Skocz do zawartości

Rozmowy/Pytania


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

1. Ci co mniej oszczędzili mają raczej mocniejszy skład, więc bardziej martwiłbym się o zaangażowanie tych, którym nie pójdzie aukcja i zostanie im kasa, dlatego handicap na rynku waiver ma być takim bonusikiem, bo nie zmienia aż tak wiele...

2. Na rynku gra się raczej cały sezon i nie trzeba mieć waiverów żeby kogoś wyłowić. Zresztą mam nadzieję że jak się ma 0 budżet waiver to też można brać z waivera tylko za 0, więc aktywność powinna być niezależna od wysokości budżetu waiver...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jeden pomysl przeszedl to podrzuce tez drugi ;-) Co sadzicie o kategorii Asysty/straty zamiast asyst i strat jako oddzielne kategorie?

Z mojego doswiadczenia wiekszosc marudzi na negatywna kategoria jaka sa straty bo to karanie graczy z pilka i czasem nagradzanie braku aktywnosci [kazda opuszczona druzyna wymiata w kategorii strat!!] zas as/to i tak lepiej oddaje umiejetnosc rozgrywania niz same asysty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie. Straty robia nie tylko gracze z pilka, to rowniez domena dwighta,scoli,amare i innych,oni w zyciu tego nie nadrobia asystami. Zreszta-straty to jedyna negatywna kategoria, jakby zrobic wskaznik to kazdy by wystawial zawsze rozgrywajka. Nie robmy rewolucji, a jesli juz,ja bym uwzglednial rowniez faule.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straty robia nie tylko gracze z pilka, to rowniez domena dwighta,scoli,amare

... ktorzy czesto maja pilke ;-PP

 

jakby zrobic wskaznik to kazdy by wystawial zawsze rozgrywajka.

Huh? Nie walczysz o jedna kategorie, a o wszystkie, wiec nadmiar PG podciagnie as/to, ale spaskudzi bloki, zbiorki i FG%.

To juz predzej as i to jako oddzielne kategorie karaja wysokich bo z zalozenia malo asystuja, ale za to traca sporo pilek w tloku i przez ofensywne faule.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Robimy tak: na razie nie rozszerzamy ligi - bo nie wiemy czy nawet 16 osób się zgłosi (w East jest teraz 11, w West 14). Czekamy na rozwój wydarzeń- ale jeśli będzie potrzeba ligę rozszerzymy do 18 zespołów. Także rezerwowi mogą się już teraz logować do systemu. Ustaliliśmy też z QAS, że termin ostateczny logowania się na systemie Yahoo - jest to 20.09 do godziny 20.00.

Jeśli w tym terminie będziemy mieli po 16 zespołów- zamykamy ligi, spóźnialscy nie będą już dopisywani. Raz na tydzień wypada się tu pojawić... Jeśli nie- przedłużamy rejestrację o kilka dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Myślałem o tym - i szczerze mówiąc cały czas upieram się, żeby docelowo grać w ligach max 16 osobowych. W więc awansuje po 8. Jeśli trzeba będzie - stworzymy 3 ligę w przyszłym roku.

2. Obie ligi powinny być grane dokładnie w takich samych warunkach, IMO. Także raczej po tyle samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy sezon był na przetarcie, różne dziwne trejdy wyszły:) Dopiero potem zaczęliśmy blokować:) Ja też dałem ciała- oddałem Kobiego za Gordona, Erica:)

 

Zajrzyj do FAQ!

 

EDIT: Poza tym pamiętaj, że mieliśmy tylko 10 menedżerów. A to oznaczało, że talentu do obdzielenia było duuużo:) Na dzień dobry miałem Kobiego, Rondo, Jeffersona, Jenningsa, Wrighta (najwięcej trójek w 2010/11). I jeszcze Monroe, Bargnani., Calderona.

 

A James był m..in. razem z Ericiem Gordonem, P.Gasolem, Millsapem, Duncanem, Hibbertem, Jacksonem...

kurde nie zjarzyłem że to o mnie, w ostatniej linijce... thnx for propsy croolick ;>

 

a kto pamięta co się chwile póżniej stało z Kobasem?... matek ;)

 

Oj wesoło było panowie!

Edytowane przez CubeBrick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.