Skocz do zawartości

ATF POLSKA EKSTRAKLASA


Braveheart22

Rekomendowane odpowiedzi

XD

już z nadwagą

3 minuty temu, ernie9005 napisał(a):

Trzeba jednak dobrze ułożyć drużynę pod Sebka, żeby miał kto wokół niego biegać i łatać dziury w obronie :P

No trzeba, ale warto. I aż tak nie człapał jednak jak Josue, szczególnie jak był młodszy w Groclinie :)

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

byłem przekonany, że Chomik pójdzie w Wisłę, a tu zaskoczenie, choć oczywiście dobry pick

Nie no, chcialem zrobic ofensywe w pierwszej kolejnosci....Mam teraz 3 popierdalaczy stwarzajacych przewagi w swoich sektorach, mogacych wymieniac się pozycjami.... Football totalny tylko kto będzie moim Van Bastenem ? 

 

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Oj piękny był Roger Guerreiro. Jeden z moich ulubionych graczy w historii Ekstraklasy.

Za to Sobolewski i Krizanac w drugiej i trzeciej rundzie w jednym zespole?

Jeden taki wybór by się obronił, ale we dwóch? Oj może tu zabraknąć mocy w ataku.

+1, mając Żurawią było iść mocno ofensywnie, ale zobaczymy, na pewno handicap LBSa z racji Żurawia z 4 sie zmniejszył 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał(a):

+1, mając Żurawią było iść mocno ofensywnie, ale zobaczymy, na pewno handicap LBSa z racji Żurawia z 4 sie zmniejszył 

bez przesady, masa dobrych nazwisk została jeszcze mamy 23letni peak 

to ekstraklasa a nie LaLiga tu trzeba mieć żołnierzy, a mam chyba póki co najlepszy zestaw trudny do przebicia jeśli chodzi o ŚO + ŚPD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co picki teraz ida xD

Kazdego od 25 do 30 rozwazalem potencjalnie do drużyny.

21 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

to ekstraklasa a nie LaLiga tu trzeba mieć żołnierzy, a mam chyba póki co najlepszy zestaw trudny do przebicia jeśli chodzi o ŚO + ŚPD

Nom masz to fakt ale dlatego ponieważ nikt inny narazie nie draftowal najbogatszej pozycji w eklapie (defensywnego pomocnika).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, agresywnychomik napisał(a):

Co picki teraz ida xD

Kazdego od 25 do 30 rozwazalem potencjalnie do drużyny.

Nom masz to fakt ale dlatego ponieważ nikt inny narazie nie draftowal najbogatszej pozycji w eklapie (defensywnego pomocnika).

na sucho wypisuje sobie nazwiska do przodu i mam ich lużno +20 i cały czas wpadają nowe, zwłaszcza pierwsza dekada mocno zakurzona

może nikt nie pickował, ale już lepsiejszego nie picknie, no musiałem go wybrać i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.