Skocz do zawartości

New York Knicks 2015/2016


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

dajcie spokój z tym Fieldsem, gosc od kilku lat nie wnosi nic pozytywnego, nie wiem czy dla niego w tej lidze teraz powinno byc miejsce a jesli tak to gdzies na koncu jako bench warmer razem z takimi pionkami jak Szwed i Amunamundson.

 

 

coś słychac jak bedzie z Makaronim? zatrzymają, puszczą? ciekawe czy z takiego goscia taki Pop mogłby coś wyciągnąc przydatnego w takim contenderze

 

co się dzieje z Moultrim, to juz jest przeszłosc, zadnej szansy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może jeszcze tutaj zaznaczę, że Woj nie pisał nic o ofercie Knicks, a dokładnie napisał coś takiego:

 

With Monroe expecting to command a maximum contract on the market, Afflalo could earn a deal in the neighborhood of three years, $36 million-$38 million, league sources said.

 

 

Pamiętajmy, że "league source" Woja w tym przypadku to będzie zapewne agent Afflalo, który po prostu będzie miał za zadanie negocjowanie jak najwyższej stawki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak ten Affalo się będzie sprawdzać. Ogólnie to zastnawiam się nad tymi ruchami. Nie wygląda to tak źle póki co. Grant Affalo Melo West? Monroe - całkiem całkiem. Nadal nie widzę w tym mistrza, ale PO dałoby radę. Niech tylko to Fish poskłada. Ogólnie droga póki co odwrotna do tego co było kiedyś - max dla Zacha Randolpha i Edka Currego. Teraz zawodnicy jakoś pasują do koncepcji Fish-o-phila.

Knicks nie wykonali na razie żadnych ruchów, więc nie ma co się zastanawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ugadany to nie podpisany, nic pewnego. Nie można oceniać ruchu, którego nie było.

 

Swoją drogą ciekaw jestem co z Millsapem, bo coś cicho o nim.

 

Jeśli Spurs będą dogadani z LMA, to będą musieli pewnie oddać niemalże za darmo Splittera. Na miejscu Phila miałbym to na uwadze. Dzwoniłbym jeszcze po Kyle O'Quinna, jak Magic by go wyrównali, to trudno, ale jako backup C to całkiem sensowny wybór.

 

Afflalo nie chcę, bo to leszcz.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knicks są zainteresowani Millsapem, ale nie za jakieś kolosalne pieniądze. Nie pojawił się żaden news ile osobiście Millsap chce więc wszystko jest możliwe.

Co do Monroe to on rozważa też inne opcje. Dziś ma się spotkać z Byronem Scottem i Kupchakiem w DC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez spuszczenia Calderona ciężko będzie zmieścić Knicks trio Afflalo-West-Monroe, nie przy takim kontrakcie AA. West musiałby wziąć bardzo mało. 

 

Ale piątka wypisana przez kucia mi się podoba, sam tak to widzę. 

 

Z kolei Afflalo nie jest warty takiej kasy, nie po tym co pokazał w Blazers. W sezonie spodziewam się sporej porcji jadu za jego grę przy takiej umowie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że taniej udałoby się pozyskać Lou Williamsa. Na pewno bardzo dobrze broni plus ma znakomity sezon za sobą, trójka też solidna. Właśnie takich grajków brakuje w NY.

 

 

> Lou Williams

> dobrze broni

 

pick one

 

Lou Williams to niebroniący chucker, któremu raz na jakiś czas siada trójka. W playoffach zresztą nawiedza go duch Jamala Crawforda, bo ostatnio rzucał 12 punktów na jakimś 30%.

 

Jeszcze jako startera go widzisz? Aż tak źle życzysz tym Knicksom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na czwórce Melo, Caroll i Green i coś na ławkę i będzie PO 

 

oby tylko podspisali ich na max 3 lata a nie wpieprzyli się w 5 letnie umowy 

NYK chyba nie stać na Monroe, Carrolla i Greena. Greg chce 15-16mln za rok, Carroll pewnie z 12-14mln i Green w pułapie 8-10mln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.