Skocz do zawartości

ATF POLSKA EKSTRAKLASA


Braveheart22

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Pablo81 napisał(a):

Vadis był bezsprzecznie najlepszym graczem tamtego sezonu. Ale Legia strasznie czołgała się po ten tytuł. Nawet w ostatniej kolejce nie potrafili wygrać z Lechią u siebie, a tytuł zawdzięczają Lechowi i jego remisowi w Białymstoku. Byłem na tym meczu i kibice byli zadowoleni z awansu do pucharów, ale jakiś niedosyt był, że dało to tytuł Legii. Gdyby Vadis był kozakiem i mega dominatorem, to by to domknął sam w meczu z Lechią.

To jest gadanie typu, gdyby LeBron był wystarczająco mocny to by nie przegrał 0-4 z Spurs w finałach w 2007 roku czy 1-4 z Wade w 2014.

Gość wziął ten tytuł dla Legii w pojedynkę i impactu do Niego zbliżonego nie miał nikt. To są Panowie fakty. Cała liga się od Niego odbiła dosłownie i w przenośni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

To jest gadanie typu, gdyby LeBron był wystarczająco mocny to by nie przegrał 0-4 z Spurs w finałach w 2007 roku czy 1-4 z Wade w 2014.

Gość wziął ten tytuł dla Legii w pojedynkę i impactu do Niego zbliżonego nie miał nikt. To są Panowie fakty. Cała liga się od Niego odbiła dosłownie i w przenośni.

potwierdzam, Vadis solo wygrał ten tytuł - ale jak wspomniałem wyżej - była to najsłabsza ekstraklasa (i Legia) od wielu wielu lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Braveheart22 napisał(a):

A Radović wcale nic nie grał, szczególnie na jesień, którą miał wtedy kosmiczną, łącznie z pucharami :)

Rado przez jakieś 2 sezony był najlepszym graczem tej ligi przecież, mocno zapomniane widzę to jest- jak go przestawili na ofensywnego pomocnika/fałszywego napastnika to typ był numerem jeden w lidze :) Szkoda, że odszedł, ten dwumecz z Ajaxem był do wzięcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał(a):

ja pi****le ostatni grajek poszedł który liczyłem że może mi się ostanie xd Franek >Nikolic imo 

Franek - w c*** inteligentny gracz. Nawet jak nie miał już tej dynamiki, to strzelał w Jagiellonii. Duet z Żurawiem - poezja.

1 minutę temu, ernie9005 napisał(a):

 

Koronny dowód z autorytetu na wielkość Vadisa.

Wystarczyło wygrać z Lechem i na ustach wszystkich byłby gracz Jagi, który też grał wtedy epicki sezon. Porównywalny do Vadisa, ot partnerów miał słabszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.