Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

 

Najlepsze dla Kaczyńskiego jest to, że Platforma nie może postawić się na stanowisku antyimigracyjnym z prostego powodu, musieliby przyznać im rację i przedstawić się jako ten ksenofobiczny ciemnogród.

 

No to nie jesteś na bieżąco:

 

 

 

:nevreness:

 

a) PiS bądź co bądź oferuje na jakimś poziomie spełnianie swoich obietnic vide program 500+, czy obniżony wiek emerytalny.

B) PiS ma program, którego się trzyma.

c) mimo nierzadko bezpardonowego sposobu rządzenia, w tym kraju i dla naszego narodu zdecydowanie lepsza jest postawa "złapać za mordę", aniżeli babranie się w politycznej poprawności i nieskończona próba miałkiego dialogu. Ot jesteśmy młodą, niedojrzalą demokracją, skalaną jeszcze pokoleniem PRL'u i ich mentalności.

 

Dodałbym do tego jeszcze rekordowo niskie bezrobocie, wzrost średnich wynagrodzeń w ciągu dwóch ostatnich lat o 20% i rekordowe przychody do budżetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"PiS chcial przyjac tych ludzi pod warunkiem weryfikacji,.chciał sobie sam powybierać"

 

świetny pretekst, aby nie wziąć nikogo. 

 

"chcesz przyjac dwanaście tysiecy muzulmanow do kraju, w ktorym za twoje bezpieczenstwo odpowiada Mariusz

Błaszczak ?"

 

przecież granice są cały czas otwarte. 

każdy terrorysta moze tu wjechać, kiedy chce, z dowolnego kraju w Europie.

jak wiadomo zaś, w ISIS udzielają się nie tylko terroryści wyrózniający się karnacją, ale i biali jak śnieg.

co to dla nich za kłopot wjechać do Polski i wysadzić się w ciekawym miejscu jakimś ?

 

zresztą, na grzyba w Polsce "muzułmańscy terroryści", było już kilka prób zamachów w wykonaniu samych

tubylców. Jeden to nawet ponoć Sejm chciał wysadzić.

 

"zrobic referendum w sprawie Polexitu gdzie 80 % Polaków chce być w UE mógłby tylko idiota"

 

a 70 % nie chce uchodźców, ponad 50 % uważa że lepiej nie być w Unii niż przyjąc uchodźców, zaś 40 % ślepo

popiera PIS, bo dostało 15 zł dziennie jałmużny.

 

"Polexit to magiczne haslo, ktore sprawi ze Polacy rzuca sie w ramiona opozycji"

 

opozycja na to liczy, a ja w to wątpię.

 

"zacytuje wypowiedz Kaczynskiego z tego roku"

 

a ja ci zacytuję inną : "Zamordowanie 96 osob, w tym prezydenta RP, to niesłychana zbrodnia", październik 2012.

wierzyć w choć jedno jego słowo może tylko ktoś skrajnie naiwny. to taki polityk, który się tłumaczy przez działanie,

słowo jest u niego warte tyle, co splunięcie.

 

prezydent Francji właśnie się wypiął tyłem do polskiego rządu i powiedział "O, tutaj proszę mnie pocałować". A komentatorzy 

polityczni są też zgodni, że po kampanii wyborczej w Niemczech, zwycięzca zajmie się na serio Unią i razem z Francją

włączą wyższy bieg.

dzisiaj PIS się jeszcze stawia i popisuje, bo wydaje mu się, ze wszyscy będą cierpliwie znosić jego wyskoki, a własnym

wyborcom może w ten sposób zaprezentowac się jako twardy zawodnik.

 

będzie kupa śmiechu z przewagą kupy, jak się wreszcie mama i tata dźwigną z fotela i smarkaczowi wypłacą klapsiora, p

którym będzie taki bek, że tynk ze ścian się posypie. Unię czekają duze zmiany, a PIS bardzo mokre przebudzenie z tego

chocholego tańca swawolnego dyzia. wspomnisz moje słowa.

 

szkoda, że zakładnikami tych dyletantów, popieranych przez 15 % społeczeństwa, jest pozostałe 85 % : dzielę 15-85, ponieważ

uważam że ci, którzy nie mają jeszcze głosu wyborczego i ci, którzy go mają, ale nie sa w stanie dotrzeć do punktu wyborczego,

by go zrealizować - też zasługują na lepszą przyszłośc niż pod rządami tego towarzystwa, które ambitnie próbuje zostać mistrzem

świata w psuciu wszystkiego.

 

czy naprawdę nikt nie widzi, jaki to jest kaliber polityków ? magister Ziobro, Mariusz , pan Antoni, Jaruś, Beata Szydło pani od gazetek, ściennych w domu kultury na wsi, Waszczykowski, Jurgiel, amant Szyszko, uśmiechnięta od ucha do ucha Zalewska... PRZYPATRZCIE się im, ich działaniom, retoryce, tym kompleksom które od nich aż na kilometr waniają. Czy wy naprawdę nie widzicie jakie to są przypadki ? :]

 

przecież to parodia polityków. 

w żadnym kraju w Europie ci ludzie wyszliby poza stanowisko ciecia.

jakie świadectwo wystawia sobie polskie społeczeństwo wybierając takich osobników do rządzenia sobą i uprawiania swojej

radosnej twórczości ?

 

nie PIS jest problemem Polski.

problemem Polski jest stan polskiego społeczeństwa, które wciąz tkwi w komunie, dlatego tak chętnie akceptuje 

jego restaurację.

 

PISu by nie było, gdyby nie było odpowiedniej puli wyborców, którzy chcą na takie coś głosować.

 

więcej : PIS to nawet na polskim podwórku jest kompletny obciach. Na Platformę czy Nowoczesną można psoioczyć, ale

to są po prostu lepsi ludzie, jak słucham i widzę ludzi z Razem, SLD, nawet niektórych od Kukiza, i porownam to z 
Mariuszami, Antonimi i Zbyszkami, to widzę przepastną róznicę na korzyśc tych pierwszych.

 

Mariusze, Jarusie, Zbyszki i Antki są po prostu misiami na miarę możliwości mentalnych polskiego społeczeństwa.

Ludzie ich wybierają, na tej samej zasadzie, o której mówił Wokulski do barona Dalskiego w "Lalce" :

 

"Jaka walka jest możliwą z prawem natury, według którego suka nawet najlepszej rasy, nie pójdzie za lwem, ale

za psem ? Postaw jej pan całą menażerię najszlachtniejszych zwierząt, a ona wyrzeknie się jej dla kilku psów...

I trudno się temu dziwić, gdyż one stanowią jej gatunek"

 

oto definicja polskiego stanu ducha, a te 15 Zł Dziennie Plus i inne farmazony, to tylko tego stanu rzeczy symbole.


"Nagle idolem Kaczyskiego jest Putin,a  Macierewicz jest rosyjskim agentem"

 

no i co w tym dziwnego ?

 

przecież PIS realizuje rosyjski pomysł na sprawowanie władzy, przeskadza mu tylko to cholerne członkostwo w Unii. 

 

PIS traktuje swoich wyborcow jak rosyjska władza swoich. Na nią też głosuje biedota z dziurą w przyodziewku poniżej pleców, która pieje ze szczęscia, bo dostała 15 zyli więćej na miesiąc, a poza tym dumna jest ze"wstawania z kolan" i stawiania się Niemiaszkom oraz polskiej "mocarstwowej" retoryki ryczącej myszki , na klęczkach przyjmowany przekaz z TVP, zamienionej w zgrzebną wersję Russia Today oraz akcentowane z żenującą ostentacją związki z tutejszą "cerkwią" oraz własny " brudni Czeczeni" do integrowania, nie ma tylko OMONu, który by pałami rozpędzał opozycję, ale jest wersja light : barierki, mandaty za "Lech Wałęsa !" oraz nagonka medialno-policyjna na uczestników protestów w obronie łamanej konstytucji, rolę OMONu przejmuje ochotniczo paru bohaterów puszczańskich bijących dziennikarza, tzw. narodowcy w 5 kopiący jednego KODowca, a deklaratywnie Solidarność, której bliska jest jak widać tradycja związków władzy z robotnikami, niczym w latach 60.

 

Toczka w toczkę mindset ludzi rosyjskiej prowincji, którzy miłują swojego Batiuszkę.

 

Macierewicza nikt agentem nie nazywa, po prostu jeden facet wziął się w garść i zebrał do kupy wszystkie powiązania

jakie ma pan minister z ludźmi, którzy bezpośrednio albo pośrednio skoligaceni są z rosyjskimi służbami specjalnymi.

 

nerwowośc z jaką zareagował na publikację tej faktografii, i fakt że mimo świadomości kim są ludzie, z którymi się

kontaktuje - nadal utrzymuje te znajomości, dowodzą, ze coś jest na rzeczy i nie ma co ściemniać.

 

tyle, że - bez obaw, "ciemny lud" tego nie kupi ;]

Edytowane przez vasquez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałbym do tego jeszcze rekordowo niskie bezrobocie, wzrost średnich wynagrodzeń w ciągu dwóch ostatnich lat o 20% i rekordowe przychody do budżetu.

 

Co do filmików to Siemoniak walnął erystyczną wypowiedź, z kolei Schetyna po prostu bezczelnie skłamał :D

 

Z kolei co do powyższego cytatu, to jesteś w stanie wykazać, że poziom stopy bezrobocia i wzrost średnich wynagrodzeń to zasługa rządzących?

 

W kwestii przychodów do budżetu, to biorąc pod uwagę 500+ to nic dziwnego, że przychody są wyższe skoro ta kasa wraca w różnego rodzaju podatkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"sztampa jak krowi placek"

e tam, to celna analiza stanu społeczenstwa polskiego w roku pańskim.

 

to jest sztampa :"

 

"Chorzów. Zmasakrował kobietę, a potem poszedł na zapiekankę" :]

polska codziennośc.

zastój zupełny.

 

przydałby się jakiś zamach "uchodźczy", bo od tego swojskiego terroru, to już nawet dzieci ziewają.

 

"szacun ze ci sie chce..."

 

skoro dla niego szacun, że mu się chce, to ty sam dla siebie powinieneś wyrazić dezaprobatę za ten "krowi placek", sugerujący

jak bardzo ci się nie chce.

Edytowane przez vasquez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

czy naprawdę nikt nie widzi, jaki to jest kaliber polityków ? magister Ziobro, Mariusz , pan Antoni, Jaruś, Beata Szydło pani od gazetek, ściennych w domu kultury na wsi, Waszczykowski, Jurgiel, amant Szyszko, uśmiechnięta od ucha do ucha Zalewska... PRZYPATRZCIE się im, ich działaniom, retoryce, tym kompleksom które od nich aż na kilometr waniają. Czy wy naprawdę nie widzicie jakie to są przypadki ? :]

 

przecież to parodia polityków. 

w żadnym kraju w Europie ci ludzie wyszliby poza stanowisko ciecia.

jakie świadectwo wystawia sobie polskie społeczeństwo wybierając takich osobników do rządzenia sobą i uprawiania swojej

radosnej twórczości ?

 

nie PIS jest problemem Polski.

problemem Polski jest stan polskiego społeczeństwa, które wciąz tkwi w komunie, dlatego tak chętnie akceptuje 

jego restaurację.

 

PISu by nie było, gdyby nie było odpowiedniej puli wyborców, którzy chcą na takie coś głosować.

 

więcej : PIS to nawet na polskim podwórku jest kompletny obciach. Na Platformę czy Nowoczesną można psoioczyć, ale

to są po prostu lepsi ludzie, jak słucham i widzę ludzi z Razem, SLD, nawet niektórych od Kukiza, i porownam to z 

Mariuszami, Antonimi i Zbyszkami, to widzę przepastną róznicę na korzyśc tych pierwszych.

 

Mariusze, Jarusie, Zbyszki i Antki są po prostu misiami na miarę możliwości mentalnych polskiego społeczeństwa.

Ludzie ich wybierają, na tej samej zasadzie, o której mówił Wokulski do barona Dalskiego w "Lalce" :

 

"Jaka walka jest możliwą z prawem natury, według którego suka nawet najlepszej rasy, nie pójdzie za lwem, ale

za psem ? Postaw jej pan całą menażerię najszlachtniejszych zwierząt, a ona wyrzeknie się jej dla kilku psów...

I trudno się temu dziwić, gdyż one stanowią jej gatunek"

 

oto definicja polskiego stanu ducha, a te 15 Zł Dziennie Plus i inne farmazony, to tylko tego stanu rzeczy symbole.

Do tej pory mnie bawiłeś, ale powiem Ci, że teraz zrobiło mi się Ciebie bardzo szkoda.

 

Jak Ciebie musi boleć fakt, że jesteś Polakiem... Jak Ciebie musi boleć fakt, że te katolskie dziecioroby dostają 15 złotych jałmużny dziennie... Jak Ty musisz strasznie nie cierpieć ludzi dookoła, którzy nie dorastają do Twojego poziomu i nie potrafić docenić Twoich dokonań i ambicji, których skali tak bardzo się obawiasz. 

 

Jak bolesne musiało być dochodzenie do punktu, w którym stałeś się takim Człowiekiem.

 

Mam nadzieję, że uda Ci się kiedyś wyjść z tej mydlanej, której zakładnikiem jesteś.

 

 

Co do filmików to Siemoniak walnął erystyczną wypowiedź, z kolei Schetyna po prostu bezczelnie skłamał :grin:

 

Z kolei co do powyższego cytatu, to jesteś w stanie wykazać, że poziom stopy bezrobocia i wzrost średnich wynagrodzeń to zasługa rządzących?

 

W kwestii przychodów do budżetu, to biorąc pod uwagę 500+ to nic dziwnego, że przychody są wyższe skoro ta kasa wraca w różnego rodzaju podatkach.

 

Częściowo jest to zasługą rządu, częściowo jest to zasługą poprzedniego rządu, częściowo jeszcze poprzedniego, w znacznej części zasługą dobrej koniunktury, którą PIS potrafił wykorzystać wpompowując kasę z 500+ w rynek, która napędziła konsumpcję, popyt, a zatem i potrzeby produkcyjne, a co za tym idzie zatrudnienie. 

 

Także PIS jakieś zasługi na tym polu ma, ale ma też dużo szczęścia, któremu potrafi pomóc. Mam nadzieję, że nie chcesz lansować tezy, że na bezrobocie i średnie wynagrodzenie rząd nie ma żadnego wpływu?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także PIS jakieś zasługi na tym polu ma, ale ma też dużo szczęścia, któremu potrafi pomóc. Mam nadzieję, że nie chcesz lansować tezy, że na bezrobocie i średnie wynagrodzenie rząd nie ma żadnego wpływu? :smile:

 

Skąd, liczyłem tylko, że wymienisz jakieś konkretne działania obecnego rządu, które miały pozytywny wpływ na te 2 wskaźniki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd, liczyłem tylko, że wymienisz jakieś konkretne działania obecnego rządu, które miały pozytywny wpływ na te 2 wskaźniki :smile:

 

Na wzrost średniego wynagrodzenia, to mogę podać jeden nawet bardzo konkretny - podniesienie płacy minimalnej:)

 

A tak po prawdzie, to 500+ jest tu główną zasługą PIS w porównaniu do innych rządów, bo jednak rewolucji tutaj żadnej nie było. PIS nie zepsuło tego, co było wcześniej.

 

Co śmieszniejsze, jak koniunktura zacznie hamować, to u nas będą się rozpędzać inwestycje, które na początku kadencji PIS przyhamowały.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"bawiles mnie ale teraz mi ciebie szkoda"

 

a mnie ciebie wcale szkoda nie jest.

 

"jak ciebie musi bolec fakt ze jestes Polakiem"

 

a jak musi boleć Polaków !

 

"ze te katolskie dziecioroby dostaja 15 zl dziennie jalmuzny"

 

jaka praca - taka płaca. 

 

"jak musisz nie cierpiec tych dookola co nie potrafia docenic twoich dokonan i ambicji"

 

głód docenienia wzmaga artystyczny rozwój... na jakiejś makatce widziałem.

 

"jak bolesne musialo byc dochodzenie do punktu w ktorym stales sie takim czlowiekiem"

 

dochodzenie bywa bolesne, ale zawsze przyjemnie się kończy.

 

"mam nadzieje ze uda ci sie wyjsc z tej mydlanej"

 

byle się obeszło bez schylania po to mydło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

dochodzenie bywa bolesne, ale zawsze przyjemnie się kończy.

 

Na Twoim miejscu skonsultowałbym się z andrologiem lub urologiem :nevreness:

 

 przeskadza mu tylko to cholerne członkostwo w Unii. 

 

PIS traktuje swoich wyborcow jak rosyjska władza swoich. Na nią też głosuje biedota z dziurą w przyodziewku poniżej pleców

 

Jak widać ponad dekada członkostwa w UE i złoty deszcz z ich strony zaowocowały tym, że w Polsce pojawiło się tyle biedoty z dziurą w przyodziewku poniżej pleców, że PIS wygrał wybory:) Jak to świadczy o poprzednich rządach? Jak to świadczy o UE? :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagle idolem Kaczyńskiego jest Putin, a Macierewicz jest rosyjskim agentem. Dwa lata i spokojnie ludziom za pomocą prasy i mediów można z antyrosyjskiego pisu zrobić prorosyjski pis bez żadnej refleksji. Jak u Orwella w Roku 1984.

 

Agentem raczej nie, ale jeżeli naczelny polski rusofob kumpluje się z typem, który ma jakieś dziwne powiązania z ludźmi związanymi z GRU albo trzyma we władzach swojej partii zdemaskowanego agenta SB to coś tu ewidentnie śmierdzi.

 

Myślę, że Antek jest hipokrytą albo idiotą, w najgorszym wypadku nieświadomym pomocnikiem rosyjskich służb. Bycie świadomym agentem udającym rusofoba wymagałoby natomiast niesamowicie dużych zdolności aktorskich, o które szalonego Antoniego jednak nie podejrzewam. Chociaż z drugiej strony parę lat temu nakryto szefa Ku Klux Klanu na seksie z murzynem. :onthego:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

prezydent Francji właśnie się wypiął tyłem do polskiego rządu i powiedział "O, tutaj proszę mnie pocałować".

 

Dokładnie to zrobił. Dyplomacja Macrona była na poziomie Waszczykowskiego przed głosowaniem w sprawie Tuska ( mam nadzieję ely, że się w tym ze mną zgodzisz ). Macron jest nowicjuszem i chłopak kompletnie się pogubił. To co chciał przekazać mógł zrobić w o wiele bardziej dyplomatyczny sposób, a swoimi tekstami w Europie, sorry, ale się ośmieszył.

 

System zusowski we Francji jest nierentowny i Macron, jako że Francuzi są kompletnie niekonkurencyjni w Zjednoczonej Europie, postanowił sobie, że zmieni reguły gry, nie przejmując się tym, że przy okazji chce złamać jedną z podstawowych zasad, na których opiera się siła UE, a mianowicie swobodny przepływ pracowników.

 

Macron obraził się, jak dziecko za Caracale, czym poważnie zagraża francuskim interesom w Polsce, a Francja ma u nas na czym tracić. Stawiam, że w ciągu dwóch miesięcy od teraz, jak Macron się nie uspokoi, zaczniemy słyszeć o renacjonalizacji starej dobrej polskiej telekomunikacji, mieliśmy inwestować w technologię atomową od Francuzów, to też się może szybko skończyć. Ani PIS, ani Polska nie chce wojny z Francją, ale jak taka się zacznie, to straty będą po obu stronach, a nie, jak sugerujesz, tylko po jednej.

 

A Francuzi już pokazują w sondażach, co myślą o polityce Macrona i jego zgrywaniu się na Napoleona w Europie, bo przecież nie tylko w stosunku do Polski Macron pokazuje twarde, bezkompromisowe stanowisko. Największy spadek poparcia w historii.

 

https://twitter.com/BFMTV/status/900402086839496704

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co znaczy tych typów? bo jak na razie największe włoskie gazety nie podają szczegółów.

nie trzeba do Rimini jechać http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/lodz/gwalt-zbiorowy-w-lodzi-wiezili-ja-przez-10-dni-i-gwalcili-zmarla/20cdpsf

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,22281074,30-latek-wspolzyl-z-12-latka-krzyczalam-zeby-tego-nie-robil.html

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tych typów, czyli gwałcicieli, bo kogo innego?

 

Myślę, że Wujek Wójcik z chęcią przystałby na skalpowanie i wdeptywanie w ziemię także oprawców z podanych przez Ciebie linków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 
Agentem raczej nie, ale jeżeli naczelny polski rusofob kumpluje się z typem, który ma jakieś dziwne powiązania z ludźmi związanymi z GRU albo trzyma we władzach swojej partii zdemaskowanego agenta SB to coś tu ewidentnie śmierdzi.
 

 

 

A ja myślę, że jak ktoś jest w polityce kilkadziesiąt lat, to można mu znaleźć kontakty z każdym. A nie ulega wątpliwości, że Macierewicz nienawidzi Rosji jak mało kto i pała miłością do Stanów Zjednoczonych, jak mało kto. Nie twierdzę, że to dobrze, ale trudno mu zarzucić miłość do Rosjan, głupszej tezy do udowodnienia "salon" nie mógł sobie wymyślić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to zrobił. Dyplomacja Macrona była na poziomie Waszczykowskiego przed głosowaniem w sprawie Tuska ( mam nadzieję ely, że się w tym ze mną zgodzisz ). Macron jest nowicjuszem i chłopak kompletnie się pogubił. To co chciał przekazać mógł zrobić w o wiele bardziej dyplomatyczny sposób, a swoimi tekstami w Europie, sorry, ale się ośmieszył.

Macron moze być kolejnym chłopakiem Angeli tak jak moze nim byc Tusk

http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/1065772,taktyka-wobec-polski-zly-macron-dobra-merkel.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**** nie miesci mi sie w glowie co za koszmar przezyli nasi rodacy we Wloszech, powinno byc polowanue na tych typow bo nawet na miano zwuerzecia nie zasluguja i powinni byc zywcem skalpowani i wdeptani w ziemie.

Gwałt to jedna z najgorszych rzeczy jaka może spotkać człowieka. Dlatego gwałcicielom powinno się na starcie łep odcinać, a nie okrutnika wypuszczać na wolność po 20 latach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.