Skocz do zawartości

New York Knicks 2015/2016


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Kogo obchodzi Melo?  :rolleyes-new: jak strzeli focha to może i jeszcze przed sezonem go nie być w MSG. Na dzień dzisiejszy sugerowałbym mu zamknąć mordę i zacząć być w końcu liderem jak chce wygrywać.

 

Grant podobno już teraz może grać w s5 i jest gotowy do NBA. Zobaczymy

 

Porzingas też potrzebuje czasu. Pewnie będzie się pojawiać max na 15 min.

 

Resztą będziemy się martwić jak w końcu Robin powie sakramentalne tak, bo czeka na ruch Jordana i dopiero wówczas przyklepie. Jak się okaże, że LAL go przekabaciło to zostaniemy z Perkinsem kurde...

 

A takie rolesy jak McDaniels są bardzo ważne w zespole.

 

Teraz i zaraz to ja mogę browara wychylić, co właśnie uczynię. Też chciałem żeby było teraz i zaraz, ale czasami tak się nie da...

 

Cierpliwość, Zen i Perła Chmielowa :onthego:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O'Quinn to mój człowiek. Umowa też fajna z czwartym rokiem jako PO. W drugą stronę wysyłamy kaskę i możliwość zamiany 2nd round picków. Phil robi dobrą robotę.

Co do O'Quinna się zgodzę w Orlando go pogrzebali na ławce, a zasługuje na minuty. Jednak nie rozumiem podpisania Williamsa za te 10mln, już wolałbym Bassa lub tańszą opcję Goodena, który nieźle sobie radził w Wizards.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontrakt Williamsa nie jest na pewno straszny i nie zamyka nam drzwi na przyszłość. To jest 1+1. Widocznie Phil chce sprawdzić Williamsa, potencjalnie skillsetem powinien dobrze pasować (myślę głównie o dobrym koźle). Derrick miał jak dotąd pecha do trafiania do c***owych organizacji. Najpierw Wolves, potem Kings. Nie żebym chciał powiedzieć, że teraz los się od niego jakoś bardzo odwrócił, ale jeśli w Knicks mu się nie uda, to już nigdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nyga łot?

Kyle O`Quinn do Was idzie, Adrock z krwi i kości. Snt z Magic za kilka żetonów i sperm swap/swap picków z 2 rundy 2019.

Hard nose madafaka, Malik Rose 2.0. Zazdrość mnie opierdala po całości.

Btw Earl jest spoko. Spoko nawet był w garbage time jak zaczynał na pustyni. Dobry ruch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.