Skocz do zawartości

Rozmowy/Pytania


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

nie do końca wiem o co chodzi, ja osobiście mam wgrane staty do excela z :

 

http://basketballmonster.com/PlayerRankings.aspx

 

i otwieram w tle... w excelu to już można się bawić jak kto lubi bądź umie...

 

jest też strona:

 

http://www.signandtrade.com/nba/fantasy_team_analyzer.aspx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm tak bawie sie w ten draft znowu i mam pytanie jak to wkoncu bedzie 16 osob bierze udzial w aukcji czy po 8 ? bo jakis podzial na konferencje ma byc czy cos takiego

bo to generalnie spora roznica juz powoli chce sobie taktyke ogarnac i to w sumie jest kolosalna roznica jesli teraz bawie sie w 14 osobowe drafty a to bedzie 8 druzyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Dokonałem już podziału na dwie konferencje - gramy w ligach 16-zespołowych (chyba:)). Mamy 3 rezerwowych. Widzę, że ostatecznie szala przechyliła się w kierunku aukcji- więc gramy aukcją:) Aha- są założone osobne wątki na każdą konferencję- na razie nieaktywne, do momentu utworzenia lig na yahoo.

 

QAS jako jedyny zgłosił się na stanowisko komisha (na moją prośbę - więc właściwie to się nie zgłaszał:)) - poprowadzi konferencję zachodnią. Założenie jest takie, że gramy dokładnie wg tych samych zasad - zbliżonych możliwie jak najbardziej do tych określonych w FAQ i powstałych na podstawie ubiegłorocznych (na ESPN). Jeżeli mi się uda dziś z QAS-em zgadać na gg- ligi powstaną dziś i dziś także dostaniecie zaproszenia/link do lig.

 

 

CubeBrick dał propozycję podania swoich gg- ułatwi nam to komunikację. Jeśli nie macie nic przeciwko- umieszczajcie je w swoich ligach na forum publicznym. Jeśli nie - to na PW. Jakimś pomysłem jest też przekazanie GG komisarzowi, a on dalej przekaże całą listę wszystkim uczestnikom ligi.

 

 

Ostatni komunikat- a w zasadzie pytanie. Czy ktoś może po próbach z mockami/decyzji o auction draft zmienił zdanie i rezygnuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Matek

Chętnie- zbiorę teraz numery tych osób które podały je na forum i dopiszę do tych list tak jak sugerujesz. Natomiast reszta niech się okresli czy chce udostępniać te numery publicznie- to nie numer komórki więc to chyba nie problem...

 

EDIT: kilka numerów już wpisałem w tematach poszczególnych konferencji.

Edytowane przez croolick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, w ustawieniach ligi jest budżet waiverowy 100, ale proponuję go go okroić do 10 + tyle ile każdemu zostało po aukcji.

jako że gramy na 16 drużyn to może się zdarzyć iż ktoś zostanie z nadmiarem kasy po drafcie i dla drobnego wyrównania szans, proponuję dać mu fory przy kontraktowaniu waiverów.

z tego jak wczoraj zrozumialem padającego croolicka, to chyba też się ku temu skłania.

korekta drobna a przyjemna.

mhm ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tylko jeden ewentualnie problem. To będzie oznaczało, że będziemy mieli mało kasy na tzw. "ślepe oferty" za waiverów. Czyli powiedzmy jeśli ktoś wykorzysta cały budżet to potem przez cały sezon ma tylko 10$ na waiverów. Być może nie jest to wielki problem- ale zwracam na to uwagę i pytam szczególnie osób bardziej doświadczonych co o tym myślą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo masz cały sezon 10$ na waiverów. czemu to mało ? inni mają też 10, chyba że zostało im z aukcji (i bez przesady, nie zakładam że po aukcji kilku osobom zostanie 30-40$ !, raczej właśnie 2-3, jednej może z 10$...).

po prostu będą oferty rzędu 2-3$ zamiast 20-30$...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domyślnie chyba tak nie jest (jest budzet waiver dla każdego = 100$), raczej tak być imo powinno i jest to możliwe do zrealizowania, tylko żeby miało to sens trzeba obniżyć budżet waivera, bo gdybyśmy do tych 100 dodawali to w sumie żadna różnica między 100 a 105, zaś już między 10 a 15 jest istotna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.