Skocz do zawartości

ATF POLSKA EKSTRAKLASA


Braveheart22

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał(a):

nic nie wymyślam, było wcześniej mówiono, że podświadomie późniejsza kariera będzie oddziaływać, nie wiem co w tym dziwnego 

tak samo rozumiem, że u Ofoe to może nie mieć znaczenia bo aż tak zajebisty 

uczciwe proporcje

że podświadomie, a nie z założenia.

 

 

1 minutę temu, Pablo81 napisał(a):

No i jaki impakt miał Lewy w Ekstraklasie?

bdb napastnik, utalentowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

nie rozumiem o czym mówisz, jeden był wtedy nikim drugi poszedł jako topowy transfer ever do topu bundes

Jakie to ma znaczenie? Poszedł bo był młody i bardzo utalentowany.

Nie potrafisz spojrzeć na Lewandowskiego z oceną tak jak na Paulinho czy Podolskiego i ocenić tylko tych lat, które spędził w Ekstraklasie?

Nie ma znaczenia co Ci zawodnicy grali wcześniej czy później w swoich karierach.

@Pablo81 Tobie to nawet nie odpisuje na tak uwłaczającą manipulacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał(a):

Jakie to ma znaczenie? Poszedł bo był młody i bardzo utalentowany.

Nie potrafisz spojrzeć na Lewandowskiego z oceną tak jak na Paulinho czy Podolskiego i ocenić tylko tych lat, które spędził w Ekstraklasie?

Nie ma znaczenia co Ci zawodnicy grali wcześniej czy później w swoich karierach.

@Pablo81 Tobie to nawet nie odpisuje na tak uwłaczającą manipulacje :)

Co jest uważające?

Że Legia bez Vadisa dużo pewniej obronią tytuł, czy, że Lech spadł o 4 pozycję po odejściu Lewego.

To są proste fakty:

Impakt Lewego w mistrzowskim Lechu > impakt VOO w mistrzowskiej Legii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał(a):

Nie potrafisz spojrzeć na Lewandowskiego z oceną tak jak na Paulinho czy Podolskiego i ocenić tylko tych lat, które spędził w Ekstraklasie?

tyle, że ja go nie uznaje jako specjalny steal, poszedł akurat i jest może kilku, którzy przed nim nie byliby niespodzianką

oczekujesz by Ofoe traktować jak goata a pocisz się przy Lewym na pograniczu 4ej rundy

no kiddin me

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, P_M napisał(a):

Historia Atfow toczy się kołem, Pablo wybiera, ktoś niezgodnie z linią wybierającego ów wybór ocenia i rusza maszyna xD. 

Czekajcie wezmę popcorn. It never gets old;)

Co?

Dyskutować w ATF nie można?

Teraz, MarcusCamby napisał(a):

OK!

Słucham kontrargumentów, że tak nie jest :)

Młody Robert został graczem sezonu w Ekstraklasie, a jego drużyna zdobyła tytuł nie będąc faworytem (w przeciwieństwie do Legii).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

tyle, że ja go nie uznaje jako specjalny steal, poszedł akurat i jest może kilku, którzy przed nim nie byliby niespodzianką

oczekujesz by Ofoe traktować jak goata a pocisz się przy Lewym na pograniczu 4ej rundy

no kiddin me

Ja to tylko ubolewam nad kiepską argumentacją, Smoku :)

I tym, że ja o zupie, ty o dupie :P

Myślałem, że ATF będzie przeznaczony dla miłośników Ekstraklasy, a jak ktoś twierdzi, że Lewy > Ofoe to co ja mogę poradzić, tylko się uśmiechnąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał(a):

Myślałem, że ATF będzie przeznaczony dla miłośników Ekstraklasy, a jak ktoś twierdzi, że Lewy > Ofoe to co ja mogę poradzić, tylko się uśmiechnąć

Nie wiem co Ty do mnie pitolisz, serio

chodzi o to, że Lewy w ekstraklasie miał mocny peak jak na młokosa i tyle, gdyby poszedł rundę wcześniej to chyba byśmy Ciebie nie odratowali, to niepokojące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, P_M napisał(a):

Historia Atfow toczy się kołem, Pablo wybiera, ktoś niezgodnie z linią wybierającego ów wybór ocenia i rusza maszyna xD. 

Czekajcie wezmę popcorn. It never gets old;)

Przesadzasz, tym razem pełna kulturka jest (czytaj brak pewnych stalych atfowych graczy).

A co do dyskusji meteoryty (Vadis) u mnie maja mniejsza wartosc od Zurawskiego, Kosowskiego czy Uche.

Lewandowski mial 2 sezony w Eklapie jednak umowmy się że Lewy z Lecha to nie Lewy z Bundesligi stad sa w naszej grze napastnicy przynajmniej porownywalni onile nie lepsi.

Oczywiscie nie zmoenia to faktu ze ciągle solidny napastnik i chyba calkiem ok pick na srodek 3 rundy.

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.