Skocz do zawartości

New York Knicks 2015/2016


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Taki wysnułeś wniosek po przeczytaniu tamtego artykułu? Gratuluję.

 

A dziękuje bardzo. Śmieszą mnie młodziaki, które nie zostały jeszcze wybrane, a już chcą decydować gdzie będą grali, a gdzie nie.

 

W NBA jest 450 etatów. Co roku wybierają 60 rookie. A mimo 2015 roku w NBA ciągle są zawodnicy wybrani w poprzednim wieku.

 

Na rookie patrze z bardzo dużym dystansem, a każdy który przed rozegraniem jednego meczu w NBA chce decydować gdzie chce grać otrzymuje ode mnie karnego kutasa. Dostań się, pokaż się (RS --> PO)  i utrzymaj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie nie radzisz sobie z angielskim... wg Ciebie DAR w tej wypowiedzi "decyduje gdzie będzie grał, a gdzie nie"?

 

“Now that I look at it, Kobe had great success in it. The shots that he took, the shots that he made were in the same areas, all from the offense. So I think I can definitely thrive there,” Russell said in a phone interview on Friday.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celność Twoich wniosków iście piorunująca. Średnio radzę sobie z moim pierwszym językiem, a co dopiero z drugim.

 

Cała szkopka z draftem składa się z masy różnych informacji, przecieków. Generowanych przez dziennikarzy, zawodników, GM, agentów. Każdy próbuje coś ugrać, a my obserwujemy w sezonie ogórkowym ten show. I na podstawie dostępnych informacji i ułomności językowych generujemy opinie.

 

Nie zgadzasz się z moją opinią. Przykro mi.

 

Pretensje powinieneś mieć do Brad Turner z LA Times, że powtarza plotki na temat Russela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała szkopka z draftem składa się z masy różnych informacji, przecieków. Generowanych przez dziennikarzy, zawodników, GM, agentów. Każdy próbuje coś ugrać, a my obserwujemy w sezonie ogórkowym ten show. I na podstawie dostępnych informacji i ułomności językowych generujemy opinie.

 

Dlatego Ci pośrednio radzę, byś szukał jak najbardziej rzetelnych źródeł informacji, bo wyrabianie sobie opinii i przydzielanie "karnych kutasów" na bazie plotek do niczego pożytecznego nie prowadzi.

 

 

Pretensje powinieneś mieć do Brad Turner z LA Times, że powtarza plotki na temat Russela.

 

Dlaczego? Przecież to Twoje posty czytam na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie to Detroit by chciało ponoć, także spokojnie. Z drugiej strony to Knicks - więc kto wie :D

Lots of Qs about rumors of Jennings-Hardaway deal. SVG shot that one down with a bazooka today. Never talked to NYK about it.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bank nie :tongue:

 

dlaczego nie? jak wszyscy wezmą Big Manów w top3 jest to możliwe

są ploty że Phili weźmie Łotysza a to własnie oni mogą zgarnąć Russela

Sorry, ale muszę:

 

Trąd Hardewaya za Jenningsa to wg. mnie deal roku :grin:

 

No, a tak poważnie, wcale się nie zdziwie jak starting five w Knicks to będzie Jennings Mudinay(czy jak on tam) Melo Porzigins i Javal McGee

 

mody będzie guzik nie lubię tego albo to jest głupie? 

przydałby mi się teraz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli oferta Suns jest prawdziwa to na miejscu NYK przystałbym na Bledsoe+13 za 4 ale tylko wtedy jak Okafor,Towns i Russel polecą przed ich pickiem. Między 4 a 13 pickiem w tym drafcie nie ma wielkiej różnicy poziomów więc wcale to nie musi być zła opcja dla NYK.

Bledsoe jaki by nie był to solidny gracz którym razem z Melo i jakimś ciekawym FA(bedzie jeszcze kasa?)mogą śmiało startować do 2 rundy na wschodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bledsoe + 13 za #4 to zajebisty deal dla Knicks.

 

Broniący PG/SG, w okolicach półki all-star, a do tego wybór, który jeszcze można całkiem sensownie wymienić, albo wyłapać jakiegoś Mylesa Turnera, czy coś w ten deseń.

 

Albo budują wokół Meloł, albo dudują od nowa. Sprawa dla mnie dość prosta. I tak pewnie skonczy się tak, że jeśli okaże się, że z tą #4 nie dostaną jakiegoś kozaka, to pewnie wymienią go za uzupełnienie pod Carmelo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbyła się konferencja prasowa z udziałem Phila Jacksona przed draftem. Jakby ktoś się zastanawiał co on tam robi to dziś udzielił odpowiedzi: PRZEWODZI!  :D

 

Ale poruszył fajny temat: podpisywanie wolnych agentów powinno być dozwolone przed draftem, a nie dopiero po przebraniu młodziaków.

 

Ogólnie jest zadowolony i pełen optymizmu. Więcej poniżej: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.