Skocz do zawartości

New York Knicks 2015/2016


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Bledsoe + 13 za #4 to zajebisty deal dla Knicks.

Nie do końca, ale jeśli dorzucić jeszcze Calderona i młodego Hardawaya, to wtedy byłbym zadowolony, bo zostałoby jeszcze całkiem sporo kasy na tradycyjne przepłacenie jakiegoś overrated FA, najlepiej z bogatą historią kontuzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na granicy między dzielnicami zebrała się rada rozumnych

 

Co począć by kibice jak kiedyś zaczęli zachodzić do hall świątynnych?

 

By starzy fani nie stali pod deszczem hejtu co runął ze wszystkich zebranych wstydów

 

Będzie to krótka opowieść o barku jakichkolwiek picków  :rolleyes-new:

 

Łąka na Townsie się kończy ja tańczę, tańczę na słońcu

 

Słowa na które czekałem padły z ust Phila w końcu:

 

i tu sam nie wiem co już wybiorą. Jakieś tam 2 rundowe chyba są za rok, a za dwa lata dopiero coś w 1 rundzie... 

 

Dziś wytrzymam do tej 1:50 i zobaczę co wybiorą ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni gracz po 4 latach w NCAA, który poszedł w TOP 4 draftu to bodajże Kenyon Martin. Jak się popatrzy na najwyżej wybieranych seniorów od roku 2000 w górę, to poza Lillardem i ewentualnie Battierem żaden nie zrobił kariery. Kaminsky jest starszy od Drummonda i mam wrażenie, że bardziej niż jego umiejętności, robotę zrobili Golden State Warriors, którzy pokazali zapotrzebowanie w NBA na piątki rzucające za 3. Kaminsky, Kristaps, KAT, Turner. W 1 rundzie pójdzie więcej takich graczy w tym roku niż jest w całej NBA aktualnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.