Skocz do zawartości

Rozmowy/Pytania


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

Tzn kazdy GM zaczyna z takim samym budzetem wirtualnych pieniedzy, a gdy wywolywany jest gracz kazdy GM moze podbijac cene. Ten kto da najwiecej przygarnia danego gracza do swojego skladu. I tak dla kazdego zawodnika w lidze lub dopoki pieniadze sie nie skoncza. Oczywiscie sa na Yahoo odpowiednio ustawione limity czasowe, wiec to brzmi dluzej niz w rzeczywistosci trwa [z pol godziny wiecej niz wezyk], ale w ten sposob masz szanse kupic kazdego zawodnika i nie jestes ograniczony, ktory pick akurat wylosowales w wezyku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę to, że mamy sporo totalnych Rookies i Sopho - może to narobić za dużo namieszania:) Zagrajmy PAnowie choć jeden sezon na przetarcie przy ustawieniach "default":)

 

Choć muszę powiedzieć, że w przyszłości bardzo bym chciał zagrać z takim draftem.

 

Wilq, grasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z jednej strony jeśli jest kilku początkujących to w aukcji mogą bardzo źle skończyć, z drugiej strony człowiek uczy się na błędach i za rok będą już mieli wprawkę ; ), a aukcja wydaje się świetna i jeśli mamy grać aukcją to albo teraz albo nigdy, biorąc pod uwagę że będą ligi wyższe i niższe to zmienianie tak fundamentalnych zasad między sezonami trochę miesza...

a zawsze są mocki do testów.

 

jak dla mnie temat pod rozwagę - ja bym był za aukcją i naprawdę polecam jakiś mock, żeby zobaczyć jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie (chyba że mamy jakieś Panie ?...),

 

croolick upoważnił mnie do rozpoczęcia głosowania nad systemem draftu.

 

dostępne opcje - wężyk i aukcja.

 

Ci którzy nie bardzo się orientują, mogą wejść na profil jahu > DRAFT CENTRAL > MOCK DRAFT> i są tam dwie zakładki pod napisem MOCK DRAFT LOBBY - STANDARD MOCK DRAFT (wężyk) i AUCTION MOCK DRAFT (aukcja). gorąco polecam przetestować (bo oczywiście to tylko mocki i po drafcie kończy się zabawa).

 

ja osobiście jestem za auckją - daje więcej możliwości konstrukcji drużyny i mniej zależy od przypadkowego rozlosowania kolejności draftu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.