Skocz do zawartości

New York Knicks 2015/2016


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

The Knicks could look at a trade involving Eric Bledsoe and the No. 4 pick in the upcoming draft, according to ESPN's Chad Ford.

 

To było tylko i wyłącznie gdybanie Forda, który został zapytany o taką ewentualność, zrobił jakąś analizę, a reszta pismaków zwęszyła to jako potencjalną plotkę.

 

Ale jestem stanowczo na nie gdyby to okazało się prawdą.  

 

Poza tym nie mógłbym zabrać do Nowego Yorku drugiej w kolejności maskotki Elwooda :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem Przemek w Arizońskiej prasie ten temat przewija się już dobry miesiąc albo i lepiej. Inna sprawa , że po przetasowaniach we władzach Słońc McD zamierza rozbić bank w to lato niczym Colangelo swego czasu. Mam nadzieję, że nie wyda fortuny na nowego Gugliote i Q-Richa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo z tego co czytałem to wymiana miałaby wyglądać #4 pick za Ericka + #13.

 

Z jednej strony miałoby to odzwierciedlenie w planach Jaxa, bo chce wyrwać Trey'a Lylesa który pasuje mu do trójkątów, a on pójdzie z późniejszym wyborem i po to byłby potrzebny Wasz 13 pick, ale patrząc na obecne mocki mógłby się zwyczajnie nie ostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kilka opcji tego trade'u przewija się necie.

Pierwsza to ten, o którym mówisz, na co Suns nie bardzo chcą przystać i zamiast picku 13 chcą oddać ten od Cavs w 2016.

Druga EB i Tucker za Wasz nr 4 i Calderona.

Trzecia z kolei mówi o tym, że gdzieś tutaj pojawi się któryś z Morrisów o ile nie pójdą siedzieć a rozprawa bodajże 29 czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna z tych propozycji nie wygląda dla mnie zachęcająco z perspektywy fana Knicks. 

 

Erick nie wiadomo jak by się odnalazł w tych trójkątach + cały czas martwiłbym się o jego zdrowie. Nie mógłbym jeść czipsów podczas meczy, bo wtedy każdy trzask ziemniaczanych delicji przyprawiałby mnie o zawał serca, że znowu coś mu tam pękło :D

 

Tucker lub któryś z Morrisów raczej też nie, jednak pozbycie się Calerona jest kuszące, ale nie warte oddawania 4 picku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddawanie picków prawie zawsze kończyło się dla Knicks katastrofą. Przypomnę tylko picki za Edka Curry'ego (za które mogliśmy wybrać Noaha i Aldridga) za McDyessa (mógł być Nene), Randolpha (mógł być Asik). Ciekawe kogo wyciągną za rok Raptors z picku oddanego za włoskiego ogiera - Bargnaniego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było tylko i wyłącznie gdybanie Forda, który został zapytany o taką ewentualność, zrobił jakąś analizę, a reszta pismaków zwęszyła to jako potencjalną plotkę.

 

Ano samo "could look at" w zasadzie nic nie znaczy, a tu jeszcze Chad Fraud. :grin:

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trójkąty... tylko mnie śmieszą głosy, że Phil niby dobiera graczy pod trójkąty? k****, i jeszcze Fish na trenera, który ma to wprowadzać. Ja tego nie kupuję, ani trochę. A to rzekome wybieranie graczy pod takim kontem jest zabawne. Prędzej Phil wyciągnie kopyta, nim zbuduje jakiś skład, który nauczy się to grać.

 

Czas minął. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę statystyki.

 

100% Three peat w ostatnich 30 latach było zdobywane przez zespoły grające trójkąty.

 

Oczywiście ta statystyka niczego nie udowadnia. ;-)

 

Sam mam duże wątpliwości co do budowania zespołu pod trójkąty, co więcej mam duże wątpliwości czy Phil potrafi to zrobić. Bycie trenerem to jedno GM to inna sprawa. Byki były tworzone przez Jerrego Krauze w LAL (przy pierwszym 3-peat) był Jerry West.

 

W połowie poprzedniego sezonu bodajże Rodman powiedział, że potrzebował 15 minut, żeby zrozumieć idea trójkątów i dziwi się, że zawodnicy NYK mają z tym taki problem.

 

Nie jestem pewien czy sam Carmelo jest odpowiednim graczem pod trójkąty.

 

Jak czytałem wypowiedzi Phila to mam wrażenie, że on czy Byron Scott zatrzymali się jakiś czas temu i nie są w stanie zaakceptować tego, że teraz gra się inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, że Givony właśnie do tych doniesień się odwoływał, jego wpis jest chyba najświeższy. No i w tym temacie bardziej jednak ufam jemu niż tylko ludziom z ESPN czy Los Angeles Times. Oczywiście to nie oznacza, że ma rację a reszta jest w błędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.