Skocz do zawartości

ATF POLSKA EKSTRAKLASA


Braveheart22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

pomysł rzucony niedawno na forum spotkał się z dość miłym odbiorem wśród kilku osób, więc chyba najwyższa pora, by spróbować wprowadzić go w życie i pierwszy raz w historii tego forum przeprowadzić piłkarski ATF w wersji polskiej! 

Pilkarskie ATF'y potrafiły w przeszłości dostarczyć świetne, merytoryczne dyskusje. Niestety z racji usunięcia konta przez jednego z użytkowników, niektóre tematy zniknęły, a szkoda, bo czasem warto byłoby wrócić do takich perełek, jakie tam się pojawiły. Niemniej, dotychczas były to ATF'y wyłącznie światowe. Pora zatem na ten krajowy, rodzimy, który powinien dostarczyć nie mniej emocji i merytorycznych dyskusji. 

Format, dokładne zasady zabawy do omówienia po uzbieraniu odpowiedniej liczby osób. Na razie luźno ode mnie:

- Ramy czasowe: po głowie mi chodzi XXI wiek po prostu, ale jeśli wola ludu będzie taka, by np. rozszerzyć to o kilka lat wstecz (era canal+, bo mniej więcej w połowie lat 90. pojawiła się w tej stacji nasza liga) to nie mam nic przeciwko. Tak samo w drugą stronę, jeśli chcecie trochę krótszy okres niż te już ponad 20 lat. 

- Draft: wybieramy zawodników na podstawie tylko jednego sezonu, który zagrali w naszej lidze. 

Piszcie, jak Wy to widzicie oczywiście. Przed rozpoczęciem, zasady się szczegółowo określi i rozpisze, żeby obyło się bez większych kłótni i nieporozumień (też np. odnośnie tego ile % meczów w danym sezonie ktoś musiał zagrać, żeby się kwalifikował do draftu). 

Jakieś większe opisy od razu mówię, że odpuszczamy, bo to najczęściej zabija zabawę. Prosta sprawa. Na grafice taktyka ze składem, żeby to fajnie zobrazować, ewentualnie kto chce, może jakieś najbardziej podstawowe założenia rzucić i tyle. Przede wszystkim dyskusja Panowie!!! ;)

Dobra, przechodząc do najważniejszego. 

@LeweBiodroSmoka @MarcusCamby @Qcin_69 @Pablo81 @agresywnychomik @jack - bez Was sobie nie wyobrażam tej zabawy, tak że liczę na deklarację :)

Ale, żeby to miało ręce i nogi to potrzeba jednak trochę więcej osób. 

@Lucas @Hoolifan @mcreativo @SlaKB @kolader @Sewer

Kojarzę, że zabieraliście głos na forum w temacie ekstraklasy. Może chcecie zagrać? Zapraszam, im więcej osób, tym lepiej. 

Zaraz podrzucę jeszcze ten temat do tematu piłkarskiego, żeby nikomu zainteresowanemu nie umknął. 

Pozdrawiam i liczę, że nam to wypali ;)

 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai przypiął/eła ten temat

Z chęcią wziąłbym udział w tym ATF. Jeśli można to proszę mnie uwzględnić.

23 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

Ja bym zaczął 95’ - chociaż to by spowodowało wysyp Widzew/Legia pewnie, więc może faktycznie ten XXI wiek byłby git? oczywiście gram :D 

Ja jestem za żeby zahaczyc o lata 90. Może od sezonu co Legia pierwszy raz grała w LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, DRK napisał(a):

Ja jestem za żeby zahaczyc o lata 90. Może od sezonu co Legia pierwszy raz grała w LM.

też mam mega sentyment do tamtych czasów, ale nie wiem czy okres tak skalany pod względem korupcji zasługuje na naszą przychylność

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

też mam mega sentyment do tamtych czasów, ale nie wiem czy okres tak skalany pod względem korupcji zasługuje na naszą przychylność

Najwiekszego raka z końcówki sezonu 92/93' Wisla Legia 0:6, ŁKS - Olimpia 7:1 wycinamy. Od polowy lat 90 tych możnaby zaryzykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, DRK napisał(a):

Najwiekszego raka z końcówki sezonu 92/93' Wisla Legia 0:6, ŁKS - Olimpia 7:1 wycinamy. Od polowy lat 90 tych możnaby zaryzykować.

proponuję aby zagrać teraz ten XXI, a może następną edycje zrobić w formule Vintage, wtedy wrzucimy wszystkie strachy uniwersum do jednego wora ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

proponuję aby zagrać teraz ten XXI, a może następną edycje zrobić w formule Vintage, wtedy wrzucimy wszystkie strachy uniwersum do jednego wora ;]

Rejtanem nie będę się kładł. Pogodzę się z vox populi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.