Skocz do zawartości

[FBX] Aktualny Regulamin FBX


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Wilq pijesz do mnie? To Tobie wytłumaczę, że 450 znalazło swoich zwolenników, a Twój pomysł na razie nie.

 

Zresztą 450 można łatwo obronić - bo chocby dlaczego ma ciągle być 460. A tutaj co, wyścig szczurów, kto pierwszy rezerwuje sobie najlepsze ekipy ten lepszy? A nawet jesli, user X prowadzi Chicago i ma Rose'a. Nagle Rose odchodzi i co wtedy, jak najszybciej trzeba kombinowac z trejdem albo brac jakiegos Nazra z FA zeby tylko miec Byka w składzie? Takie ruchy prowadzą donikąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilq pijesz do mnie? To Tobie wytłumaczę, że 450 znalazło swoich zwolenników, a Twój pomysł na razie nie.

Nie szukam zwolennikow tylko pomyslow na wykorzystanie nazw druzyn. Powstaly zapewne na zasadzie o jakiej wspomnial Mar, ale po n-tych przetasowaniach GMow to juz pewnie dawno nie jest aktualne.

 

A nawet jesli, user X prowadzi Chicago i ma Rose'a. Nagle Rose odchodzi i co wtedy, jak najszybciej trzeba kombinowac z trejdem albo brac jakiegos Nazra z FA zeby tylko miec Byka w składzie?

To wygeneruje duzo trejdow, nie?

A gdyby bylo to zbyt drastyczne mozna to zmodyfikowac by sie tyczylo np tylko poczatku sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ja życzę sobie ankietę dotyczącą zatwierdzania transferów przez komisza.

 

powinno być tak - zainteresowane osoby klepią transfer (który następnego dnia już przechodzi na yahoo), a w międzyczasie ogłaszają na forum (standard). Jeśli komisz zerknie (lub któryś z forumowiczów przedstawi obliczenia SC i zażąda weryfikacji, a wierzcie - ktoś na pewno zauważy niezgodność) na transfer i stwierdzi że ktoś przekroczył limit, to transfer jest cofany a ta osoba (czy wszystkie biorące udział ?) dostaje ban miesięczny (a może za pierwszym razem tylko ostrzeżenie ?) na transfery.

czyli analogicznie jak w przypadku FA. Myślę że sytuacje takie byłyby rzadkością...

 

1. zaoszczędziłoby to pracy komiszowi

2. usprawniłoby to rozgrywkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem na mysli tematy juz omowione w tym watku ;-)

 

Bo to na razie jest pomysl do obgadania i tak na 1 rzut oka postrzegam to jako zrodlo konfiktow odnosnie np pickow, ktorych na Yahoo nie ma albo co ze statsami jak blad zostanie zauwazony o dobe za pozno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja bym rozważył zmniejszenie punktacji za rzut 3pkt z 1,5 na 1,25 fp. Już tłumacze dlaczego.

Zakładamy, że 12 pkt zdobyte czteroma trójkami przy, dajmy na to, 10 rzutach powinno być warte tyle co 12 pkt zdobyte 6 rzutami za 2 pkt przy takiej samej ilości rzutów oddanych. Czyli zawodnik ktory rzuci 12 pkt na 4/10 z gry powinien zarobić tyle fp co zawodnik ktory rzuci 12pkt na 6/10 z gry. Obecnie wygląda to tak, że ten trójkowy zarobi 12+6 czyli 18pkt, a ten dwójkowy zarobi 12+5 czyli 17pkt. Przy trójce dającej 1,25 fp, obaj gracze zdobyliby po 17fp. Wpływ tej zmiany jest znikomy, bo taki Curry straci ledwie 0,875 fp pensji, nie mówiąc o reszcie. Zmiana kosmetyczna, ale mająca sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zgadzam się, trójki dają spejsing i niech mają ten bonusik za to. Inaczej roleplayerzy z dobrą D i 3 już w ogóle w fantasy przestaną mieć znaczenie...

 

ja bym chciał żeby trejdy przechodziły bez akceptacji komisza, na zasadach jak pobrania z FA.

ogłaszamy na forum, robimy trejd w yahoo, jeżeli ktoś nie umie liczyć i przekroczył SC to dostaje bana (ostrzeżenie...).

raz że to mniej pracy dla komisza, dwa że czasem ten dzień zwłoki czy dwa kiedy komisz nie ma akurat czasu na klepnięcie, robi sporą różnicę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damn, mam kolejna watpliwosc odnosnie ankiet, tym razem takich z 3 opcjami. Jak jedna z nich jest na "nie", a dwie sa na "tak" to co w tym przypadku oznacza wiekszosc? Najwiecej glosow na dana opcje czy te na "tak" sie sumuja, ale brakuje zgody co do konkretnej realizacji zmiany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

AFAIR bylo tu troche osob, ktore marudzily na "stagnacje" rozgrywek FBX... to wtedy warto sprobowac wielopoziomowych rozgrywek roto, ale z corocznym draftem aukcja, ktore organizuja swoj drugi sezon... z wielkimi planami? ;-) Zapisy sa tutaj, a informacje o poziom wyzej:

http://www.e-nba.pl/showthread.php?8770-Sezon-2013-14-potwierdzenie-udzia%C5%82u-i-nowe-zg%C5%82oszenia

Oczywiscie jak komus sie wciaz podoba FBX jak mi tez moze sie zapisac i sprobowac innej formuly ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

FYI: uaktualnilem dzisiaj regulamin by uwzglednic pare wrzesniowych glosowan. A konkretnie zrobilem tak...

- w I.3. skasowalem techniki i wykluczenia,

- skasowalem punkt III.2.c. z deadlinem na pobrania FAsow,

- zmienilem pensje rookich w IV.2. na wersje 1 z ankiety,

- dodalem opis draft-and-stash w IV.6.

- skasowalem dopisek odnosnie historii ligi w V.10. bo sie nie doczekalem rozwiniecia tematu przez tych, ktorzy grali od poczatku...

Reszta bez zmian.

 

BTW, zdalem sobie sprawe, ze na podstawie V.7. Radzio sie kwalifikuje do usuniecia z FBX1 i proponuje glosowanie w tej sprawie gdy bedzie poruszony temat deklaracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Taka mysl mnie naszla... w tym offseason w kazdym FBXie pojawily sie wakaty... a do tego od lat niektorzy graja w wielu ligach jednoczesnie... to moze zamiast co roku kombinowac nastepcow warto by sprobowac jakiegos mergera??? Tzn z 3 lig zrobic jedna, ale porzadna i pewna? Albo chociaz dwie?

 

Pewnie powstawowym problemem pomyslu jest jak to technicznie rozegrac skoro sklady sa zaklepane w roznych ligach, ale wydaje mi sie, ze daloby sie z tego jakos wybrnac poprzez draft z mozliwoscia zakeepowania czesci graczy z aktualnego skladu. Plus rezygnacja z ktorejs druzny dla osob z wieloma druzynami. Co Wy na to?

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.