Skocz do zawartości

Rozmowy/Pytania


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba, że się jest w czasie draftu w kraju gdzie internet nie jest dobrem powszechnie dostępnym (patrz: moja nieobecność na zeszłorocznym drafcie):)

 

I taki autopilot działa dobrze na aukcji, gdzie ma określony budżet na wydanie i 15 innych GM-ów którzy będą chcieli mu popsuć szyki? Nie chce mi się wierzyć... Muszę sprawdzić dziś te mocki = nie miałem wcześniej czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, nieobecnosc bedzie problemem.

Dla roto zawsze jest problemem, na aukcjach w szczegolnosci.

 

Owszem, mozna sobie robic ranki wycenowe w ramach ligi, do kazdego gracza przypisac pulap ceny, jaka gotow jestes zań zapłacić (jeżeli o taką możliwość pytasz) i na pewno yahoo nie wciasnie Ci gracza drozej ani nie sprzeda nikomu innemu taniej.

Ale wycena wycena a biezace sledzenie zakupowi stanu konta podczas draftu to rzecz kluczowa. Np mozesz chciec kupic LeBrona za 60$ albo Duranta za 60$ (kwoty przykladowe), ale nie obydwu naraz. I tu juz przydaje sie biezaca kontrola licytacji. Tego juz automat za Ciebie nie zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemyślałem sobie wszystko na spokojnie w robocie i jestem zdecydowanie za aukcja już od tego roku, dla zdecydowanej większości sam udział w grze jest nowością i co to za różnica jak zagramy?

 

wydaje się poważniejsza i możesz mnie przepisać do osób za aukcją królik. jak się bawić to na całego :)

 

 

jak mogę zabawić się w takie próbne drafty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci którzy nie bardzo się orientują, mogą wejść na profil jahu > DRAFT CENTRAL > MOCK DRAFT> i są tam dwie zakładki pod napisem MOCK DRAFT LOBBY - STANDARD MOCK DRAFT (wężyk) i AUCTION MOCK DRAFT (aukcja). gorąco polecam przetestować (bo oczywiście to tylko mocki i po drafcie kończy się zabawa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostateczne wyniki głosowanie (kto nie oddał głosu ten trąba:))

 

Aukcja (10 osóB)

 

QAS

Ptb

Gogalq

Tyrion

Bulek

Mac

Ledley

Sławek

Dig

Croolick

 

Snake (8 osóB)

 

Lukacs

Maciek(???)

Zalias

January

Matek

Evitacre

Grzana

Zodd

 

Lekka przewaga na korzyść aukcji. Co więcej wydaje mi się, że niektórzy z listy snake też już zmienili zdanie (Evitacre?:)). Także mam propozycję dla wszystkich a zwłaszcza dla snejkowiczów. Zagrajcie w najbliższych dniach na mock draft i sami się przekonajcie, że to nie takie straszne (ja się przekonałem:)) Zabawa przednia:) Założyłem osobny temat- możecie się tam umawiać z innymi GM-ami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze nie ma glupich pytan, dlatego zapytam - co to znaczy zagrac na mock drafcie ?

rozumiem chyba, ze to symulacja draftu zeby sobie pocwiczyc czy cos w ten desen tak ? jesli tak to po prostu gdzie w to grac, bo na espn tam w dziale fantasy tego jakos nie potrafie znalezc, a jak googluje mock draft to sa te takie predykcje draftu ekspertow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.