Skocz do zawartości

ATF POLSKA EKSTRAKLASA


Braveheart22

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Sewer napisał(a):

Na jakiej zasadzie będziemy wybierali jeśli chodzi o pozycje? 

Każdy wybiera 11 zawodników i dzielimy to np. na 4-4-2 i sztywno trzymamy się pozycji albo bramkarz + reszta czy po prostu maksymalizacja i najlepszych jedenastu :D 

Nie róbmy abstrakcji... 3 5 2 czy 4 5 1 dla mnie bez roznicy ale jednak to musi miec jakis sens a nie 2 3 5 xD czy 2 2 6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej dowolność taktyczna, ale ten zespół ma rozsądnie wyglądać na papierze, tak jakby miał normalnie wyjść na boisko. 

I jeszcze jedno. Jak chcieliście, wybieramy również po 3 rezerwowych (zresztą pomysł bardzo spoko, dłuższy draft, jeszcze więcej funu!), ale widzę to tak, że w założeniu nie mieszamy wedle kaprysu podstawowym składem. Po prostu ławka będzie taką bonusową skladową oceny siły, uniwersalności danego zespołu (mam nadzieję, że zrozumiałe xd), która przykładowo może rozstrzygnąć w przypadku wyrównanych pojedynków. No i właśnie siły i uniwersalności, czyli niekoniecznie warto wybrać sobie na ławkę np. samych skrzydłowych/napastników,  tylko popatrzeć na to troszkę szerzej ;)

... 

Dobra, wychodzi na to, że już więcej nas nie będzie. Zatem 12 osób finalnie, jest ok. Kolejność draftu wylosuje nam wspaniały, bardzo doświadczony w tym aspekcie, niezawodny @julekstep, kiedy go o to ładnie poproszę :)

Zasady draftu:

-  Wybieramy 11 zawodników podstawowych + 3 rezerwowych.
- Ekstraklasa XXI wiek, zawodnicy od sezonu 2000/01 w górę.
- Wybieramy zawodników bez zaznaczenia konkretnych sezonów. 
- Brak limitu obcokrajowców w podstawowym składzie! Natomiast 3-osobowa ławka rezerwowych wyłącznie z polskich zawodników!*
- Minimalna liczba występów dla zawodników, którzy spędzili tylko jeden sezon w ekstraklasie = powyżej 2/3 rozegranych z możliwych do rozegrania meczów w sezonie.  
- Draft odbywa się systemem ABAB (wężyk). 

*Kilka osób nie chciało żadnego limitu, kilka optowało za limitem, więc decyzja nie była łatwa. W drodze kompromisu postanowiłem wymieszać trochę pomysły i tak, mamy pełną dowolność w wyborze podstawowej jedenastki, natomiast najbardziej surowy limit w przypadku ławki rezerwowej. Myślę, że każdy powinien być zadowolony w tym przypadku. Aha, zawodnicy naturalizowani nie są liczeni jako Polacy! 

Wszystko pasuje?! (musi xd) 

 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

No 4letni peak z +20 golami w tym sporo świetnych występów pucharowych, to się raczej nie zdarza u nas

Ivi genialny gracz, ale czy brał bym go tak wysoko to nie wiem.

Skoro wybieramy cala "11" to postanowilem zaczac od kreatora, gracza robiacego roznice. Wzialem Iviego jako ofensywnego pomocnika. Napastnika doloze w dalszej kolejnosci, bo jest paru do wyboru. 

Odkladajac caly sentyment do wielkiej Wisly Ivi jest lepszy pilkarsko od Zurawskiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ernie9005 napisał(a):

Odkladajac caly sentyment do wielkiej Wisly Ivi jest lepszy pilkarsko od Zurawskiego. 

Generalnie jest Hiszpanem, więc jakby o to nie trudno. Do Iviego mam ten jeden zarzut, że on w tym mistrzowskim sezonie nie był nawet najlepszym graczem Rakowa, za to sezon wcześniej rzeczywiście niszczył system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.