Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Faktem jest że to był bandyta i normalnie byście byli zadowoleni że trafiła kosa na kamień, ale skoro kamień nie był biały to myslicie inaczej

Oceniamy zachowanie z obu stron.

 

Nikt z nas nie pochwala wbicia noża w serce za kradzież butelki coli, niezależnie od tego, jaki jest kolor skóry sprawców. 

Nikt z nas też nie pochwala kradzieży i rozbojów, ale za to są odpowiedni kary w kodeksie.

Generalizujesz tak samo, jak ci którzy wybijają szyby w kebabach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem podobnie jak ona, ale Ci co nie lubią "brudasów" i ich okradają nie lubią też czarnych

Może artykuł o tym kto zginął i jak było po kolei (bo nie tak jak ona mówi)

http://www.rp.pl/Sadownictwo/301029882-Elk-Ofiara-z-bogata-kartoteka.html#ap-1

Ofiara była bandytą

Gość miał na sumieniu kradzieże rozboje i pobicia.

Szybko mu szło w tak młodym wieku.

Chcecie go bronić bo Polak?

 

p.s. Jego kolega trochę słabszy w osiągnięciach ale miał się na kim wzorowac i na pewno by się rozwinął a tak mu autorytetu zabraknie biedakowi

Chcę bo bronić, bo zabicie kogoś za 5 złotych to szczyt kurestwa i coś dla mnie i z tego co się orientuję, dla mojego kręgu kulturowego - nie pojęte. 

 

Nie kojarzę, by którakolwiek z czarnych lub ciapatych, których poznałem dostała kiedykolwiek wpierdol za bycie czarną lub ciapatą. Ba, dwóch czarnych, których kiedyś poznałem, to było częścią ekipy narodowej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę bo bronić, bo zabicie kogoś za 5 złotych to szczyt kurestwa i coś dla mnie i z tego co się orientuję, dla mojego kręgu kulturowego - nie pojęte. 

 

Nie kojarzę, by którakolwiek z czarnych lub ciapatych, których poznałem dostała kiedykolwiek wpierdol za bycie czarną lub ciapatą. Ba, dwóch czarnych, których kiedyś poznałem, to było częścią ekipy narodowej. 

Zwłaszcza ten facet trochę łamie stereotypy. Niepełnosprawny czarnoskóry narodowiec doktor teologii:

https://www.facebook.com/Bawer.Polityk/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oceniamy zachowanie z obu stron.

Nikt z nas nie pochwala wbicia noża w serce za kradzież butelki coli, niezależnie od tego, jaki jest kolor skóry sprawców. 

Nikt z nas też nie pochwala kradzieży i rozbojów, ale za to są odpowiedni kary w kodeksie.

Generalizujesz tak samo, jak ci którzy wybijają szyby w kebabach.

 

Nie wiemy jak było, bo nie było monitoringu. Kradzież butelek to fakt, ale czy tam wcześniej ich nie wyzywał, albo nimi nie potrząsał tego nie wiemy.

Wątpie by go z nożem za butelki ścigali, za to za butelki plus jakieś obrazy to bardziej.

"Podejrzany w swoich wyjaśnieniach wskazał na fakt, który wydarzył się przed bójką, który mógł zaognić sytuację. Przed dokładnym przeanalizowaniem materiału nie ujawniamy jednak niepotwierdzonych faktów."

http://elk.wm.pl/408974,Wiemy-jak-zginal-Daniel-Prokurator-ujawnia-nowe-fakty.html

Jasne ze źle że zabił człowieka, ale tamten jest bandytą i w podobnych sytuacjach gdy jakiegos bandytę ktoś dopadł ludzie pisali ze w końcu ktoś wyrwał chwasta. W tym przypadku nikt tak nie napisał bo zabił obcy.

 

No i czemu mówicie ze generalizuje? Bo bandyte nazywam bandytą? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiemy jak było, bo nie było monitoringu. Kradzież butelek to fakt, ale czy tam wcześniej ich nie wyzywał, albo nimi nie potrząsał tego nie wiemy.

Wątpie by go z nożem za butelki ścigali, za to za butelki plus jakieś obrazy to bardziej.

"Podejrzany w swoich wyjaśnieniach wskazał na fakt, który wydarzył się przed bójką, który mógł zaognić sytuację. Przed dokładnym przeanalizowaniem materiału nie ujawniamy jednak niepotwierdzonych faktów."

http://elk.wm.pl/408974,Wiemy-jak-zginal-Daniel-Prokurator-ujawnia-nowe-fakty.html

Jasne ze źle że zabił człowieka, ale tamten jest bandytą i w podobnych sytuacjach gdy jakiegos bandytę ktoś dopadł ludzie pisali ze w końcu ktoś wyrwał chwasta. W tym przypadku nikt tak nie napisał bo zabił obcy.

 

No i czemu mówicie ze generalizuje? Bo bandyte nazywam bandytą? :smile:

Bo napisałeś, że ci co nie lubią brudasów okradają czarnych...

 

Nazwał ich brudasami i zabrał im colę. No teraz to w porządku...

 

Gdyby się włamał do ich mieszkania i w tym mieszkaniu został zadźgany to wtedy moglibyśmy rozmawiać o wybielaniu bandyty, gdyby ktoś twierdził, że to w porządku. W takiej sytuacji nie ma znaczenia kolor skóry i to, że zmarły miał zasądzony rok więzienia za rozbój, czy to, że jego kolega nie płacił alimentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo napisałeś, że ci co nie lubią brudasów okradają czarnych...

 

Nazwał ich brudasami i zabrał im colę. No teraz to w porządku...

 

Gdyby się włamał do ich mieszkania i w tym mieszkaniu został zadźgany to wtedy moglibyśmy rozmawiać o wybielaniu bandyty, gdyby ktoś twierdził, że to w porządku. W takiej sytuacji nie ma znaczenia kolor skóry i to, że zmarły miał zasądzony rok więzienia za rozbój, czy to, że jego kolega nie płacił alimentów.

 

Nie jeden rozbój tylko dwa rozboje. Te przynajmniej za które miał sprawę, bo chyba nikt nie pomyśli że to jedyne jego występki?

Skoro w Polsce gdzieś co drugie morderstwo jest wykrywane to rozbój pewnie jeden na dziesięć.

Byś pojechał na wakacje do Ełku i go spotkał z z kolegą po ciemku inaczej byś zaśpiewał :P

 

Skąd tu tyle lewactwa w poglądach nagle. Lepiej poczekac aż za kilka lat on zacząłby zabijać? :)

No dobra teraz ja przesadzam, ale patrząc na jego wiek i dokonania to był naprawde utalentowany w tym kierunku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrcając do węgla.

nie wiem jak jest w innych miastach. Wiem jeedynieo Krakowie, ze tam zabrali dotacje na wymiany kotłów, oraz o Warszawie, w której miasto dokłada nawet 20k.

Ludzie pala smieciami z tego samego głupiego powodu z którego wyrzucaja śmieci do lasu

Są krótkowzroczni.

Mój dziadek to najlepszy przykład- on ma to w dupie, pali czym popadnie, smieci też wyrzuca(ł)

Aż przyszedł mandat, wowczas oczywoście k**** poszły na leśników, ze donieśli

 

 

Sam palę gazem i nie narzekam. Pewnie jest drożej, ale jestem świadom tez że bezpieczniej (juz pomijam smog, ale zatrucie tlenkiem węgla też nie jest fajne), do tego mam małe dziecko a to uczy patrzenia na pewne sprawy inaczej

Ci co pala plastik i opony to dla mnie głupki, bo samo sobie gotują raka i ine gówna, które z powietrzem wdychamy

 

 

A jako że pochodze z Płocka to jeszcze dodam, ze ostatnio dość prężnie działaja lokalni społeczniacy w sprawie Orlenu, który to z uporem maniaka wciskał mieszkancom, że z kominów to głównie para wodna leci, okazało się ze z domieszką benzenu, przez co zachorowalność na raka w Płocku jest duzo wyzsza od sredniej. Orlen twierdził, jeszcze we wrześniu, że wzrost ilości benzenu w powietrzu wynikał z praca remontowych na terenie rafinerii i ze to przez to powietrze jest gorszej jakości

Kto był w Płocku ten wie, że para miała czasem nawet brunatny kolor!

Zaczeli na ostro robić pomiary w róznych częściach płocka, atakować w mediach społecznościowych, robić pikiety, spotkania informacyjne i zmusli Orlen to konkretnych działań

Nie potrafie sobie przypomnieć dokładnie co UBek jasiński pieprzył i jaki program naprawczy wprowadzą, ale generalnie to sk****syn wystraszyłsie bardzo tego co działo sie w mieście do tego stopnia, ze sfinansował dekoracje swiąteczne dla mieszkańców przy placu narutowicza, obok sądu. Co ciekawe zniszczyli tym samym cały trawnik i ludzie zwiedzali dekoracje brnąc w błocie (byłem z synem to wiem)

Oczywiście wielki plac, deptak jest przed ratuszem, gdzie od zawsze były dekoracje (i sa, ale mniejszee), oraz lodowisko, aletem urzeduje prezydent z namaszczenia PO (chyba jedyny jaki sie ostanie na stołku prezydent z PO, bo popracie ma za zasługi na poziomie ok 70%).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jeden rozbój tylko dwa rozboje. Te przynajmniej za które miał sprawę, bo chyba nikt nie pomyśli że to jedyne jego występki?

Skoro w Polsce gdzieś co drugie morderstwo jest wykrywane to rozbój pewnie jeden na dziesięć.

Byś pojechał na wakacje do Ełku i go spotkał z z kolegą po ciemku inaczej byś zaśpiewał :tongue:

 

Skąd tu tyle lewactwa w poglądach nagle. Lepiej poczekac aż za kilka lat on zacząłby zabijać? :smile:

No dobra teraz ja przesadzam, ale patrząc na jego wiek i dokonania to był naprawde utalentowany w tym kierunku

Nie wiem, czy opinia, że nie należałoby zabijać ludzi, których bałbyś się spotkać po ciemku jest lewacka, ale sądzę, że takim zdaniem zabiłeś Zazę, Pekovića i Bobana :nevreness:

 

Opinia, ze drobnych złodziejaszków i patologię nie należy poniekąd "eksterminować" nie jest lewacka, jest po prostu cywilizowana. 

 

Sam palę gazem i nie narzekam. Pewnie jest drożej, ale jestem świadom tez że bezpieczniej (juz pomijam smog, ale zatrucie tlenkiem węgla też nie jest fajne), do tego mam małe dziecko a to uczy patrzenia na pewne sprawy inaczej

 

Przecież kotły gazowe generują chyba najwięcej wypadków zatrucia czadem? 

http://muratordom.pl/dzial-dedykowany/vaillant/zatrucie-czadem-ogrzewanie-gazem-czad,205_7415.html

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jeden rozbój tylko dwa rozboje. Te przynajmniej za które miał sprawę, bo chyba nikt nie pomyśli że to jedyne jego występki?

 

To,że rozboje traktuje się w Polsce jako występki ,to jest własnie przyczyna śmierci tego młodzieńca.,Kiedy ja mieszkałem w Polsce prawo   taktowało rozbój jako zbrodnie par.210 dawnego KK o ile pamiętam mandatory minimum  5 lat, max do 12 lat przy recydywie za rozbój groziło 25 lat.,Więzienie by mu uratowało życie.,    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy opinia, że nie należałoby zabijać ludzi, których bałbyś się spotkać po ciemku jest lewacka, ale sądzę, że takim zdaniem zabiłeś Zazę, Pekovića i Bobana :nevreness:

 

Opinia, ze drobnych złodziejaszków i patologię nie należy poniekąd "eksterminować" nie jest lewacka, jest po prostu cywilizowana. 

Przecież kotły gazowe generują chyba najwięcej wypadków zatrucia czadem? 

http://muratordom.pl/dzial-dedykowany/vaillant/zatrucie-czadem-ogrzewanie-gazem-czad,205_7415.html

tak było dopóki kotły były z otwartą omora o czym jest w tym tekscie napisane

teraz montuje sie głównie (u mnie miedzy innymi) kotły z instalacją zamkniętą, do tego równicześnie nowe kotły mają czujniki i (choc w zaleceniach tego nie ma) mozna zamontować dodatkowo czujnik dmu i gazu na wypadek wycieku

poza tym nopwe kotły mają szereg zabezpieczeń przy jednoczesnej moziwości monitoringu

Najczęściej czadem trują sie ludzie rzadko wietrzacy pomieszczenia, dogrzewający sie jakimis piecykami itd.

To jest niebezpieczne, ale wystarczy odrobine sie wysilić i jesli ju sie dogrzewasz zainstaluj czujnik za 50zł i mozesz spac spokojnie 

 

poza tym Twój link to nic poza dobrymi radami jak zatrucia uniknąc i dotyczy to nie tylko kotłów gazowych, ale wszelkiego rodzaju domowych sposobów na ogrzewanie mieszkania/domu. Nie ma tam ani słowa o tym, że kotły gazowe są głóna przyczyna zatruc, piecyi gazowe (a to różnica), lub stare, nie poddawane przegladom kotły owszem, moga powodowac takie zagrozenia, ale nie piece odpowoednio eksploatowane, poddawane regularnym kontrolom są zajebiście bezpieczne, przeczytasz o tym wszedzie

 

dam sobie ręke uciąć, że piec gazowy jest duzo bezpieczniejszym urzadzeniem niz tradycyjny piec na wegiel, bo ilość stosowanych w nim zabezpieczeń, mozliwość automatycznego odcięcia dopływu gazu i błyskawiczne wygaszenie kotła jest duzo skuteczniejze niz przy okazji pieców tradycyjnych, gdzie proces wygaszania a tym samym produkcj tlenku wgla jest kilkadziesiat razy dłuższy

nie wspomne też ze dla srodowiska te piece są o niebo lepsze, bo liczba spalin jako takich jest minimalna, szacuje sie ze nawet o połowę niższa, choc rózne są dane, zależnie od tego kto zleca, ale to norma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To całe pitolenie o biciu muslimów w Polsce to jakiś żart. W Bydgoszczy kuksańca dostał niedawno przybysz w tramwaju. Wielkie halo w ogólnopolskich mediach. Tymczasem dzień w dzień jakieś dresy zaczepiają ludzi i NIC, zero. Dlaczego jak dres zaczepi obcokrajowca to jesteśmy wrogo nastawieni a jak ten sam dres bije rodaka to temat nie jest warty wspomnienia? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie

dlaczego kiedy od noza muslima ginie dres (który sam sie prosił) jest wybijanie szyb, palenie, bice itd, a kiedy z reki Polaka od noza ginie inny Polak wowczas nikt mu domu nie obrzuca kamieniami?

Człowiek zabił człowieka, wynik bójki z uzyciem noza to czesty przypadek w naszym kraju, na mojej Białołęce w zeszłym roku troje ludzi tam straciło zycie

kara dla kazdego, niezaleznie od narodowosci powinna byc taka sama, a zauważmy, ze mamy do czynienia z sytuacja niejsną, bo jest mnóstwo przeslanek ku temu, ze prowodyrem całego zajścia była strona polska

Moderca powinien ponieść karę taką jaka przewiduje KK i tyle, nie róbmy z bójki wydarzenia porównywalnego z zamachami w Niemczech czy Belgii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi piecami i zatruciami to jest też tak, że jeśli ludzie by regularnie badali instalacje, same piece czy czyścili kominy to byłoby też mniej wypadków. Ludzie, często mający dużo kasy, mają w dupie dbanie o takie rzeczy we własnych domach ( inaczej sytuacja się ma w blokach czy kamienicach - to jasne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi piecami i zatruciami to jest też tak, że jeśli ludzie by regularnie badali instalacje, same piece czy czyścili kominy to byłoby też mniej wypadków. Ludzie, często mający dużo kasy, mają w dupie dbanie o takie rzeczy we własnych domach ( inaczej sytuacja się ma w blokach czy kamienicach - to jasne)

to zawsze jest koszt.

Kiedy mieszkałem w bloku wszystkim zajmowała sie administracja. Pisali kiedy będzie kominiarz i po sprawie

w domku raz ze trzeba samemu pamiętać o regularnych przeglądach to jeszcze to trochę kosztuj. u mnie kominiarz za wizytę wziął 200zł, przegląd sezonowy kotła gazowego plus regulacja to 150zł

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zawsze jest koszt.

Kiedy mieszkałem w bloku wszystkim zajmowała sie administracja. Pisali kiedy będzie kominiarz i po sprawie

w domku raz ze trzeba samemu pamiętać o regularnych przeglądach to jeszcze to trochę kosztuj. u mnie kominiarz za wizytę wziął 200zł, przegląd sezonowy kotła gazowego plus regulacja to 150zł

No tak jest koszt. Tylko to jest też kwestia bezpieczeństwa. Raz w roku wydać tą kasę to nie jest tragedia przy innych kosztach utrzymania domu. Mam też sąsiada który od 7 lat nie czyścił pieca węglowego ( tj tak długo jak go używa) poza wyrzucaniem popiołu. Ja nie wiem skąd biorą się tacy ludzie ( znaczy w tym konkretnym przypadku wiem - z Chełmży co wiele wyjaśnia xD). Z resztą kwiatków jest więcej. Znam ludzi z mojej wsi co kasą rzucają na lewo i prawo a skąpią na generator prądu. Mając piec np. Na węgiel ale zasilany też prądem ( sterownik w piecu, podajnik itp. ). I jak w zimę rok temu na cały dzień wyjebało prąd to byli w dupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.