Skocz do zawartości

Rozmowy/Pytania


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

@Matek, Kaziu -

 

Nie ma przenoszenia - ale tu sytuacja jest nieco inna. Miał wskoczyć do nas- ale jeden z wcześniej zdeklarowanych GM-ów w ostatniej chwili się zgłosił a dwa dni później jednak zrezygnował. Efekt jest taki, że wschód ma 16 osób, u was jest 17. Jeśli zgłosi się rezerwowy i okaże się, że bardziej pasuje mu zachód ze względu na termin draftu- to myślę, że jednak zastosuje exception, Matek. Zresztą akurat Ty nie powinieneś grymasić- też miałeś możliwość skorzystania z "exception":) Swoją drogą nie wiem czemu w końcu tego nie zrobiłeś, zapomniałem już o tym nawet...

 

 

EDIT: o, w międzyczasie QAS odpowiedział. Generalnie staram się unikać decydowania autorytarnie- ale w sytuacjach wyjątkowych będę to robić. Demokracja to niekiedy słaby system, za wolny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matek

 

po pierwsze - przejrzyj sobie archiwum PW... Proponowałem Ci w ramach wyjątku przenosiny pod warunkiem, że znajdziesz kogoś od nas. Warunkiem było to, że to musiał być ktoś z doświadczeniem (stary user albo uczestnik zeszłorocznej ligi).

 

po drugie - nikt nie proponuję ci zmiany ligi teraz, kiedy wszystko już jest dograne. z QASem staramy się, żeby wszystko grało i śmigało poświęcając swój prywatny czas. Nie oczekujemy wdzięczności oczywiście- ale chociaż trochę wyrozumiałości.

 

Koniec tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, szukam chętnych do mojej ligi na Y!. Poniżej skopiowałem reguły gry.

 

Rules:

 

12 teams will be eliminated from the end of week 4 until the end of week 15. (One team every week)

The eliminated teams will have their players put on the waiver wire and there will be 2nd draft.

The remaining 8 teams will battle for the title.

 

Liga roto, 20 zespolow, aukcja.

Taki system ma wiele plusow. Po pierwsze szybko eliminuje slabszych/pechowych managos i tych, ktorym po miesiacu czy dwoch znudzi sie dalsza zabawa. Po drugie w polowie sezonu mamy dodatkowe emocje, ktore mocno ozywiaja gre (bo tak naprawde to polowa skladu jest do wymiany i kazdy ma jeszcze szanse na zwyciestwo). Przede wszystkim pojawiaja sie nowe mozliwosci, jezeli chodzi o taktyke, bo w 2 drafcie wybiera sie wezykiem w odwrotnej kolejnosci do zajmowanych miejsc.

Dodam tylko, ze zapraszam do ligi wylacznie ludzi z doswiadczeniem i sukcesami na koncie, takze wysoki poziom gwarantowany.

Jak kogos to zainteresowalo to piszcie do mnie na tomasz.chasieniewicz@gmail.com

Pozdr.

 

 

EDIT (CROOLICK): PRZENOSZĘ TUTAJ - NIE MUSISZ DUBLOWAĆ TEGO SAMEGO WPISU W DWÓCH RÓZNYCH TEMATACH.

Edytowane przez croolick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.