Skocz do zawartości

New York Knicks 2015/2016


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda ze wybieralismy z numerem 4 poniewaz to napewno w jakis sposob zdeterminowalo nasze poczynania podczas FA, watpie ze majac Townsa podpisalibysmy RoLo.

 

Wracajac do tematu FA to uwazam ze jest ok, naprade ciezko bylo wyczarowac cos wiecej. Umowy nas nie zabijaja, pickow nie oddalismy, zawodnicy napewno ciekawsi niz rok temu.

 

Czy to byl plan napewno (fuck ju draft) nie ale wyszlismy z tego offsezonu obronna reka, co pozwala wierzyc ze Mills+Phil wiedza gdzie chca byc w najblizszym czasie.

 

P.S. Jestem fanem Lotysza i uwazam ze z #4 byl to jedyny sluszny pick.

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bragnani i Shved wracają ??

 

C - Lopez / O'Quinn

PF - Porzingis / Williams
SF - Melo / Early
SG - Afflalo / Ledo (niegwarantowany)
PG - Calderon / Galloway (niegwarantowany)

 

Jeszcze muszą załatać parę dziur. Co do PG może kolejne pojedananie czyli sign Dre Millera. Gee, Babbitt, Wes Johnson, Datome, Butler wydają się być tanimi opcjami na 3. Pod kosz może Arthur, Udoh + resign Amundsona, Aldricha. Ledo i Gallowaya bym zostawił też fajnym shooterem i tanim na ławkę może być John Jenkins z ATL.

Edytowane przez Raf85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Porz nie jest starterem w tej lidze to projekt, jak bedzie gral powyzej 20 minut w przyszlym sezonie to sie zdziwie.

 

Aczkolwiek przypadek Gallowaya daje nadzieje na to ze po latach posuchy jestesmy w stanie rozwijac wlasnych graczy, w tym wlasnie upatruje najwieksza szanse dla Lotysza na zaistnienie juz w przyszlym sezonie (no w drugiej jego polowie :smile: )

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nyga łot?

Kyle O`Quinn do Was idzie, Adrock z krwi i kości. Snt z Magic za kilka żetonów i sperm swap/swap picków z 2 rundy 2019.

Hard nose madafaka, Malik Rose 2.0. Zazdrość mnie opierdala po całości.

Btw Earl jest spoko. Spoko nawet był w garbage time jak zaczynał na pustyni. Dobry ruch

 

Nie rozumiem czemu go Orlando puscilo... Liczylem ze dostanie nową szansę pod Skilsem, bardzo dobry nabytek KNICKS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Porz nie jest starterem w tej lidze to projekt, jak bedzie gral powyzej 20 minut w przyszlym sezonie to sie zdziwie.

 

Aczkolwiek przypadek Gallowaya daje nadzieje na to ze po latach posuchy jestesmy w stanie rozwijac wlasnych graczy, w tym wlasnie upatruje najwieksza szanse dla Lotysza na zaistnienie juz w przyszlym sezonie (no w drugiej jego polowie :smile: )

 

Bardzo jestem ciekaw właśnie, jak w drugim sezonie wypadnie Langston, nie powiem mam cichą nadzieję, że będzie się rozwijał, bo wydaje się pracowitym i inteligentnym gościem. W kadrze ma być jeszcze Thanasis A., też ciekawy grajek ;)

 

Co od Łotysza to mam wątpliwości, delikatnie rzecz ujmując, ale cóż, trzymam kciuki i oby wyszło na Wasze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeś 19 pick draftu zgubił (Grant) ;)

na śmierć o nim zapomniałem :grin:

 

 

Zresztą sporo nazwisk jeszcze zostało:

 

Barea, Bass, Bismack, Boozer, Brand, Budinger, Caron, Copeland, Big Davis, Jimmer, Gooden, Jordan Hill, Jerebko, Jefferson, Lin, McDaniels, , Nelson, J-Rich, Scola, Seraphin, Sims, Sloan, Amare, Stuckey, Marcus Thorton, Ekpe, Mo, Dorell Wright

Budinger jest nadal w Wolves, Jerebko podpisał nowy deal z Bostonem i Jefferson przedłużył z Dallas. Coś kiepska ta lista na nba,com

Edytowane przez Raf85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontrakt Williamsa nie jest na pewno straszny i nie zamyka nam drzwi na przyszłość. To jest 1+1. Widocznie Phil chce sprawdzić Williamsa, potencjalnie skillsetem powinien dobrze pasować (myślę głównie o dobrym koźle). Derrick miał jak dotąd pecha do trafiania do c***owych organizacji. Najpierw Wolves, potem Kings. Nie żebym chciał powiedzieć, że teraz los się od niego jakoś bardzo odwrócił, ale jeśli w Knicks mu się nie uda, to już nigdzie.

 

 

Co do Minny to sie nie zgodze. Jak Rubio byl na biosku to ladnie dokarmial Williamsa i wtedy wygladal on na efektownego gracza.

Problemem jest posztrzeganie go przez pryzmat draftu. Wilki nie powinny go brac z tym numerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.