Skocz do zawartości

Rozmowy/Pytania


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

bede sie upieral, ze wezyk przy tak duzej liczbie grajcych jest niesprawiedliwy, tworzy grupe graczy "wykluczonych",zwlaszcza tych z pozycji 13-16. bardziej czuje niz wiem, ale czy nie jest tak ze aukcji obawiaja sie przede wszystkim nowicjusze?

Dlaczego akurat te pozycje?

 

1-4 mają sporą przewagę, reszta to już w zależności od taktyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra wężykiem, a wybieranie przez aukcje to gigantyczna różnica, więc ciężko nazwać to detalem, zwłaszcza iż ligi mają być w założeniu sposobem awansu do przyszłorocznej 1 ligi ( i co potem - 8 finalistów z 1 ligi będzie chciała grać aukcje a druga 8ka snake'a ?). W dodatku spokojnie uzbiera się kilkunastu graczy do aukcji, którzy zagraliby to jako osobną ligę. Chyba nie ma sensu rozwalać roto classic, a zamiast tego lepiej utworzyć osobno auction-league...

gigantyczna różnica owszem i składy byłyby ciekawe, ale poza pierwszym dniem to byłoby to samo co tutejsze ROTO...

czyli jeżeli już to może zrobić aukcję i H2H cotygodniowe ?

ale ja wciąż uważam że można odpalić w tej chwili 2 równoważne ligi ale na innych systemach draftowych i za rok komisz bogatszy o doświadczenia, podjąłby decyzję.

 

bo problem z aukcją wydaje się jeden - możliwe wielkie dysproporcje już na starcie. ale jest ciekawiej, poza tym jest niezależne od czynników losowych (pozycji w wężyku...). więc jak ktoś skończy z gównianym zespołem, tzn. że gównianie licytował ; )

 

więc jeżeli w lidze z auckją nie byłoby zalewu dezercji GMów, to myślę że w przyszłości by się przyjęła, bo kto raz brał udział w aukcji rzadko woli powrót do nudnego wężyka ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie byłbym za aukcją, ale istnieje wielkie ryzyko odpuszczenia po miesiącu graczy którym nie poszło. dlatego jestem chętny na grę w odrębnej lidze ludzi chętnych na aukcję, a tutaj pozostanie przy początkowych zasadach

 

osobiście nie odstąpię nawet w razie niepowodzenia w aukcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgoda. Sławek Mróz nie jest organizatorem ligi i też nie wiem, dlaczego on miałby podejmować decyzję. Fajnie, że będzie grał z nami i sam jestem ciekaw konfrontacji z nim, ale organizatorem jest croolick i to on powinien podjąć decyzję. Niemniej Sławek z racji fachu nie powinien bać się aukcji :smile-new:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze dobrze jest posłuchać doświadczonych (niekoniecznie lepszych ; ) ) graczy.

 

ja osobiście nigdy w lidze z aukcją nie grałem, nie wiem czy rezygnuje na początku więcej i czy ekipy rzeczywiście bywają tak rozwarstwione...

 

widzę tylko po mockach, że draft jest dłuższy, ciekawszy, no i mniej losowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.