Skocz do zawartości

ATF POLSKA EKSTRAKLASA


Braveheart22

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

ja pi****le ostatni grajek poszedł który liczyłem że może mi się ostanie xd Franek >Nikolic imo 

Nikolic miał znakomite półtora roku natomiast Franek kilka bardzo dobrych sezonów i właśnie dlatego ja chciałem brać konkretne lata bo tak musimy wybierać czy lepsze wiele znakomitych lat czy jedno-dwuletni wyskok.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, The Game 85 napisał(a):

Nikolic miał znakomite półtora roku natomiast Franek kilka bardzo dobrych sezonów i właśnie dlatego ja chciałem brać konkretne lata bo tak musimy wybierać czy lepsze wiele znakomitych lat czy jedno-dwuletni wyskok.

ale wtedy byśmy siedzieli na wikipedii i patrzyli w których latach co i jak (przynajmniej ja), zamiast ogladać bramki czy słuchać oms.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ernie9005 napisał(a):

ale wtedy byśmy siedzieli na wikipedii i patrzyli w których latach co i jak (przynajmniej ja), zamiast ogladać bramki czy słuchać oms.

słuchasz OMS pod ten draftu? 

szanuję strasznie, mnie ogarnia straszny smutek po pewnym czasie i nie daje rady za długo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

słuchasz OMS pod ten draftu? 

szanuję strasznie, mnie ogarnia straszny smutek po pewnym czasie i nie daje rady za długo

przesłuchałem teraz ten odcinek, który wrzuciłem, żeby się zorientować o czym mowa.

A tak ogólnie to słuchałem jeszcze długo po śmierci Pawła, jakieś przeoczone wcześniej odcinki, dla samej przyjemności, niezależnie od tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Guilherme fajny pick na sleepera, ale jako top10 i gwiazda zespołu to mam wątpliwości pewne

Nie chciałem za bardzo przedłużać, bo mi 2 główne picki zabrano sprzed nosa, a jako, że raczej planuję brać tylko legionistów, bo tylko ich oglądałem seryjnie.

 

5 minut temu, ernie9005 napisał(a):

ale wtedy byśmy siedzieli na wikipedii i patrzyli w których latach co i jak (przynajmniej ja), zamiast ogladać bramki czy słuchać oms.

No ale co jest obiektywie lepsze kapitalny sezon Vadisa czy kilka znakomitych lat Rado czy mojego Guilherme. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umówmy się, czy ktoś wziął Franka, czy Nikolicia (w sumie jeszcze kilka innych nazwisk mocnych jest na tej pozycji), to będzie miał napastnika z top tieru.  Pytanie czy opłaca się brać od razu w 1 rundzie typowego napadziora...

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, The Game 85 napisał(a):

No ale co jest obiektywie lepsze kapitalny sezon Vadisa czy kilka znakomitych lat Rado czy mojego Guilherme. 

Ale my budujemy drużynę, która ma "rywalizować" z drużynami innych uczestników w pojedynczym meczu. Dlatego nie ma znaczenia kto ile sezonów zagrał, tylko jaki ma skill. Dlatego może zmień jeszcze tego Guilherme.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Braveheart22 napisał(a):

Umówmy się, czy ktoś wziął Franka, czy Nikolicia (w sumie jeszcze kilka innych nazwisk mocnych jest), to będzie miał napastnika z top tieru.  Pytanie czy opłaca się brać od razu w 1 rundzie typowego napadziora...

Nikolicia i Franka raczej warto

ciekawe kiedy w ATFie ligi przecinaków pójdzie ktoś defensywny w końcu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ernie9005 napisał(a):

Ale my budujemy drużynę, która ma "rywalizować" z drużynami innych uczestników w pojedynczym meczu. Dlatego nie ma znaczenia kto ile sezonów zagrał, tylko jaki ma skill. Dlatego może zmień jeszcze tego Guilherme.

 

Nie mam zamiaru go zmieniać, tym bardziej, że może mi obsadzić kilka pozycji w tym słynną lewą obronę. 

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Nikolicia i Franka raczej warto

ciekawe kiedy w ATFie ligi przecinaków pójdzie ktoś defensywny w końcu ;)

No Guilherme może grać w obronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Braveheart22 napisał(a):

Umówmy się, czy ktoś wziął Franka, czy Nikolicia (w sumie jeszcze kilka innych nazwisk mocnych jest na tej pozycji), to będzie miał napastnika z top tieru.  Pytanie czy opłaca się brać od razu w 1 rundzie typowego napadziora...

Imo Franek>Nikolics, luźno. Peak miał podobny + jednak długowieczność działa na plus. 4. strzelec w najwyższej klasie rozgrywkowej z b dobrym g/m ratio. 

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Imo Franek>Nikolics, luźno. Peak miał podobny + jednak długowieczność działa na plus. 4. strzelec w najwyższej klasie rozgrywkowej z b dobrym g/m ratio. 

Nie kwestionuję klasy oczywiście. Pytanie, jaki personel będzie miał blisko za plecami :)

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Imo Franek>Nikolics, luźno. Peak miał podobny + jednak długowieczność działa na plus. 4. strzelec w najwyższej klasie rozgrywkowej z b dobrym g/m ratio. 

Szanuje Franka ale ten wybór był w pełni intencjonalny z mojej strony.Biorę pod uwagę długowieczność ale nie jest to dla mnie czynnik decydujący w takich zestawieniach.Wystarczy spojrzeć na statystyki Nikolicia przed i po Legii i oczywiście nie ma to żadnego znaczenia w tym ATF bo mówimy tylko na ekstraklasie ale to pokazuje że jest napastnikiem który zawsze był niemal gwarantem dużej ilości goli (i asyst!) a potem patrzę na sezon 15/16 w jego wykonaniu który był potężny jak na nasze warunki ligowe, jeden z lepszych indywidualnie sezonów w XXI wieku i dlatego wiem że wziąłbym go powyżej Franka robiąc skład na tu i teraz.Przyjmując inne założenia to Franek jak najbardziej może być wyżej i jest legendą ekstraklasy i absolutnie tego nie neguje żeby było jasne :) 

peak, mocne wejście do ligi i przykrycie większości ekstraklasowych średniaków, enterntainment > longevity, bycie solidnym ale przeciętnym ligowcem

Dlatego Ofoe jest nr.1 imo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.