Skocz do zawartości

Wakacje w Orlando 2007


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli mamy sie z nim pozegnac to przydaloby sie zebysmy cos na tym zyskali Nie wystarczy uscisniecie sobie rak i powiedzenie, powodzenia... Czego mamy oddawac za darmo? Niech podpisuje z nami kontrakt a potem moze isc gdzie dusza zapragnie W koncu to biznes, no nie... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa, w trakcie sezonu Grant mowil ze chcialby sie odwdzieczyc Magikom, za te wszystkie pieniadze w niego włozone (cale 90 baniek), a tu teraz chce badac rynek. Choc jezeli tak powazna osoba (a za taka osobe uwazam Hilla) mowila prawde to moze chociaz uda sie cos wyciagnac magickom na zasadzie sign and trade, choc tak moze sie "odwdzieczyc" Hill. Choc z drugiej strony trzeba tez patrzec ze strony Granta-jako koszykarza- koszykarza, ktory mimo wielu wspanialych lat, mimo masy kontuzji (bodajze 4 operacje tej samej kostki), nie poddal sie i chce walczyc o najcenniejsze trofeum- o tytuł. Mysle ze w lecie najwieksze zaintersowanie Hillem beda mialy takie zespoly jak Spurs (pomoc dla starzejacego sie Bowena), Mavs, Heat, Pistons i oczywiscie Lakers :twisted: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie moglby u nas zostac za jakies male pieniadze. Nawet gdyby jakies sign and trade to za duzo raczej za niego nie dostaniemy. Chyba zeby jeszcze kogos wciagac w jakis deal. Ale mysle ze Hill moglby byc pomocny, moze nie jako zawodnik z S5 ale jako zmiennik by sie przydal. No nic, zobaczymy jak to sie wszystko potoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wyczytałem to podobno jesteśmy blisko kontraktu z Lewisem http://probasket.pl/News_NBA_Rashard_Le ... do_19596_5

ale nie znalazłem tego na stronce amerykańskiej :PP

a oto moja propozycja:

1. Lewis - myślę ze będzie to kontakt w granicy 13 mln, wiec będzie kasa wykorzystana zostanie tylko 2 mln

2. Bilups - że jak on to tylko pod warunkiem że nie chciał by zostać w Detroit, ale tutaj wchodzi tylko opcja sign and trade, kontrakt ma mieć w okolic 13mln wiec musimy kogoś oddać proponuje Nelson($1,961,609), Battie($5,200,000), Arroyo($4,000,000)

3. podsianie kontraktu z Milicem

4. podpisanie kontraktu z Hillem ( było by łatwiejsze jakby spełniły sie punkty 1,2)

5. Danie szansy Hardaway :PP to moje ekstra życzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslalem ze poszukamy kogos na SG (Carter) :roll: Na pozycje numer 3 mamy az nadto talentu Moze po prostu Carter jest nieosiagalny... Ciezko powiedziec Ogolnie jestem podekscytowany nowym trenerem i wierze ze wszystko ladnie pouklada Jezeli Lewis jednak do nas trafi to Hedo chyba bedzie na wylocie (plus dalej nie wiadomo co z Hillem) Za nich cos konkretnego na 2 moze udaloby sie wyciagnac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle ze Lewis nam sie przyda. Hill nie wiadomo czy zostanie, Hedo gral w ostatnim sezonie bardzo w kratke z przewaga slabych meczy a Lewis nie dosc ze jest dobrym zawodnikiem to jest mlody, perspektywiczny. Strzelcem moze byc u nas JJ :twisted:

No i ciekawe co z rozgrywajacym... Billups pewnie zostanie w Pistons.

Juz sie nie moge doczekac jak sie rozpoczna transfery i podpisywanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa, w trakcie sezonu Grant mowil ze chcialby sie odwdzieczyc Magikom, za te wszystkie pieniadze w niego włozone (cale 90 baniek), a tu teraz chce badac rynek.

Wychodzi szydlo z worka... Nasz zarzad pewnie spokojny po tylu zapowiedziach Hilla ze zostanie i bedzie gral za mala kase a on se szuka najlepszej oferty i robi reklame w TV... Przykre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o to czy go ktos lubi czy nie tylko o to zeby cos za niego dostac Jezeli nic na jego odejsciu nie zyskamy to bedzie kolejny przyklad nieudolnosci naszego zarzadu Nie zbudujemy solidnego teamu tracac picki w drafcie (Vazquez) czy oddajac za darmo dobrych zawodnikow Jezeli ma isc do Phoenix to niech nam daja dwa tegoroczne picki z pierwszej rundy i maja deal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie byłoby wysłać Hilla do PHX za Banksa + pick z 2 rundy. To dałoby Otisowi możliwość pozbycia się 2 z trójki: Dooling, Nelson Arroyo. A sam Banks posiada całkiem niezłe umiejętność defensywne które by się przydały w chwili obecności Reddicka na parkiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawily sie rumory ze powinnismy sie zainteresowac Geraldem Wallacem Podobno Stan chcialby go miec w druzynie Kurde nie wiedzialem ze jest taki mlody, rocznik 82! o trzy lata mlodszy od Lewisa i piec od Cartera Aspekt finansowy tez gra tu role

Na youtube jest kilka mixow w jego wykonaniu Jestem pod wrazeniem :shock: On nie blokuje - on daje buly :lol:

np.

http://www.youtube.com/watch?v=UXMzSOEP ... ed&search=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz sie nie moge doczekac draftu Cos sie w koncu moze ruszy bo mi sie nudzi :) Podobno Lewis jest naszym celem no.1 Podpisanie jego i Milicica bedzie mozliwe tylko gdy kogos wytrejdujemy bo nam zabraknie kasy :roll: Chodza tez ploty ze Grant Hill moze trafic do Spurs... (na HoopsHype jest) Jezeli odejdzie znowu bedzie dziuuuura na dwojce Szkoda ze Garrity nie skorzystal z opcji rozwiazania umowy :wink: Diener tez proawdopodobnie bedzie szukal nowego pracodawcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Lewis za 15 baniek za sezon

Wydaje się, że jest to zawodnik, który byłby dobrym uzupełnieniem Howarda i prawdę mówiąc jest w tej chwili jedyną opcją dla Orlando (Billups i Carter nie odejdą ze swoich klubów, a Gerald Wallace nie jest typem strzelca). Kontrakt zaczynający się od 13 mln to trochę sporo, ale jeśli właściciele są skłonni płacić podatek w przyszłości, to chyba nie nasz problem. Lewis nie daje gwarancji sukcesu, ale to nie on ma z nas zrobić contendera. On ma w tym wydatnie pomóc, ale to na barkach Howarda ma spoczywać odpowiedzialność za wyniki. Jest jeszcze możliwość ściągnięcia drugiej gwiazdy poprzez transfer, ale to znając realia NBA mało prawdopodobne.

 

2. Darko

Jestem jak najbardziej za pozostawieniem go w drużynie. Mam nadzieję, że oferty które otrzyma będą co najwyżej na poziomie MLE i zadowoli się jakimiś 6 milionami za pierwszy sezon, dzięki czemu będzie wystarczyło pchnąć gdzieś kontrakt Turka (łatwo powiedzieć ;) ). Znalezienie teraz dobrego wysokiego graniczyłoby z cudem więc nie powinniśmy wypuścić go z rąk. Jestem bardzo ciekawy jak potoczy się ta sprawa.

 

3. Hill

Trochę szkoda by było, żeby odszedł, bo chciałbym go widzieć w przyszłości w garniturze za biurkiem we władzach Magic ;). Jeśli teraz zmieni klub to pewnie trochę minie zanim mógłby wrócić do Orlando. Przydałby się jeszcze przez sezon lub dwa, ale chyba jednak jako zmiennik. Jego odejście trochę zawęża nam pole manewru na wypadek kontuzji, ale z drugiej strony daje szansę rozwoju Redickowi i Arizie. Tyle, że jeśli Redick zawiedzie, to nie mamy startera na SG, bo Bogans i Dooling to tylko role players.

 

4. Draft

Otis mówił, że nie będzie się pchał do I rundy ze względu na salary. I pewnie tak będzie, chociaż możliwe, że coś będzie jednak próbował ugrać przy sprzedaży kontraktów, których kiedyś musi się pozbyć, a draft jest do tego bardzo dobrą okazją. Nasze numerki nie są jakieś świetne, ale można coś sensownego z nich uzyskać, co pokazaliśmy w 2003 roku wybierając Pachulię i Bogansa. Glen "Big Baby" Davis to zawodnik, którego znam i byłbym zadowolony gdyby do nas trafił. Potrzebujemy gracza wysokiego, który byłby w stanie grać od zaraz, a nie uczyć się przez cały sezon. Davis jest trochę za niski i dużo za gruby (chociaż podobno teraz mocno schudł, ale pewnie i tak na obozie przedsezonowym pojawi się z nadwagą - historia tego typu graczy jakoś nie pozwala sądzić inaczej), ale dzięki tej masie jest w stanie robić pożyteczne dla drużyny rzeczy. Nr 54 trzeba przeznaczyć na gracza grającego w Europie i zostawić go tam jeszcze przez sezon lub dwa (coś dużo takich nam się zrobiło, zobaczymy co w lidze letniej zaprezentuje Gortart). Nie ma się jednak co oszukiwać, że dzięki drugiej rundzie draftu załatamy wszystkie dziury, a kilka ich mamy. Zawsze się pojawia pytanie czy wybierać najlepszego dostępnego, czy iść za potrzebą. Otis jest chyba na tyle rozsądny aby próbować przewidzieć, co może się stać w lipcu i ewentualnie jakiego zawodnika będziemy potrzebować. Jeśli sprzeda Arroyo to kto będzie 3-cim PG (zakładając, że Dooling stanie się drugim)? A co jeśli dodatkowo odejdzie Hill (wtedy Dooling się nie rozdwoi)? A co jeśli sprzedamy Doolinga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sprzeda Arroyo to kto będzie 3-cim PG (zakładając, że Dooling stanie się drugim)?

Rozumiem ze zakladamy ze pierwszym jest Nelson ;-) Ciekawe czy jak popracuje ze Stanem to poprawi jakos to swoje rozgrywanie bo w zeszlym sezonie wygladalo to marnie... Byc moze rowniez przez brak jakiejs konkretnej taktyki ustalonej przez trenera, a teraz miejmy nadzieje ze to sie zmieni.

 

dzięki czemu będzie wystarczyło pchnąć gdzieś kontrakt Turka

No to chyba bedzie ciezkawe bo z tego co pamietam on ma spory kontrakt a w ostatnim sezonie gral mocno w kratke... Chociaz gdyby ustabilizowal swoja forme to ja bym go chetnie dalej widzial u nas, ale o to moze byc ciezko.

 

Ciekaw jestem co pokaze Redick, bo zakladam ze dostanie swoja szanse. Jak dla mnie moglby on byc zawodnikiem nawet do S5. Zobaczymy jak to sobie SVG wszystko poustawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze zakladamy ze pierwszym jest Nelson ;) Ciekawe czy jak popracuje ze Stanem to poprawi jakos to swoje rozgrywanie bo w zeszlym sezonie wygladalo to marnie... Byc moze rowniez przez brak jakiejs konkretnej taktyki ustalonej przez trenera, a teraz miejmy nadzieje ze to sie zmieni.

Niestety na dzień dzisiejszy to Nelson będzie pierwszym rozgrywającym. Nie sądzę abyśmy uzyskali za niego coś wartościowego, bo jednak ten sezon miał zbyt słaby. Jego wartość po poprzednim była dużo większa. Na razie jednak nie ma co rozdzierać szat. Jeśli zostanie, a nikt inny się nie pojawi w drużynie, to faktycznie poczekajmy jak poradzi sobie w systemie, który stworzy Stan.

No to chyba bedzie ciezkawe bo z tego co pamietam on ma spory kontrakt a w ostatnim sezonie gral mocno w kratke... Chociaz gdyby ustabilizowal swoja forme to ja bym go chetnie dalej widzial u nas, ale o to moze byc ciezko.

Ten kontrakt nie jest taki duży jak na takiego zawodnika. Myślę, że 6 mln to jest właśnie tyle ile jest wart. Poza tym miał bardzo dobre PO więc może ktoś się skusi. Tym bardziej, że Otis będzie chciał tylko wyczyścić salary i pewnie nie będzie mocno naciskał, żeby wziąść coś w zamian.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie oddalismy pick numer 54 Moim zdaniem nieciekawy ruch bo co by nam szkodzilo wybrac jakiegos europejczyka i wyslac go z powrotem jezeli nie sprawdzilby sie w lidze letniej.... Ginobili poszedl z numerem 57 :? Wiem ze wybranie takiego zawodnika tak daleko to jak wygrac w lotka ale my tej szansy sie pozbawilismy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie oddalismy pick numer 54 Moim zdaniem nieciekawy ruch bo co by nam szkodzilo wybrac jakiegos europejczyka i wyslac go z powrotem jezeli nie sprawdzilby sie w lidze letniej.... Ginobili poszedl z numerem 57 :? Wiem ze wybranie takiego zawodnika tak daleko to jak wygrac w lotka ale my tej szansy sie pozbawilismy

To jest w końcu biznes i chodzi również o to, aby stan kasy się zgadzał. Sądzę, że gdyby Smith (a raczej Twardzik) widział sens trzymania tego picku na konkretnego zawodnika to by to zrobił. Jak mniemam nie dostrzegł w nikim takiego potencjału aby zawodnik mógł nam w przyszłości pomóc więc go opchnął. Na razie i tak mamy jeszcze prawa do Vazqueza i Gortarta. Poczekajmy co się będzie działo dalej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.