Skocz do zawartości

New York Knicks 2015/2016


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

 

Ja mam taką prośbę do fanów Kings, by mi mojego Łotewskiego "Skurcza" nie nazywali bustem bo jak na razie to to co się dzieje w stolicy Kalifornii to największy bust tego offseason. 

 

Jak zwolnicie Karla to Wam przypadnie nowy tytuł nieudaczników w lidze, a Seattle tylko na to czeka. Więc cicho i całować po stopach WCS, bo jak go popsujecie to już do WNBA się Was oddeleguje.    

 

Emocje opadły i mogę coś napisać. 

 

Jak Silver wychodził ogłosić wybór Knicks to aż mi serce stanęło. Autentycznie, nie słyszałem nic poza ciszą, i jak potem widziałem jak Łotysz wchodzi po schodach by podać rękę komisarzowi, to jakoś wyłapałem kibiców na trybunach i takie małe dziecko w koszulce Knicks, które płakało. The Saddest thing in the world...

 

Płakało pewnie przez hałas, lub wkurwiony ojciec za mocno z nerw ścisnął rękę.

 

Samo zachowanie kibiców nie powinno dziwić. To może odbiję piłkę i zapytam się: ilu fanów 76ers zelżyło Lakers po ich wyborze? 

 

Ale dosyć o mało ważnych tematach. Czas na meritum.

 

Nie wiem jak się pisze jego imię i nazwisko, dlatego będę pisać "Skurcz" z racji przerwania workoutu w NY przez tą przypadłość.

 

Sam Phil wielokrotnie powtarzał, że proces odbudowywania Knicks musi potrwać. Każdy fan ma już dosyć czekania i chce teraz i zaraz. A Jax na odwrót. Spokojnie, małymi kroczkami. Co tam marudzisz Melo? Masz na otarcie łez ponad 120 mln papierów więc morda w kubeł i na PF spasiony dziku. 

 

Chce go zobaczyć w akcji na parkiecie i wtedy będę mógł powiedzieć coś więcej. Najbardziej z całej tej gadki o nim zabolało mnie porównanie Jalena Rosea: połączenie Dirka i Darko. :rolleyes-new:  Jak się nie połamie przez pierwszy tydzień to będzie dobrze.

 

No ma chude nogi i ramionka. Gdzieś tam w kantorku w MSG jeszcze powinny leżeć "cukierki" Melo, a jak nie to Phil dzwoń do mnie, mam jeszcze kontakty na Białorusi, starter dla świniaków mogę załatwić. 

 

Co do pozostałych nowych twarzy, to nie mam zdania, bo mało o nich wiem. To co o tym PG zdążyłem przeczytać, to tylko to, że musi poprawić rzut za 3, a tak podaje, biega, podaje i wbija pod kosz. I jest synem, brata Horace'a Granta więc trójkąty zostają w rodzinie. 

 

O tym centrze nie wiem nic, więc c*** tam.

 

Za Hardawayem nie będę płakać. To nie Shumpert. Jedyne co mi pozostanie w pamięci to pojedynek z Waitersem (czujecie to? pojedynek z Waitersem, wspomnienie roku i jak to dużo mówi o zawodniku) oraz to:

 

 

niech mu się wiedzie w tej Atlancie.

 

Czas na zakupy...

 

Buźka! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się Przemek, tu daje cytat 

 

 

Stephen A. Smith z ESPN, o reakcji Carmelo na wybranie Porzingisa, powiedział:
"I [was] talking to my sources last night. All they said was, he's furious, he's livid. He feels completely hoodwinked and betrayed by Phil Jackson," Smith said on SiriusXM Mad Dog Sports Radio. "He feels like he was lied to, like he was sold a bill of goods. And he's willing to concede that he wanted his money. But he didn't know it was going to be like this. He didn't know it was going to be this bad. And he can't believe that his second season under the Phil Jackson regime, he has to look forward to it being worse than even last year was."

 

mój szacunek do Melo po takim czymś spadł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja go rozumiem, bo lat mu nie ubywa (a pieniędzy przybywa) i chciały już coś teraz wygrać. Z magicznego draftu 2003 z pierwszej 5 tylko on nie ma pierścionka. Ma go nawet Darko, a Melo nie. Chciałby gościa na tu i teraz, a nie czekać na eksperymenty Jacksona. 

 

Sam na początku nie byłem zachwycony wyborem Łotysza, ale patrząc na to w dalszej perspektywie może z niego być coś zajebistego lub nie. 

 

Ja chce mu dać szansę i chce go zobaczyć na parkiecie.

 

 

Porzingis witany chlebem i solą przez wszystkich w Nu Jorku widzę.

 

 

Nie tylko w Knicks. Dziś wyszedł podcast Przerwy na Żądanie Extra, gdzie Sebastian Hetman w godzinę podsumował 15 pierwszych wyborów w drafcie. Czemu tylko tyle? Bo przez resztę czasu śmiał się z Porzingisa i jego rzucania na pusty kosz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lebronowi sie nie chialo czekac na rozwoj Wigginsa 

 

poza top3 byl Kaminsky i same freshmany - nie bylo Tima duncana 4 sezony po Wake Forest 

Porzingis jest tanim prospectem i zajebistym trejd assetem - nie ma lepiej

 

liga polega na tym by zawodnik rzucal wjezdzal i bronil - bronil Lebrona, KD albo Curry, Wall, Kyrie

nie wiem czy Winslow broni na tyle dobrze ale mozna bylo go wziac, mozna bylo wziac WCS i tez zyc - w sumie obaj maja cholerny atletyzm i wyroznaiaja sie na tle reszty

 

Phil dokupi za tanioche ludzi i glowa Melo w tym by zaczal grac a nie pierdolic , jak narazie nie pamietam sezonu w ktirym Melo jest zadowolony, albo robisz kariere w kosza albo Twoja zona robi kariere

 

wogole ile to mozna miec lat by zachowowywac sie jak przychlast z gangu ?

zawsze mnie ten cytat szokowal jak Rivers stwierdzil ze w Celtach bylo latwo bo 'Pierce i KG tylko chcieli wygrywac'

jak slucham tych ziomkow i widze Blake'a , Melo, Lebrona, Love'a to mnie ten cytat mniej dziwi

 

jednej rzeczy nie rozumiem - wszyscy sie jaraja Porzingiem w mockach kazdy daje go top4-5

po czym bust i booyah

Roberta Upshaw mieli wziac czy co ?   


polski podcast o NBA ? zart ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, kim jest ta jebana pizdeczka, lider od siedmiu bolesci, pusty lep ktory wymusil trejd na Denver mogac przyjsc do Knicks ktorzy mieli zalazki jakichs tam mlodych zawodnikow (i lamliwego STATa-a tak stracili mnostwo elemntow i picki, nie pamietam szczegolow trejdu) zeby tu sie rzucac i pierdolic jaki to jest niezadowolony. I jeszcze placze za Timem jr, no k**** swiat sie konczy.

Wyjebac Melo za picki i jakichs mlodych prospektow, za rok nasz pick niestety ma ktos inny, trzeba dalej zbierac picki, zobaczyc co z tego lotewskiego Krzysia wyrosnie, za Melo spokojnie dostana pierwsza runde za rok, jak nie dwie.

A ja tu slysze marzenia o Marcu Gasolu, Aldridge'u i najlepsze Monroe jako zbawicielu to mnie skreca.

Problem w tym, ze amerykanscy pojebani kibice Knicks plus NY zjebane media nie chca czekac, fix na teraz, juz Izajasz pokazal fix na teraz, a nawet na wczoraj.

Jedyne swiatelko w tunelu, ze Phil moze miec na to wyjebane i czekac ile mu sie podoba, bo ma 11 pierscionkow i moga mu naskoczyc. No ale ma tez pierdolnietego wlasciciela na soba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.