Skocz do zawartości

ATF POLSKA EKSTRAKLASA


Braveheart22

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Przez pryzmat ogólnej zajebistości Roberta, ludzie zapominają, jak dobrze grał w Kolejorzu. Piłkarz mistrzowskiego sezonu 09/10. W Ekstraklasie w 58 meczach 32 gole i 15 asyst. Nie był przy tym bierny w defensywie.

szkoła Mańka

Teraz, MarcusCamby napisał(a):

Umówmy się, że nie ma to absolutnie żadnego znaczenia.

nie jest decydująca, ale ma znaczenie

i nie, to nie jest przytyk do pierwszego picku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

nie jest decydująca, ale ma znaczenie

i nie, to nie jest przytyk do pierwszego picku

Ciężko żeby był, skoro Ofoe wcześniej grał w Premier League czy był wiodącą postacią w lidze belgijskiej czy greckiej.

Ale taki Radovic odbijający się od drugiej ligi chińskiej i nawet rodzimego Partizanu mocno traci na znaczeniu :)

Coś walisz Smoku kulą w płot z argumentacją, jeszcze kopiesz dołki pod swoim Żurawskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał(a):

Ciężko żeby był, skoro Ofoe wcześniej grał w Premier League czy był wiodącą postacią w lidze belgijskiej czy greckiej.

Ale taki Radovic odbijający się od drugiej ligi chińskiej i nawet rodzimego Partizanu mocno traci na znaczeniu :)

Coś walisz Smoku kulą w płot z argumentacją, jeszcze kopiesz dołki pod swoim Żurawskim.

akurat byłem w Irlandii jak Magic grał w Celticu, to pamiętam jak miejscowi robili pod siebie ;)

z jednej strony doceniasz chyba Ivice a za przeproszeniem plujesz na króla strzelców + misia i puchary 

no nie rozumiem, ewidentnie wychodzi z Cb hejtunio skoro przeszkadza Ci Lewy 28 picków po Lopezie (bez obrazy dla Iviego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko stwierdzam, że wybór Lewandowskiego na przestrzeni TYLKO jego kariery z Lecha Poznań to nie jest coś co wyrywa mnie z kapci, bo byli lepsi napastnicy.

Ty próbujesz już przemycać jakieś teksty o TOP5 dekady. Wspomnij jeszcze, że przebił rekord Gerda Mullera w Bundeslidze i załadował czwórkę Realowi Madryt. A ja i tak powiem, c***a to ma znaczenie. 

Nie wiem czemu potrafisz obiektywnym okiem spojrzeć na Paulinho, a nie potrafisz na Lewandowskiego.

To znaczy wiem, ale nie chcę głośno mówić. Po prostu chcę dać Ci do myślenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał(a):

Ja tylko stwierdzam, że wybór Lewandowskiego na przestrzeni TYLKO jego kariery z Lecha Poznań to nie jest coś co wyrywa mnie z kapci, bo byli lepsi napastnicy.

ziom, skoro było tylu lepszych, to czemu krytykowałeś wybór Sobola? bo ja Lewego do Żurawia brał bym w ciemno i nie ma w tym żadnej kontrowersji 

napisz mnie na priv tą hordę lepszych co zostali 

3 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

Nie wiem czemu potrafisz obiektywnym okiem spojrzeć na Paulinho, a nie potrafisz na Lewandowskiego.

nie rozumiem o czym mówisz, jeden był wtedy nikim drugi poszedł jako topowy transfer ever do topu bundes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Ciężko żeby był, skoro Ofoe wcześniej grał w Premier League czy był wiodącą postacią w lidze belgijskiej czy greckiej.

Ale taki Radovic odbijający się od drugiej ligi chińskiej i nawet rodzimego Partizanu mocno traci na znaczeniu :)

Coś walisz Smoku kulą w płot z argumentacją, jeszcze kopiesz dołki pod swoim Żurawskim.

Vadis w Premierleague zagrał 275 minut. Więc raczej "grał", a nie grał :)

Poza tym, jak dobry był Lewandowski świadczy fakt, jak mocno obniżył loty Lech po jego odejściu, a on sam - po przyzwoitym sezonie aklimatyzacyjnym - jak szybko zdominował Bundesligę.

Kontekst ma znaczenie.

Lech po odejściu Lewego:

1. Miejsce -> 5. Miejsce

65 pkt -> 45 pkt.

Legia po odejściu Vadisa:

1. Miejsce -> 1. Miejsce.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał(a):

gramy wg impactu/statusu/ jaki dany gracz miał w Ekstraklasie, a nie jak się później jego kariera potoczyła. Nie wymyślaj ATFa na nowo LBS

nic nie wymyślam, było wcześniej mówiono, że podświadomie późniejsza kariera będzie oddziaływać, nie wiem co w tym dziwnego 

tak samo rozumiem, że u Ofoe to może nie mieć znaczenia bo aż tak zajebisty 

uczciwe proporcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.