Skocz do zawartości

Rozmowy/Pytania


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

kasa przy KD i LBJ zawsze idzie niebezpiecznie wysoko i potem już trzeba uzupełniać za mniejszą kasę, kwestia planowania, dlatego polecam mocki...

za to w wężyku jak ktoś wylosuje 1,2,3, 4 - KD, LBJ, CP3 albo Love to już na starcie jest ustawiony i ciężko mu przegrać...

chodzi o to że jak ktoś wylosuje 4 pick i weźmie Love, to w drugiej rundzie ten który miał 5 pick ma nad nim bardzo małą przewagę, a w pierwszej rundzie miał o wiele gorszą sytuację (bo 5 pick to już zagadka)...

 

no ale głos przyjęty, choć możesz jeszcze zmienić ; )

generalnie głosy zliczy croolick jak wróci w poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie może być i aukcja. W jednosezonówkach szczególnie, tak jak napisał QAS jest zbyt duża przepaść między pickami i jak ktoś trafi c***owo to juz ciężko będzie mu nadrobić. Chociaż nie wiem jak to będzie wyglądało przy tylu zespołach, bo rok temu robiłem mock drafty aukcyjne, ale na 10 czy 12 drużyn, przy 16 będzie trudniej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lapidarnie i przejrzyście. o to mi właśnie chodziło ; )

 

wydaje sie ,ze przy tak duzej liczbie zespolow(16)bardziej sprawiedliwym systemem jest aukcja. moim zdaniem posiadanie 1i 32 picku daje przewage nad graczem ktory ma pick 16 i 17. Glosuje zatem za aukcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa razy grałem aukcję, za każdym razem różna strategia (raz oszczedzanie kasy, raz przepłacenie LBJ i Rondo) i za każdym razem gowno z tego wychodziło...

Ale snake nie wywołuje tylu emocji, radze, przemyslec panowie tą sprawę. 16 graczy i aukcja to naprawde nie jest tak beznadziejnie, chociaż jest ciekawie na drafcie, a o to chyba chodzi :smile-new:

Zawsze byłem zwolennikiem tego, by nie iść po linii najmniejszego oporu. Zatem jak dla mnie aukcja!

 

Aukcja najbardziej pokaże, kto jest klasowym GM-em. Mi dwa razy nie wyszło, widocznie się do nich nie zaliczam, ale po upadku wolę wstać i iść dalej, a nie leżeć i czekać na podwiezienie :smile-new:

 

Jakby zwyciezyl snake, też jestem za załozeniem auction roto. Ci, ktorzy by grali i tu i tu, by mogli ocenic, co jest ciekawsze.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh to może jako że ligi są równoległe to zróbmy EAST wężykiem (na oko tam wygrywają konserwatyści), a WEST aukcją (a tutaj liberałowie) i za rok przy podziale lig podejmie się ostateczną decyzję ?...

 

'Aukcja najbardziej pokaże, kto jest klasowym GM-em. Mi dwa razy nie wyszło, widocznie się do nich nie zaliczam, ale po upadku wolę wstać i iść dalej, a nie leżeć i czekać na podwiezienie :smile-new:'

 

Deleted by croolick

Edytowane przez croolick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.