Skocz do zawartości

New York Knicks 2015/2016


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

West powiedział, że Knicks to super, ekstra, ale na stare lata chce mieć możliwość walki o tytuł. Więc kolejny z układanki odpada. 

 

Jak podpiszą a Rafalalę a puszczą kantem (podobno) tańszego i lepszego Greena to się załamię i pójdę do klasztoru... 

 

Podobno Phil dzwonił też do Beverleya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest żadne rozwiązanie.

 

Ten MVP Euroligi chce tylko $$$, bo gdyby było inaczej, to już u Wilczków szorowałby parkiet, dlatego Phil chce go skusić kasą, ale nie ma niczego co może oddać do Soty w zamian. 

 

Jest wolny Bismack i czemu go nie podpisać? Dużo sobie nie krzyknie. Miejsce w s5 na PF jest (jak podpiszą Monroe) i niech naprawia błędy Melo i Grega w defensywie i zbiera i dobija. Na obwód Danny Green a nie żadna Rafalala. Na PG chce sprawdzić, tego Granta, bo im więcej o nim czytam i oglądam co gość robił to obok Stalneya Johnsona oraz WCS (tak wrzucie to już do łapu capu) jest pure steal. 

 

I oczywiście #ŁotyszMVP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klepniemy jakiegoś defensywnego centra czy NYK zostaje z młodym KP na 5? 

może Bismarck by się nadał? 

 

no i jeszcze jakaś trójka na rok czy dwa, czy Phil pieprzy wszystko bo mu nie wyszło tankujemy tylko po to by wkurzyć Melo i żeby za niego dali Knicks jakieś picki i może jakieś mięcho pod kosza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potencjalna piątka Grant,Afllalo,McDaniels,Anthony,Lopez nie wygląda źle w porównaniu do ubiegłorocznej zbieraniny.Uwielbiam McDanielsa i uważam że obdarzony zaufaniem,do tego mający Melo obok siebie na skrzydle może naprawdę stać się ulubieńcem fanów w MSG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mnie ciekawi ile musiałby mu Phil dać, żeby Houston nie opłacało się go wyrównać, a żeby jeszcze trochę złota w mieszku zostało...

 

Derrick Willimas też mnie nurtuje. Może ostatnia szansa w NY? Bo gdyby się okazało, że #ŁotyszPołamanyMVP jakoś daje radę, a DW pokazał, że jest jednak godny drugiego wyboru w drafcie, to Jax rozbiłby bank...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PG-Afflalo-Melo-Porzingis-Lopez? Czy inaczej to widzicie? No i ciekawe jak się skończy obstawa PG, zostajemy z Calderonem, czy Jackson wykombinuje coś ambitniej. Ogólnie nie do końca tak sobie wyobrażałem to lato, ale dobrze, że nie wjebaliśmy się w jakieś długie kontrakty przeciętniaków. Trzeba będzie chyba grać tym, co jest i szukać szczęścia, tj. wymian albo coś z FA za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PG-Afflalo-Melo-Porzingis-Lopez? Czy inaczej to widzicie? No i ciekawe jak się skończy obstawa PG, zostajemy z Calderonem, czy Jackson wykombinuje coś ambitniej. Ogólnie nie do końca tak sobie wyobrażałem to lato, ale dobrze, że nie wjebaliśmy się w jakieś długie kontrakty przeciętniaków. Trzeba będzie chyba grać tym, co jest i szukać szczęścia, tj. wymian albo coś z FA za rok.

 

Grant-Afflalo-McDaniels*-Melo-Lopez

 

Mam nadzieję, że tak się to skończy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.