treningach, dzięki czemu Dwight może zacznie szukać innych rozwiązań niż wciskanie się na siłę pod kosz. Ogólnie nie jest to zły ruch patrząc chociażby na fakt, że chcieliśmy go parę lat temu podpisać za MLE.

 

A co do Gortarta. On musi zapracować na swoje minuty. Jeśli nawet nie byłoby Foyla, a Gortart byłby słaby, to Orlando grałoby niższym składem na jednego wysokiego. Jedyną różnicę widzę taką, że teraz być może trochę dłużej poczeka na debiut w lidze. Chociaż jeśli pokaże się z dobrej strony na obozie i w preseason to nie widzę przeszkód, aby wprowadzić go do rotacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod wzgledem statystyk Foyle jest bardzo podobny do Battiego Czyli tak na dobra sprawe jest zawodnikiem bez gry ofensywnej, cos tam zbierze-ale marnie jak na swoje warunki fizyczne i moze zablokuje z 1,5 rzutu na mecz Gdzies wyczytalem ze Foyle zostal swego czasu wybrany w drafcie przez Twardzika wiec mozna sie domyslac ze ten fakt mial duze znaczenie przy jego pozyskaniu Ogolnie rzecz biorac ze wiele sobie po nim nie obiecuje Mysle ze wiecej bysmy zyskali zatrudniajac Sweetneya czy Alexandra Plusem moze byc jedynie to ze nie bedzie z nim problemow wychowawczych a mlodemu zawsze moze cos strzelic do lba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Foyle doswiadczony gosc, przyda nam sie. Blokowac chlop umie, w obronie moze nam pomoc. A co do Gortata to moze mysl ze bedzie musial walczyc o minuty zmobilizuje go do jeszcze ciezszej pracy. Teraz jeszcze przydalaby sie ta wymiana z Denver i jedziemy w tym sezonie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu znalazłem chwilę czasu, aby coś skrobnąć o przewidzianym ruchu, czyli Adonalu.

 

Foyle to dla mnie drewno i w ogóle do niego przekonany nigdy nie byłem, nie jestem i nigdy nie będę. Jeśli patrzeć na wiek, to doświadczony rzeczywiście jest. Ale czy doświadczony jakoś szczególnie w grze, hmmm.... Powiem tak. Chłop ma cielsko i świetnego agenta, który wykołował dla niego (o ile mnie pamięć nie myli) coś ok. 6-7 baniek za sezon :!: Czy jakoś tak. Jego umiejętności w ataku są zerowe, jest tak kołkowaty, że nie potrafi pocelować bodaj z 2 m. Jego obrona stoi rzeczywiście na poziomie wyższym, potrafi coś zablokować, ma trochę masy. I tu widzę plus, jak rownież to, że mamy dać za niego grosze w sumie. Tyle że jego zbiórki, jak słusznie wskazał bogans, na kolana nie rzucają. Pewnie w jakimś zakresie się przyda, tyle że pozostaje pewien problem: nie będziemy mieli oprócz Howarda żadnego zawodnika pod koszem, który stwarzałby zagrożenie w ataku. Lewis pod koszem grać nie będzie, Battie będzie coraz słabszy, a poza tym nigdy tytanem ataku nie był, Gortat za wiele nie pogra, bo jeszcze musi się sporo uczyć. Zatem oprócz Howarda zagrożenie pod koszem przeciwnika będzie żadne.

Poza tym ściągnięcie Foyle'a oznacza chyba krach myśleń o Evansie i JR, co i tak od początku wydawalo się bajką (a może jednak... :wink: ). Bo chyba coś tam Foyle miałby grać...

 

Aha. I nasze dyskusje kto wie czy nie spełzną na niczym, bo podobno za Adonalem rozglądają się Celtics i Charlotte.

 

Poza tym lepszy numer:

 

http://www.orlandosentinel.com/sports/o ... 9915.story

 

Ciekawe, czy to jakiś żart, czy komuś się coś pomyliło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym lepszy numer:

 

http://www.orlandosentinel.com/sports/o ... 9915.story

 

Ciekawe, czy to jakiś żart, czy komuś się coś pomyliło...

Hmm w sumie na boisku by nic nie pomógł, ale mógłby pomóc poza boiskiem jako taki koleś, z którego zdaniem każdy się liczy i od którego taki Howard, czy Gortat na pewno się czegoś nauczy :) Ale wątpie by doszło do powrotu Oakley'a :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na youtube, w paru mixach Foyle nawet niezle wyglada Widac ze chlop ma smykalke do blokow (moze w koncu bedzie mial kto pokryc Yao bo ostatnio robil z nami co chcial) a i w pomalowanym wydaje sie szybszy niz to co wyczynia Battie Nogami tez dosc szybko przebiera :wink: Moze jednak bedzie z niego jakis pozytek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy Adonala:

 

http://www.realgm.com/src_wiretap_archi ... to_roster/

 

Ciekaw jestem, czy to już koniec ruchów. Mamy pewne braki w składzie, ale również i ciekawą drużynę z dwiema co by nie mówić gwiazdami tej ligii, w tym jedną wschodzącą. Wygląda na to, że szykuje się nam piątka: Nelson-Dooling-Lewis-Battie-Howard. Nie jest źle, ale mogłoby byc lepiej. Wygląda na to, że będziemy grać szybszą koszykówkę, szczególnie jeżeli Lewis kilka minut w meczu będzie grał na czwórce, więcej pewnie na obwodzie, bo pod koszem w ataku mamy małe przebicie (Howarda), gdyż Battie i Foyle to defensorzy, zaś Gortat musi jeszcze sporo kaszy zjeść. Za to obwód może być ciekawy: Lewis, Hedo, JJ, Dooling, no i Ariza jako swingman. Nie wygląda to źle, pod warunkiem jednak że Redick zaskoczy i zacznie pykać co najmniej te 10 pkt/mecz. W takim układzie bardzo dużo będzie zależało od Nelsona, bo chyba SVG nie zdecyduje się jednak, aby na pierwszy ogień puścić Arroyo. Pozostaje wierzyć, że jednak stanie się on rozgrywającym, bo przy takiej ilości zawodników potrafiących rzucać z dystansu, a jednocześnie z Howardem pod koszem, bardzo ważne będzie, jak Jameer będzie rozdzielał piłki. Mam nadzieję, że nie powtórzy się sytuacja z meczów w poprzednim sezonie, że oddawał on piłkę i stawał sobie za linią za 3 pkt. Musi zacząć szukać naprawdę partnerów.

 

Tak na marginesie; Darko w meczu reprezentacji rzucił na 15 pkt i podobno robił co chciał pod koszami :twisted: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod warunkiem jednak że Redick zaskoczy i zacznie pykać co najmniej te 10 pkt/mecz

Mysle ze Redick jest spokojnie w stanie rzucac nawet 15 punktow w meczu tylko musi regularnie dostawac wiecej gry bo co jak co ale w ubieglym sezonie nie mial mozliwosci sie "rozbrykac". Mam nadzieje ze pod wodza SVG bedzie inaczej. No i ciekaw jestem co wyniesie Howard z trenowania z Ewingiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.