Skocz do zawartości

Rozmowy/Pytania


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis tez rzuce baczniej okiem na czasy w licytacjach. Mocki czesto ida sprawnie z powodu takiego, ze boty zazwyczaj nie bawia sie w ostozna licytacja - wala szybko cene zblizona do prognozowanej i po licytacji. W real life draftach ludzi czesto licytuja ostroznie, po dolarze, czesto z wykorzystaniem calego dostepnego czasu na zastanowienie sie. Wyobrazcie sobie licytacje gwiazd z podbiciami po dolarze co 10 sekund :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej chodziło mi o orientacyjną datę czy odbędzie się on pod sam koniec września czy może trochę wcześniej czy może już w październiku?

 

pytanko :P

nie ma ograniczenia ilu zawodników wybieramy podczas aukcji? tzn max jest 15 tak? ale minimum ilu?

goście ktorzy nie poszli podczas akcji można wziąć z FA? mam rację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@devil, Sławek

 

Jak już tylko ostatecznie przyklepiemy to, że gramy aukcję- wyznaczymy sobie ileś tam terminów i wybierzemy ten który będzie wszystkim pasował. Waszą konferencję będzie "obsługiwał" QAS - jutro utworzę dwa osobne tematy (EAST, WEST). Chciałbym, żeby snejkowicze zagrali dziś-jutro mocka i zobaczyli sami, że to nie jest nic strasznego.

 

Devil wybieramy 13 zawodników o ile się nie myle (10 +3 na ławkę). A minimum- nie wiem, trzeba dziś sprawdzić, chyba że ktoś wie? Tak, gości którzy nie pójdą możesz wziąć z FA- oddając w zamian swojego zawodnika jeśli masz pełen (13osobowy) skład.

 

 

EDIT: uciekam na mecz do Wrocka także będę do jutra odpisywał sporadycznie. QAS, pomóż, proszę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma ograniczenia ilu zawodników wybieramy podczas aukcji? tzn max jest 15 tak? ale minimum ilu?

Odpowiedz na oba pytania jest "tak jak ustawicie wielkosc rostera" czyli teraz bodaj 13.

 

goście ktorzy nie poszli podczas akcji można wziąć z FA? mam rację?

Wszyscy pojda w licytacji, ot spora czesc za dolara. Yahoo tak rozklada mozliwe podbicia, ze zostawia tyle dolarow ile jest slotow do wypelnienia.

Tzn jak przy budzecie 200$ wydasz 190$ za 3 pierwszych graczy to reszte skladu uzupelnisz graczami za dolara i nie bedziesz mogl podbijac do dwoch.

 

Dopisek: moglem zle zrozumiec pytanie, jak wszystkie druzyny wydraftuja po 13 zawodnikow to reszta graczy laduje na waiverze na kilka dni, a potem sa FAsami.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@devil, Sławek

 

Jak już tylko ostatecznie przyklepiemy to, że gramy aukcję- wyznaczymy sobie ileś tam terminów i wybierzemy ten który będzie wszystkim pasował. Waszą konferencję będzie "obsługiwał" QAS - jutro utworzę dwa osobne tematy (EAST, WEST). Chciałbym, żeby snejkowicze zagrali dziś-jutro mocka i zobaczyli sami, że to nie jest nic strasznego.

 

Devil wybieramy 13 zawodników o ile się nie myle (10 +3 na ławkę). A minimum- nie wiem, trzeba dziś sprawdzić, chyba że ktoś wie? Tak, gości którzy nie pójdą możesz wziąć z FA- oddając w zamian swojego zawodnika jeśli masz pełen (13osobowy) skład.

 

 

EDIT: uciekam na mecz do Wrocka także będę do jutra odpisywał sporadycznie. QAS, pomóż, proszę:)

przecież ja jestem w Twojej konferencji, no chyba że się przeniosłeś do drugiej....

 

właśnie spróbuję może dzisiaj jakiegoś mocka zrobić i coś mi się więcej rozjaśni

 

@UP, UP UP

 

dzięki teraz to już wiem o co chodzi ;)

 

 

edit: a co z kolejnością po FA? wiecie jak to działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracze stają sie po drafcie waiverami. Kolejnosc jest chyba odwrotnie proporcjonalna do tego aukcyjnego, ale to nie ma znaczenia - waiverów też bidujesz. Na cały sezon masz 100$ i wykorzystujesz to na waiverów. Gracz idzie do tego GM-a, ktory za niego zaoferował najwięcej. Oczywiście tutaj nie wiesz, kto ile dał za gracza bedącego na waiverze - tutaj bidujesz w ciemno i liczysz, ze nikt tyle nie da :smile-new:

 

Rzecz jasna gracz jest na waiverze tylko 2 dni - potem staje się FA. FA bierzesz normalnie, za darmo, bez żadnego bidowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie komisz ma możliwość zmiany dostępnych $$$ dla każdego gracza.

więc jak dostanie info że obie strony zgadzają się na transfer dostępnych $$$ to ja nie widzę problemu, zawsze to kolejny element dający więcej możliwości...

 

no i jak ktoś wtopi z aukcją i zostanie kasiasty, to zawsze jeszcze na coś mu się to przyda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze dwie sprawy...

 

Pierwsza to podpowiedź aby już od początku, ustawiać się na większych roomach, powiedzmy

po 14 osób, nawet jeśli miałomy to oznaczać większą ilość botów, mianowicie dla tego

że przy większej ilości graczy wzrasta ilość kasy i gracze chodzą po zupełnie innych stawkach.

 

wiąże się też to z drugą sprawą, a mianowicie odpowiednie przetestowanie głębszych

draftów i ustalenie odpowiedniego poziomu $$$ dla 16 graczy.

 

także zachęcam do próbowania i przyzwyczajania się do aukci o większej ilości

zawodników gdyż są zupełnie inne, i myślę że docelowo lepiej przygotowujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.