Skocz do zawartości

ATF POLSKA EKSTRAKLASA


Braveheart22

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

@The Game 85 widzę że się nie pierdolisz i będzie XI z Legii :D  Pazdan fajny pick, dobry hype był!

Już przed pierwszym wyborem pisałem, że planuję brać legionistów, ale jeśli zbyt wielu zostanie wybranych to nie wykluczam innych.

A co do Pazdana to miał swoje kilka minut zarówno w lidze jak i w reprezentacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Qcin_69 napisał(a):

jakby ten atf byl za 3 lata robiony to Josue byłby w top10 na bank @Sewer

Ale to taki człapak, że obok musi mieć dwóch zapierdalaczy, którzy biegowo nadrobią za niego. Wydaje mi się, że jeszcze można było wybrać lepiej, klasyczną dychę :)

Aa, i Pablo dobrze zrobił z Szymkowiakiem over właśnie taki przykładowy Josue, bo Mirek może być spokojnie ustawiony w cofniętej parze, w środku pola i wciśniesz tam jeszcze kogoś ofensywnego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Braveheart22 napisał(a):

Ale to taki człapak, że obok musi mieć dwóch zapierdalaczy, którzy biegowo nadrobią za niego. Wydaje mi się, że jeszcze można było wybrać lepiej, klasyczną dychę :)

Aa, i Pablo dobrze zrobił z Szymkowiakiem over właśnie taki przykładowy Josue, bo Mirek może być spokojnie ustawiony w cofniętej parze, w środku pola i wciśniesz tam jeszcze kogoś ofensywnego. 

meh, do jest atf ekstraklasa a nie atf soccer, tutaj gracz robiący różnice w ofensywie na takim poziomie jak Josue ma większą wartość niż dobry two way, ale to jest moja opinia, nie trzeba popierać, ani ja się wykłócać nie będę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

ehh liczyłem, że Marcelo mi się ostanie (to o nim pisałem @BMFowi w kontekście Uche)

z godzinkę muszę pokminić

Ale wyszedłeś bardzo dobrze. Myślałem, że Krizanac może lekko poza radarami być, ale to było naiwne myślenie przy mocnej ekipie grającej ;)

Zaraz może pójść jakiś wysyp stoperów, bo każdy będzie chciał jakiegoś lidera defensywy złapać, a raczej za dużo tych topowych nazwisk nie będzie. 

Btw, grosik nie za szybko odrobinę? Chociaż ten powrót do ekstraklasy mu podbił jednak legacy, więc może przesadzam... 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zieńczuk w najlepszym sezonie jakieś chore liczby zrobił jak na skrzydłowego z naszej ligi i to nie mając przecież dominującej szybkości. 16 bramek (bez karnych), 11 asyst. A dochodzi jeszcze longevity wybitne u niego, bo to nie tylko mistrzostwa z Wisłą, ale też medale z Amicą czy Ruchem. Lewa noga jedna z lepszych w tym drafcie będzie. Świetny pick. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Braveheart22 napisał(a):

Zieńczuk w najlepszym sezonie jakieś chore liczby zrobił jak na skrzydłowego z naszej ligi i to nie mając przecież dominującej szybkości. 16 bramek (bez karnych), 11 asyst. A dochodzi jeszcze longevity wybitne u niego, bo to nie tylko mistrzostwa z Wisłą, ale też medale z Amicą czy Ruchem. Lewa noga jedna z lepszych w tym drafcie będzie. Świetny pick. 

I te 4 pudla w pierwszych 25 minutach w Atenach nigdy mu tego nie zapomne.

To nie byl zly zawodnik tylko ze odstawal od Kosowskiego... 

Taki fakt Wisla go wziela na dokladke do ******skiego jak czas pokazal ten "na dokladke" byl lepszy od glownego celu transferowego.

Myslalem ze skala z Zimbabwe moze sie ostanie do nastepnej rundy... Poziom mamy przyznaje zajebiscie wysoki...

@jack sebstein to byl moj pick teraz potrzebuje chwile

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.